Propuneri -- Personalitatea lunii Martie

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6873

Guest
Soso , unde esti? Intruiesteti si tu jucatori cum sa atace , ca unii se pare ca sunt cam nobi! Gen


0-SYb9hK83litnJMxvhZ.jpg



S-a chinuit acest speciment cu 5 atacuri sa-mi goleasca un oras de atac:)) Si facand raport la cuvintele sale cand spunea ca noi atacam noaptea:))! A reusit sa bage nava dupa 4 tentative care au dat gres:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Mai da si pe bonus! :)))

Surprinza,vin si eu pe Zeta! :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5815

Guest
Soso , unde esti? Intruiesteti si tu jucatori cum sa atace , ca unii se pare ca sunt cam nobi! Gen


0-SYb9hK83litnJMxvhZ.jpg



S-a chinuit acest speciment cu 5 atacuri sa-mi goleasca un oras de atac:)) Si facand raport la cuvintele sale cand spunea ca noi atacam noaptea:))! A reusit sa bage nava dupa 4 tentative care au dat gres:))

=))=))=))

ai de mine si de mine :D
 

DeletedUser6873

Guest
soso , transmitei felicitarile mele lui dobrinel:))! Mai facea omul aluzie ca am crescut pe spatele lui comal , dar el are luate de la comal pe putin 10 orase:)))
 

DeletedUser

Guest
Nu poate, e ocupata sa scuipe coji de seminte de floarea soarelui =))=))=))=))
 

DeletedUser

Guest
nop......nu scuip, le pun frumos intr-un cornet:))))))))))))))


cu sau fara bireme totusi .............


mario.119 13,716 mario 74 dobrynush BROTHERS of EDEN The Black Pearls 2012-04-01 12:11:17
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
si apoi nu sunt eu in masura sa instruiesc pe nimeni, fiecare are propria strategie.................am vazut "atacuri hanzli" si la case mai mari =))
 

DeletedUser

Guest
Cea mai mare casa, din punctul asta de vedere, e a voastra =))=))=))
 

DeletedUser6873

Guest
nop......nu scuip, le pun frumos intr-un cornet:))))))))))))))


cu sau fara bireme totusi .............


mario.119 13,716 mario 74 dobrynush BROTHERS of EDEN The Black Pearls 2012-04-01 12:11:17

Draga si stimata soso , daca eram on la 5 dimineata nu mai baga nava!Eu dormeam linistit nu aveam de unde sa stiu ca ma ataca un "scufundat" ! Iar cand am intrat mai era o ora din cucerire , ce propuneati sa fac? Asa de frica va esti de trimiteti sprijin si de la 12 ore?
 

DeletedUser

Guest
a da,... sa nu uitam ............." Ancutza are intodeauna dreptate"=))=))

Mario, imi pare rau dar atacurile pe bonus si cand jucatorul nu este on "ca ii cunoastem" programul l-am invatat de la altii=))=)), este o practica a lumi Zeta pe care am fost obligati sa o invatam din mers.
 

DeletedUser6873

Guest
a da,... sa nu uitam ............." Ancutza are intodeauna dreptate"=))=))

Mario, imi pare rau dar atacurile pe bonus si cand jucatorul nu este on "ca ii cunoastem" programul l-am invatat de la altii=))=)), este o practica a lumi Zeta pe care am fost obligati sa o invatam din mers.


Uu , vati upgradat si voi? Hmm , dar tot in urma sunteti:)))))
 

DeletedUser3457

Guest
Soso ce se intampla la voi..a mai aparut unul care vrea sa ma cucereasca :)))..toti imi vor orasul de 3000 pt dar nici unu inca nu ma ataca...doar mesaje frumoase primesc..din ce in ce mai frumoase :))),au insula plina de fantome dar ma vor pe mine :))),pai zile sa ma atace odata ca ma plictisesc acolo singurel :d :D
 

DeletedUser

Guest
r9SLN1uRFH2f84nGT050.jpg


Mersul asta de la cine l-ai invatat? =))=))

Si in cazul in care n-ai vazut, numele meu este Anca, nu Ancutza.
 

DeletedUser

Guest
Sotul meu este singurul care imi spune asa, altcuiva nu permit.
 

DeletedUser

Guest
In afara de sotul meu nimeni nu imi spune asa, imi pare rau. Insist pe chestia asta, va rog mult de tot.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus