Razboiul Greco-Persan - Desfășurare

  • Autor subiect DeletedUser5870
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
S-au dus si orasele si timpul si nici macar Acest ZEU mirific nu ne-a atacat zicea ca poate sa atace pe orcine tare curios sunt daca s-a atacat pe undeva in afara de eventualele colonizarii ...:)
 

DeletedUser

Guest
N-a atacat nicio cucerire...la mine mi-a chemat gardienii inaintea navei:D. Si de atacat, tinand cont ca are un singur oras per mare...acolo unde le mai are...cu ce sa atace?:))
 

DeletedUser

Guest
Pai cum cu ce sa atace sa-si cheme zeii lui cei fermecati , etc =)) Mda ce sa zic chiar o prostie atunci .. iti baga in sat 20.0000 de trupe ... si apoi nici atacat sa nu fi .. Chiar o prostie ...

Oricum Felicitarii Pt oras indiferent ca iesi castigator sau nu . :pro:
 

DeletedUser

Guest
Ideea a fost interesantă, dar cum mulți de pe alpha dorm ... dacă erau activi toți, aveam probleme la cuceriri pentru că ar fi atacat și alții fără să știe că e o navă băgată. Atunci era chiar palpitant de urmărit cuceririle.
 

DeletedUser1530

Guest
Da de ce Zeul Zeilor , Regele Regilor, uratelul , are interdictie?? si nu poate fi atacat sau sprijinit???
 

DeletedUser

Guest
Felicitarii celor care au castigat !

Acuma normal si firesc ca sa nu fie discutii ( nu ca nar fi ) si incep sa cam dau dreptate ... Zeule preamaretule ar trebui sa pui si matale rapoartele de pe cele 3 orase cap coada .. sa vedem si noi ca nu s-au facut diferente .Mie aci in k45 ai stiut sa-mi bagi 20.000 de trupe sa vedem si pe celalantre mari unde Jucatorii care au castigat sunt destui de mari si in acea zona cu ce s-au batut ...


Sunt convins ca va exista o scuza si acele rapoarte nu vor veni . Dar in schimb ai stiut sa postezi cand s-au verificat satele ;)


Multumesc si incodata felicitarii castigatorilor. :D
 

DeletedUser

Guest
Cu siguranta astfel de rapoarte nu se vor afisa deoarece nu ar fi corect fata de jucatorii care au participat la acest concurs si si-au distrus din trupe. Ar creea un avantaj pentru jucatorii care au stat pe margine si nu s-au implicat, nu ne dorim asa ceva. Fiecare jucator care a participat la concurs si-a putut forma o idee despre ce dificultati a intampinat el si colegii lui in cucerirea unui oras al acestui rege al regilor.

Castigatorii concursului vor fi anuntati in joc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Alte lumi

Am si eu o întrebare.
Se poate face accest concurs si pe alte lumi ?
;)
 

DeletedUser

Guest
Felicitarii celor care au castigat !

Acuma normal si firesc ca sa nu fie discutii ( nu ca nar fi ) si incep sa cam dau dreptate ... Zeule preamaretule ar trebui sa pui si matale rapoartele de pe cele 3 orase cap coada .. sa vedem si noi ca nu s-au facut diferente .Mie aci in k45 ai stiut sa-mi bagi 20.000 de trupe sa vedem si pe celalantre mari unde Jucatorii care au castigat sunt destui de mari si in acea zona cu ce s-au batut ...


Sunt convins ca va exista o scuza si acele rapoarte nu vor veni . Dar in schimb ai stiut sa postezi cand s-au verificat satele ;)


Multumesc si incodata felicitarii castigatorilor. :D
5500 sabieri, 5500 arcasi, 5500 care, 5500 trireme.
Dar v-a trebui sa ma crezi pe cuvant, raport nu mai gasesc!
 

DeletedUser

Guest
Ok ...

Incodata Felicitarii ! :) Iar daca este cum zici tu chiar este o performanta pt voi ..
pro:

Eram pur si simplu putin curios oricum ... Caci si tu si alexander aveti orase in zone de conflict si oamenii destui de maricei prin imprejurimi ... :) Asa ca nu mi-o loati in nume de rau ...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus