replici care te scot din minti!

DeletedUser

Guest
eu cand vad pe cate unii care scriu "mapa" in loc de harta....
 

DeletedUser

Guest
Când zice Alex "Ba nu!" e dezastru.Trebuie să îi dau dreptate la orice.Chiar şi că astronautul a descoperit America...că Mediterana şi marea Neagră sunt invers puse...că nuştiu ce şi nuştiu ce...el primeşte un telefon cu touchscreen care nu învaţă nimic iar eu care ştiu pe de rost "Singur pe lume" nu primesc mai multe dulciuri!!!
 

DeletedUser

Guest
mapă este mai scurt decât hartă :D
deci , este mai bine. aşa intră şi Limba Engleză în vorba de zi cu zi .

ON :

" CMF " ? ( asta are rost de ce mai faci şi , când mă **** .. ).
" CMZ " ? ( ce să zic ? nu am ce ) ..
La buzz-uri deja m-am obijnuit ..
" Auzi .. "
" Deci ... "
" Man .. "
" esti ? "
si mesajele rapide , gen
Sal
ma
ce
faci
?
BUZZ
 

DeletedUser6401

Guest
Mapa...nu suport, mai ales cand joc cs si aud: "Ce mapa e asta??" Din cate imi amintesc mapa este un lucru in care iti pui cartile si caietele, folosita in general de studenti.

Partea cu "cf man?" o mai accept, dar cand vine un țăran si spune "cf mane??" ma scoate din minti!! :angry::angry::angry: Nu ajunge ca esti țăran...trebuie sa arați si ca știi engleza de "balta"! :D:D
 

DeletedUser3207

Guest
"go get a life!"

Asta nu imi place si mie .... adica tu, care stai ca si mine in fata PC-ului te dai destept ca nu-stiu-ce viata particulara ai tu.....dar viata ta e atat de plictisitoare incat dai raspunsuri ca "Get a lifE":angry::supermad:
 

DeletedUser

Guest
"nu-ti face griji"
**daca pana atunci nu-mi faceam griji, cand aud replica asta ma gandesc brucs ca normal ar fi sa-mi fac..si..de ce nu-mi fac cand ar trebui sa-mi fac? e ceva neregula cu mine?
** daca imi faceam griji inainte si omul ala a citit pe fata mea ca-mi fac griji, eu zic ca-i groasa rau ...si ma sperii si mai tare.
 

DeletedUser

Guest
pesimisto.
pe mine nu ma scoate nimic din minti.poate doar...dar nu, nici macar el.:p
 

DeletedUser

Guest
Citez:
"sal
cf?"

Pe mess sau fb... Pai daca sunt pe mess sau pe fb ce as putea face? Clatite? Gratare? Intrebare fara sens...
 

DeletedUser

Guest
Citez:
"sal
cf?"

Pe mess sau fb... Pai daca sunt pe mess sau pe fb ce as putea face? Clatite? Gratare? Intrebare fara sens...

ce faci?
cozonaci...:D:D:D
sint atitea intrebari idioate, ca nu imi vine nici una acuma in minte :D:D:D
 

DeletedUser

Guest
"npc"
Pai daca mai ajutat cu ceva,cum poti spune " na-i pentru ce"
 

DeletedUser

Guest
"pervers mic ce esti "
"sal km fak aia "
"ejti?"
replici cu care stresez pe altii/ele
"Mosu stie/face/e smecher / e batran etc "
 

DeletedUser

Guest
"-Ai fost banat pentru urmatorul motiv: clona geia
Data expirarii banului: niciodata."

Ma scoate din minti.Toti stiu ca o sa imi mai fac clone, da' tot ma baneaza...
 
Sus