Razboiul Greco-Persan - Desfășurare

  • Autor subiect DeletedUser5870
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Xerxes vezi ca nu mi-ai pus in spoiler discutia.

Ps : Bravo cristimarian si tribalm , o portie de ras bine meritata :)))))). Cred ca la-ti blocat pe saracul xerxes asta :))))
 

DeletedUser

Guest
Se pare ca ati inceput deja sa va certati intre voi, in loc sa va luptati cu mine. Nu ma mira asta, grecii mereu au fost dezbinati.

Nu reprezinti un interes asa de mare pe cat ai dorii sa ai, iar noi existam si azi, avem o tara foarte frumoasa si o atractie importanta pentru orice persoana atrasa de frumos si nu numai ... Tu, hmm, cine esti ? Ce si pe cine reprezinti ? Ah ... am uitat, ai disparut odata cu trecerea timpului, iar numele tau mai este mazgalit prin cateva carti pe ici pe colo.

:D
 

DeletedUser

Guest
Sa pun si niste rapoarte, sa se vada cum ataca "maretii" greci:

9a1p1u.png
 

DeletedUser

Guest
Te dadeai mare jucator bai Regele regiilor .... :)

TE ataca sa vada ce ai in port , lol :))))
 

DeletedUser

Guest
Bai rege ( imi permiti sa ma adresez asa ? ) ... ala e un spionaj clasic cu pierderi minime ce informeaza atacatorul asupra barcilor existente in oras, vezi din cauza asta grecii ( adica noi ) existam si acum, iar tu, asa cum am mai spus ... ai disparut impreuna cu tot narcisismul de care dai dovada :D

later edit:

5 min si nici un raspuns ... prea mult de gandit la acest post, noapte buna
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
E doar o provoare pentru voi, iar unii.. va ascundeti in spatele unor cuvinte, ca nu va intereseaza, ca sunteti prea buni, nu aveti nevoie de gold, etc. Nu sunteti interesati de ea, atunci de ce mai stam aici si o discutam atat , de ce incercati sa va demonstrati superiotatea fata de cei care ataca ?

E un concurs, cine ia orasele mele. Nu va obliga nimeni sa participati, puteti alege sa o faceti sau nu. Dar nu ii mai acuzati atat pe cei care o fac.

3133xfk.png

2rp3edy.png
 
Ultima editare de un moderator:

Nihilius

Membru activ
Ca sa fie clare lucrurile.

Discutati doar despre concurs. Alte dispute pe care le aveti le purtati pe privat sau pe un topic adecvat (atata timp cat respecta regulile forumului).
 

DeletedUser245

Guest
Xerxes I , ne mai auzim dimineata la prima ora , pe joc (SW)
Apropos mi-am amintit de arma ta secreta :

300-hunchback.jpg


------
Rusinica sa folosesti infirmii si persoanele cu dizabilitati ca sa iti aperi orasele si tronul !
Asa v-a invatat pe voi la scoala persana ? Eu zic sa te intorci cat mai ai timp de unde ai venit... la tesut covoare(persane bineinteles)... orele tale pe Alpha sunt numarate !

-----

Si inca ceva : - suntem ortodoxi, nu greci :p
 

DeletedUser

Guest
Ne vedem atunci, deabia astept acea ora.

Da, e arma mea secreta. A inteles ca e mai bine sa fie supusul meu, decat sa fie unul dintre cei care mi se opun.
 

DeletedUser245

Guest
:)
Noapte buna xerxes I !
--
ps: mie mi-a placut ideea, felicitari !
 

DeletedUser

Guest
Mi-e milă de săracii mei greci, o să se înjumătățească trupele de pe server și cultura rămâne la fel în ritmul atacurilor lui RiUs :))
 

DeletedUser

Guest
Voi chiar sunteti frustrati... de ce nu o priviti ca pe o provocare? Mai condimenteaza un pic Alpha.
Si de cand va incurca pe voi bonusul?
Imi cer scuze pentru adresarea generala... mesajul era cu "bataie scurta" si directa.
S-au vizat persoane pe care le respect, desi nu trebuiau!
Spor la joc!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Felicitari initiatorilor acestui concurs...in sfarsit ceva facut sio pt. noi romanasii de rand :p ..In frine ar fi interesant daca s-ar face si pe kappa
 

Stil

Community Manager
Cu siguranta fiecare lume va avea un asemenea concurs, din pacate nu toti jucatorii au inteles ca este un concurs, iar personajul XerXes este unul arogant.
Prin urmare administratori acestui cont au intrat in pielea personajului si il joaca asa cum este.

Am vazut din partea voastra nenumarate suspiciuni la cine sta pe cont. Doresc sa va comunic ca nu o persoana anume din cadrul echipei este responsabil de acest lucru, ci noi, toata echipa.

Va dorim distractie placuta si incercati sa il lasati pe XerXes I fara cuvinte si fara orase

:pro:
 

DeletedUser

Guest
Deci va rog sa incercati si pe kappa sa-l aduceti pe xerxes qca ne cam plictisim si vrem sa ne jucam cu el :D
 

DeletedUser4080

Guest
E alegerea ta ce anume crezi. Nu conteaza oricum, la ce atacuri ati trimis, nicio sansa sa imi luati orasele. Doar atat puteti, doar de atat e in stare Lumea Alpha ? Si eu care credeam ca e o lume puternica, poate ca v-am supraestimat.

Scuze ca intervin!

Daca Alpha e asa slaba propun ca acest concurs sa se desfasoare si pe celelalte lumi!
Nu de alta dar asa mai avem si noi (cei din gamma) in cine sa dam!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus