Propuneri -- Personalitatea lunii Martie

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
PERSONALITATEA LUNII MARTIE

PROPUNERI
(Termen 27-31 Martie 2012)



Aşteptăm propunerile pentru această lună, respectând:​

Regulamentul concursului

- Propunerile/voturile vor fi făcute doar de către jucătorii activi ai lumii Zeta (deţin min.2 orașe);
- Jucatori propusi sunt jucatori activi ai lumii Zeta (deţin min.2 orașe);
- Nu se acceptă propuneri multiple din partea unui jucător (1 jucător = 1 propunere);
- Fiecare propunere va fi însoţită obligatoriu de o motivaţie ( fara motivatie nu luam in considerare propunerea);
- Este interzis ca un jucător să se propună/voteze singur;
- Pot fi propuşi şi acei jucători care au fost supuşi votului în luniile precedente;




PERSONALITATE:
- Ceea ce este propriu, caracteristic fiecărei persoane și o distinge ca individualitate
- Persoană cu aptitudini deosebite și cu alese însușiri intelectuale și morale, care se realizează și se manifestă în mod practic prin reușite
într-un anumit domeniu de activitate

*** Va rog frumos sa verificati daca numele propus de voi este scris corect si apartine unui jucator de pe aceasta lume, in caz contrar propunerea dumneavoastra nu este acceptata in finala !


Lista de propuneri
 

DeletedUser2351

Guest
O propun pe AncaBoghian , un adevarat stres pentru dusmani.

Propunere valida - AncaBoghian
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Sustin pe ipod/ Subscriu


Propunere valida - AncaBoghian
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
eu el propun pe david658


Propunere invalida - david658 nu este jucator pe lumea Zeta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ba ce ma opun inca... Si daca nu merge asta cu opozitia, ma votez si candidatura mea va fi anulata. Asa ca va rog sa cautati alt "catindat" :)))
 

DeletedUser

Guest
Ma enerveaza astia care nu vor sa fie castigatori... am mai propus un prieten pe alta lume si ma rugat pe privat sa imi editez raspunsul :))
Nu-ti fie frica ca nu o sa strig in gura mare daca castigi :)). Eu nu mai am nimic cu tine. Te sustin.
 

DeletedUser

Guest
Inca n-ai inteles se pare, asa ca iti explic inca odata. Eu nu vreau acest premiu, am facut scandal cand ai castigat tu pentru ca nu ai castigat corect. Clar?
Eu nu sunt o personalitate pe lumea zeta si, cel mai important, nu am facut mare lucru pe lumea zeta ca sa fiu luata in considerare pentru acest "premiu" sau ce e.
Si daca te enervez ai doua variante, ignora-ma sau suporta-ma cu stoicism cum fac si eu. Crede-ma, nu e usor sa traiesc cu mine insami =))=))=))=))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ma laud din nou... :))
Pai am vrut sa fiu eu cel care da startul si sa iau premiul cel mare :))
Personalitate ? Las-o naibii de treaba... daca si altii care au castigat sunt personalitati... toti avem ceva special, unic. Care ne face sa meritam acel premiu. Eu ma inteleg bine cu toata lumea, numai ca uneori ma enrvez si o fac de ,,oaie" ... :p
 

DeletedUser6873

Guest
Inca n-ai inteles se pare, asa ca iti explic inca odata. Eu nu vreau acest premiu, am facut scandal cand ai castigat tu pentru ca nu ai castihat corect. Clar?
Eu nu sunt o personalitate pe lumea zeta si, cel mai important, nu am facut mare lucru pe lumea zeta ca sa fiu luata in considerare pentru acest "premiu" sau ce e.
Si daca te enervez ai doua variante, ignora-ma sau suporta-ma cu stoicism cum fac si eu. Crede-ma, nu e usor sa traiesc cu mine insami =))=))=))=))


smiley-happy120.gif
smiley-happy120.gif
smiley-happy120.gif
smiley-happy120.gif
smiley-happy120.gif
smiley-happy120.gif
:D
 

DeletedUser

Guest
Deocamdata avem 2 "personalitati" pe lumea Zeta si nici unu nu m-a impresionat cu absolut nimic pana acum, n-am auzit despre nici o fapta de vitejie a lor, ba unu inca si-a dat in petec chiar aici pe forum si specific clar ca nu ma refer la tine, rebelul, ci la cealalta "personalitate". Asa ca scepticismul si atitudinea mea negativa fata de acest concurs sau ce o fi, este complet justificata.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5815

Guest
Anca, nu te mai opune atat ... ai devenit - cu sau fara voia ta - o legenda in viata :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5815

Guest
ce sa zic, ma bucur ca partea feminina n-a apus prin zona ;)
 

DeletedUser

Guest
Anca ce petec ? ? :)))
Pai uite ca o sa iti demonstrez faptele mele de vitejie... am luptat cu multe femei si pe toate le-am dat gata =)))) glumeam...
Eu am stilul meu de joc, stau ascuns in umbra si muncesc... nu ma afirm, decat pe acest forum unde din pacate, ma intalnesc doar cu dusmanii si pana la finalul oricarei discutii ne certam.
Scuzati-ma ca fac off-topic. :)
 

DeletedUser5815

Guest
rebe, daca eu recunosc ca Anca chiar e o personalitate, crede-ma pe cuvant :) ... pana mai acum juma' de an ingheta iadul daca as fi spus asta, dar a trebuit sa recunosc ca ce e al ei, e al ei .. e mai "rea" decat am putut fi eu vreodata si mai ambitioasa decat vreo 10 ca mine la un loc ... jos palaria in fata ei :)
 

DeletedUser

Guest
mie imi spui ? eu am postat o propozitie alcatuita din niste litere, fara continut care ar fi putut crea un hazard, si era sa o iau in ,,freza" de la ea :)))))

V-ati saturat ca doar barbatii sa fie personalitati ? Daca da, apasa click pe casuta unde scrie votati ANCA :))
 

DeletedUser5815

Guest
deja interpretezi aiurea :) .... inca o data spun ca da, Anca chiar e o personalitate :)

mi-aduc aminte de vremurile cand ea era la inceput si incerca sa se conformeze ordinelor venite de "sus" din BP impotriva mea... pe vremea aia inca mai avea mult de invatat, dar a recuperat fantastic ..... si chiar imi scot palaria in fata ei, in pofida oricaror diferende pe care le-am avut de-a lungul timpului
 

DeletedUser

Guest
Si eu ce am zis ? Deja am terminat cu propunerea, nu mai explic faptele... acuma fac motouri si propaganda electorala ca sa o votam !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus