Rapoarte rusinoase

  • Autor subiect DeletedUser9489
  • Data de început

DeletedUser9489

Guest
6_g4yMr9ZWaav1X3J4Nr.png


Daca la stadiul asta ataci cu doar(DOAR!) 8 usoare ... care mai aveti atacuri rusinoase va rog sa le postati mai jos.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6873

Guest
Ce fel de stadiu? Cel mai mare jucator are 164.807 puncte , oare este asa dezvoltat? Si de unde sti ca n-a fost atac de verificare?:-/
 

DeletedUser10468

Guest
fernano cati ani ai 15 sau 16 ca se vede ca nu le ai .doat teai nimerit intro alianta buna cu oameni care au experienta u nu ai asa ceva.
nustii ces atacurile de verificare
 

DeletedUser9358

Guest
nimic rusinos in acel raport .... exista cateva motive pentru care dai atacuri de acest gen....
 

DeletedUser9489

Guest
Dai atacuri cu verificare al portului cu cateva trupe terestre... Ce sa verifici cu 8 usoare? Serios...10 bireme + o vraja(dor/furtuna pe mare) + capitan le distrugea

Vreau si eu cateva motive sa nu mor nestiutor... Si nici nu cred varianta: ''A vrut sa scape de trupe'' ca player-ul are un singur oras. Am dat un exemplu de ASA NU.
 

DeletedUser9358

Guest
dupa cum arata poza cu orasul lui ..probabil k nu are mai mult de 4000 de puncte....de unde vrei sa te atace cu mai multe usoare? .cine face primul oras al lui cu atac naval? ....
 

DeletedUser9489

Guest
Au fost atacuri cu revolta, si tipul a indranit sa atace. Eu nu atacam un player mai mare ca mine, daca as fi fost in situatia lui. M-as fi extins intai.
 

DeletedUser

Guest
Ferna , lasate de joc .. poate chiar a vrut sa atace sa scape de trupe , si/sau a dat fake .
pentru 8 usoare sa dai niste magii care 'costa' ogramada de favoruri ? esti nebun cred..
 

DeletedUser8998

Guest
........))))))))))
este a nu stiu cata oara ca ataca in felul asta
 

DeletedUser

Guest
fernandocolunga faptul ca jucatorul care te-a atacat are doar 1 oras.. dai dovada de o extraordinara experienta care o ai in joc.. si ce mare strateg esti.. daca respectivul este incepator si nu stia ca are de aface cu un strateg foarte experimentat.. stai linistit ca va creste ala mare si te va prinde la prune.. te-ai facut de ras ce sa zic..
 

DeletedUser

Guest
Fernando aveam o impresie despre tn dar m-ai dezamagit:)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7210

Guest
hm la cele 175p ale mele ma descurc:)

Gno5J8ArvrgnHLXmejHa.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7210

Guest
la cele 175p am ceva actiune:D

HhES3iRMrcpTrpdc2JYr.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
e super pt ala care te sprijina...daca ar fi mai multi redusi mintal ar putea face puncte cu duiumu:)
 
Sus