Rapoarte rusinoase

  • Autor subiect DeletedUser9489
  • Data de început

DeletedUser7210

Guest
asta-i scopul:D am fost atacat si cu bierme...pacat ca nu avem bierme in oras:(
 

DeletedUser

Guest
pe langa ala care a trimis nava..ceilalti poate au vrut sa fereasca trupele din fata unor atacuri si cand au vazut oras de 175 au zis ca e forte putin probabil sa gaseasca bireme la tn
 

DeletedUser

Guest
hm la cele 175p ale mele ma descurc:)

Gno5J8ArvrgnHLXmejHa.png

Te descurci bine si nava de colonizare si care si cavalerie :)))) lai spart urat de tot =)))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7210

Guest
tare asta:)))) vreau si eu:))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7210

Guest
nu pot sa-ti spun aici:)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6739

Guest
tipu e fraier rau,mai bine intemeiaza un oras,sau nu are liber pe aproape ??
 

DeletedUser7210

Guest
sunt mai multi care m-au atacat...sunt destule locuri libere:)
 

DeletedUser

Guest
deci sa va arat intr-o alianta cat sunt de inteligenti uni si de destepti care se dau mari experimentati pe lumea sigma mai jos voi posta ce mi s-a parut amuzant si mai interesant intr-o adika.. fiti atenti unde am sub-liniaT


Zeus - Atac . Este regele zeilor,Puterile divine sunt: Semn divin - Destul de bun, primiti un car de lupta; Fulger - Distruge un nivel ul unei cladiri la intamplare....... e destul de bun cand vreti sa va razbunati pe cineva; Vant favorabil - Puterea de atac a flotei sporeste cu 10%...... e bine, nu e putin dar nici mult, dar asta ar putea hotari siarta unei batalii pe mare ; Furia lu Zeus - Distruge 10%-30% dinsoldatii inamici, bun, bun tot cand vrei sa te razbuni, sau vrei sa ataci pe cineva- inainte sa-l ataci, folosesti asta, si nu-ti vor mai muri asa de multe trupe in timpul atacului.......Nota zeului : 8 .

Atena - Defensiva .Fiica lui Zeus , puterile divine sunt: Zeita Protectoare - La fel de bun, ofera 5 unitati la intamplare, orasului. Intelepciune - Primiti un raport de spionaj despre trupele dusmane, bun, dar cam scumpa la favoruri divine; Protectia orasului - Foarte bun, nu puteti fi atacat de alti playeri timp de 12 ore; Putere eroica - Unitatile terestre lupta cu 10% mai bine, binisor..........Nota zeului: 7

Hera - Dezvoltare .Sotia lui Zeus, puterile divine sunt: Casatorie-tipic de zgarcenie cand ai si nu ai ce face cu atata cat dai, dar tot nu dai mai mult......;Fericire-foarte bun, mai ales asociat cu Negutator, face o treaba foarte buna.....; Spor Natural-nu ajuta foarte mult, doar atunci cand te grabesti, pentru ca in cateva ore ajunge nava de colonizare.......;Dor- nu e prea semnificativ 10% dar, orice bonus in plus te ajuta.........Nota Zeului: 7.5

Poseidon - Atac/Defensiva.Zeul marii, puterile divine sunt: Darul marii- 800 unitati lemn, la 25 de favoruri, merita...... si cu surplusul de lemn faci negot cu orasele de pe insula....;Chemarea marii- doar cand te grabesti sa faci nava de colonizare... ca sa intelegeti mai bine, chestia asta, injumatateste timpul de constructie al navel din port......;Cutremur-Cutremurator de buna putere divina, mai ales cand vrei sa te razbuni pe cineva......;Furtuna pe Mare- cand esti atacat, e foarte buna, distruge cateva din navele atacatorului..... sau si cand ataci e buna, distruge cateva din navele aparatorului, si in caz ca e un atac marin, te linisteste putin in legatura cu reusita atacului....Nota Zeului : 9.3 Eu zic ca, atunci cand va faceti mai multe orase, pe fiecare sa va puneti zei diferiti, cu scopul ca in caz de atac , sa va puteti folosi de cat mai multe metode pentru a va apara.....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Intr-adevar, sunt la fel de experimentati cum esti tu la limba romana :)
 

DeletedUser

Guest
n-am prea fost atent la ore de limba romana... sunt pasionat de limbi straine si fotbal nu L.R. :) important este ca stiu sa citesc si sa scriu.. regulile de scrie ca le mai uit pe ici pe colo sunt neinsemnate :)
 

DeletedUser

Guest
n-am prea fost atent la ore de limba romana... sunt pasionat de limbi straine si fotbal nu L.R. :) important este ca stiu sa citesc si sa scriu.. regulile de scrie ca le mai uit pe ici pe colo sunt neinsemnate :)

"Bai esti nebun" Nebarbieritul ala de mai si canta a spus-o!!
 
Ultima editare de un moderator:
Sus