Razboaiele Lumii Pi

DeletedUser2039

Guest
subtil...ma numesc Jonh Carter,sunt de pe Terra,deci locuiti pe Marte si ne supravegheati planeta de acolo ?
 

DeletedUser

Guest
A`nceput de ieri sa cada,
Cate un centurion pe strada..

Atentie! Legati centurile va rugam si treceti rapid la promovat din esaloanele B,C,D pana la judetene.
(Sau cum numiti Centurionii-Incognosciuto,Centurionii III si Centurionii Academy,)

Apropo..Poate nu ati avut timp sa modificati profilul aliantei.Partea in care scrie fara Pacte si Academii.
Va putem imprumuta un moderator de forum 10 minute..cand sunteti on.
Sau...mai bine nu.In curand ramaneti si fara Pacte,si fara Academii.

p.s.
Daca am gresit topicul,cer scuze.Dar parca aici se discuta de lumea Pi:)


Moderatorul lumii Pi sunt eu si daca aveti ceva de reprosat la adresa mea, va rog sa o faceti conducerii echipei Grepolis prin sistemul de suport.
 

DeletedUser

Guest
Moderatorul lumii Pi sunt eu si daca aveti ceva de reprosat la adresa mea, va rog sa o faceti conducerii echipei Grepolis prin sistemul de suport.

Iar se intelege gresit:(
Toata lumea intelege gresit?
Ma referea la a imprumuta pentru 10 minute centurionilor un coleg al aliantei noastre care ocupa in cadrul Aliantei functia de Moderator.
Ce e asa greu de inteles?

Personal apreciez discretia D-voastra,si faptul ca nu interveniti in discutii decat atunci cand se impune.
 

DeletedUser

Guest
ma ofer eu ca moderatoare....stiu sa dau cu batul in balta....in casa la altul....
 

DeletedUser

Guest
si? nu mai zice nimeni nimic? ce liniste groteasca...hai fratilor ca ati facut 15 aliante noi in top 20 de care nu se stie nimic, daca se poate, ceva detalii
 
Sus