replici care te scot din minti!

DeletedUser4201

Guest
sincer, imi este foarte greu sa gasesc o replica. spre marea mea fericire vorbesc cu multi oameni, dar nici unu nu zice nimic sa ma scoata pe mine din sarite. dar... este ceva ce ma deranjeaza: "Deci....." mai ales daca este in media de orice tip (mai vezi mari oameni, cu studii postuniversitare pe la TV: Deci, cum spuneam...). propozitiile nu se incep cu "deci". prin acest cuvant se concluzioneaza ceva, se incheie, se face un rezumat dupa el, si de obicei, este inceput de propozitie subordonata. (nu ma luati in seama, este ora 2.45 si imi e dor de scoala, de gramatica si matematica)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Dark,aici gresesti.Exista persoane care sunt deranjate daca le pui o intrebare fara sa le intrebi in prealabil.

Era vorba de ceea ce mă deranjează pe mine, Darius. Deci, nu am cum greși.
Mereu răspund la întrebări, indiferent de întrebare, indiferent de calea pe unde îmi este adresată ( PM, skype, mess ). Atât doar, mă ,,seacă'', dacă pot zice așa...,,știi..pot să te întreb ceva?''.
Ce ai vrea să răspund!? ,, Nu! Nu poți!''. Sigur că mă poți întreba..dacă poți.
E ca și cum m-ai întreba ,, pot să beau apă?...că mi-e sete''. Și oricum, nu aș avea timpul să îi răspund ,, nu..nu poți'', pentru că întrebarea în sine, vine imediat după ,,salutare- pot să te întreb ceva ?''
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Bună
Bună
Ce mai faci?
Bine
Bravo

Ce poate fi așa deosebit de se răspunde cu bravo la o astfel de întrebare? :supermad:
 

DeletedUser

Guest
vrei sa ma trimiti in vacanta cand deabia m-am intors printre voi cedand insistentelor unui admin?;)
 

DeletedUser

Guest
Ary, dacă ești cuminte, nu te trimite nimeni în vacanță :)

Și ca să revenim on-topic : urăsc BUZZ-ul, cu toate că am sunetul scos.
 

DeletedUser

Guest
si tu brutus? si tu-mi tai aripile?
oare de ce nu ma iubeste nimeni?:supermad:
 

DeletedUser

Guest
Replica ,, Auzi? " este cam enervantă.
Normal că aud dacă sunt lângă persoana respectivă.
 

DeletedUser

Guest
Cand ataci un jucator si e revoltat cum ca:
De ce il ataci tocmai pe el si nu atac unul de talia mea.

De parca eu sunt de vina ca el nu s-a dezvoltat la fel de repede si parca ar vrea sa-mi cer scuze! :angry:
 

DeletedUser

Guest
Cand ataci un jucator si e revoltat cum ca:
De ce il ataci tocmai pe el si nu atac unul de talia mea.

De parca eu sunt de vina ca el nu s-a dezvoltat la fel de repede si parca ar vrea sa-mi cer scuze! :angry:

unde mai pui ca ai si moralul care te penalizeaza pentru asta suficient, nu-i asa?
 

DeletedUser

Guest
unde mai pui ca ai si moralul care te penalizeaza pentru asta suficient, nu-i asa?

Daca iti vine sa crezi, am un caz aici, un individ ma acuza ca d'asta merge tara asta asa de prost. Pentru ca sunt in conducere oameni ca mine, care-i ataca pe cei mici! :eek:
 

DeletedUser

Guest
n-ai terminat? da' cand termini? tot n-ai terminat!! da' ce dureaza atat?


bleahhhhhhhhhhhhhhhhhh
 

DeletedUser4080

Guest
Replici ce au innebunit toti romanii

,,Sa traiti bine''

sau

,,O fi facut el copilul ceva de l-am pocnit''-pai si normal mai ca e copil nu il duce capul ca pe tine un presedinte de ,,top''


Replici de azi

,,Auzi dar azi mai treci pe la mine''-devreme ce mi-ai zis odata normal ca trec

,,Vezi tu''...(nu-s chior)
 

DeletedUser3207

Guest
Replici ce au innebunit toti romanii

,,Sa traiti bine''

sau

,,O fi facut el copilul ceva de l-am pocnit''-pai si normal mai ca e copil nu il duce capul ca pe tine un presedinte de ,,top''

Eu nu cred ca i-a innebunit pe romani......deoarece majoritatea lor l-a votat.....

On-topic:

"Mai,poate iti trantesc un 2 acuma....ia zi ce am spus eu acuma!"

V-ati dat seama :D
 
Sus