Razboaiele lumii Tau

  • Autor subiect AncaBoghian
  • Data de început

DeletedUser2039

Guest
daca spune +18 ? chiar si mai mic a invatat pozitia de pe net...
 

slash26ro

Membru
un raspuns scurt pentru cei care fac presupuneri si isi dau cu pareare: Deathrow si-a respectat intotdeauna pactele
 

DeletedUser12126

Guest
apropo am tot auzit ca fosti mei dusmani Deathrow vor fuziona cu cei din Friends(colegii mei de pe rho) e adevarat?
 

DeletedUser

Guest
de acum friends nu mai pot fi opriti, decat intr-un singur fel, dar nu se spune aici, se arat in joc, dar astept a imi iasa prietenii din vacanta, sa sper ca voi mai fi pana atunci...
 

DeletedUser

Guest
ma bucur ca raspunsul este nu,era si timpul sa nu va mai pupati atat..lumea o poate castiga o singura alianta nu 7 si 7 academii,razboiul face jocul mai interesant..doar 2 aliante ce pot misca ceva pe harta dar nu trebuie sa fie 2 ci una :)) asa ca !war!
 

DeletedUser

Guest
ma bucur ca raspunsul este nu,era si timpul sa nu va mai pupati atat..lumea o poate castiga o singura alianta nu 7 si 7 academii,razboiul face jocul mai interesant..doar 2 aliante ce pot misca ceva pe harta dar nu trebuie sa fie 2 ci una :)) asa ca !war!


Spuse cel cu 7-9 academii de pe lumea kappa :)
 

DeletedUser

Guest
oh se putea sa nu intre si protest,2 academii domnule personalitate :p

Asta ca am intervenit eu si v-am stricat ploile altfel academizati toata harta ...ati avut la un moment dat o garla de academii...poate dumneata ai uitat dar eu nu...:)
 

DeletedUser

Guest
Asta ca am intervenit eu si v-am stricat ploile altfel academizati toata harta ...ati avut la un moment dat o garla de academii...poate dumneata ai uitat dar eu nu...:)
da asa eee tu protest..una cu budha aduci ploile si ninsorile,hai mai..nu te da erou acum cand ai stricat ploile cand ne+am dat stergere cont si insfarsit ai putut sa misti si tu ceva. :p
 

DeletedUser2039

Guest
Protest ce marca de bere te-ai hotarat sa cumperi ca sa onorezi ramasagul ?
 

DeletedUser8240

Guest
Cred ca lumea asta va fi castiga 80% de Friends sau Deathrow, dar sunt curios, nu m-a interesat pana acum, aceste 2 aliante sunt in parteneriat?
 
Sus