Ramas bun, pareri si ultime idei ale lumii Gamma!

DeletedUser

Guest
Când se vor sterge toți jucatori si gama va fi data uitării si pe statistici?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8712

Guest
Nu ar trebui sa se dea o distinctie pentru cei care au stat pana la capat in aceasta lume ?
Asa de consolare si sa aiba mereu o amintire frumoasa la distinctiile lor.
 

DeletedUser2627

Guest
Da a fost prima lume, urmeaza delta. Probabil ca pentru cei de la innogames - structura mama, sau cea din Romania, nu conteaza ceea ce au sustinut/promis in regulamente. Din momentul in care nimeni nu mai foloseste contul premium, adica nu mai plateste nimeni pentru extra facilitati - de ce sa tina ocupata memoria serverului? Oricum au fost clipe frumoase petrecute alaturi de multi jucatori/colegi de alianta sau inamici. Cu unii dintre ei poate mai jucam pe alte lumi, sau pe alte jocuri. Pentru toti: Respect! si La buna vedere!
 

RANINAGHI

Membru
Ohh ce frumos ...am jucta si eu pe gamma .dar mam lasat acuma 2-3 luni ..deja nu mai era nici o actiune pe gamma ..din pacate sa ajuns la inchiderea ei .. Respect jucatorilor : nana123 - cel mai bun prieten al meu de pe gamma ... si kamikazze un jucator excelent ....
Nume de joc (al meu) : RANINAGHI
Alianta(pana mam lasat) : The Black Pearl (TBP)
Lume : GAMMA
R.I.P
Cele mai frumoase amintiri ..a doua alianta pe care am conduso ..construirea primelor minuni ale lumii...modificarea versiunea 1.9 ... iti multumesc nana123 pt ca mai chemat sa vin pe lumea gamma acum 3 ani .....aici am avut unele dintre cele mai furmoase momente din joc ....
 

DeletedUser

Guest
Eu nush pe ce Gamma ai jucat tu , de zici ca nu mai era actiune :))
 

DeletedUser

Guest
Heii, nu cred ca ma mai tineti minte :)).. Dar am intrat si eu pe grepolis acum, sa vad care-i treaba cu Gamma, si ce vad.. Au inchis-o. Mare pacat :( ! Pentru mine a fost cel mai frumos server..
 

DeletedUser5314

Guest
Heii, nu cred ca ma mai tineti minte :)).. Dar am intrat si eu pe grepolis acum, sa vad care-i treaba cu Gamma, si ce vad.. Au inchis-o. Mare pacat :( ! Pentru mine a fost cel mai frumos server..
cum sa te uit mah :p oricum e inchisa de prin februarie...pacat de lumea asta cele mai frumoase amintiri... pacat ca inchiderea a fost asa brusc si fara o distinctie acolo pusa in palmares sa stiu ca nu am jucat chiar de pomana,timp pierdut etc dar asta e trecem mai departe si vom vedea ce va urma in continuare
 

DeletedUser

Guest
Eu m'am apucat acum sa joc pe Tau :))).. Mi'era dor de jocul asta :))) :3.
 
Sus