Protectia?orasului

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
:) daca iti dai singur protectie pentru a te proteja de vraji negative...inseamna ca e pe atac ?
000204AD.gif

protectia orasului data de un adversar ,e de fapt pentru tine o vraja negativa,e o strategie de joc pentru a te impiedica sa primesti trupe si resurse prin vraji!!
 

DeletedUser

Guest
iti multumesc mihnea,m a declar invins de perseverenta ta insa o las pe THE WITCH sa-ti explice mai bine:D
Soro,legatura la tine,sa vedem cum e cu inchizitia;)
 

DeletedUser

Guest
hey cum adica a fost aprobat in aceasta tema >? eu nu am decand cand un coleg are protectia orasului sa ii ofer care sau trupe de la atena si sa pierd favorurile aiurea. ca nu mi le da inapoi cel care a propus asta. ies in minus si prin faptul ca pe coleg nu-l pot ajuta si eu pierd favorurile..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Pai in acest caz nu le pierzi.Se pierd doar la vraji negative.
 

DeletedUser

Guest

uite tu te tot gasesti sa "inbunatatesti" jocul pentru tine. dar nu si pentru alti jucatori. ti-e ti-ar placea sa fi in locul celui care foloseste puterea divina ? raspunsu este NUU. tu ai 11 ani si vi cu tot felul de idei. Dar ma intreb cei mai "mari" de ce nu vin cu asa porpuneri ? Pentru ca le place jocul in sine asa cum este nu. il vreau schimbat.
 

DeletedUser

Guest
Pe acelasi sistem:
Sa atac un jucator?Mie mi-ar placea sa fiu atacat?Nu?Deci nu atac.
 

DeletedUser

Guest
da mie imi place sa fiu atacat. ca isi papa trupele de ataca in mine. si bag linistit cate o nava :). ca nu mai au cu ce sa o scoata. cu biremele eventual :)))

si cu protectia orasului este o putere divina care ajuta ni mai multe scopuri. pentru aparator. il protejeaza de cutremure, fulgere si ciume. iar pe atacator, pt. ca iti poate da protectia orasului, iar tu sa nu mai primesti favoruri care te pot ajuta in aparare.
 

DeletedUser

Guest
poi este o propunere. dar nu vrem sa se schimbe ceva la favorul protectia orasului
 

DeletedUser

Guest
nu stiu. dar sper ca nu sa luat in considerare aceasta propunere. pentru ca vb cu toti jucatorii de pe toate lumile si facem petitie ca sa se faca la normal !!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus