Propuneri interviuri

  • Autor subiect DeletedUser1411
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Da, dar avand in vedere ca nu pot sa propun nu stiu cati oameni te am ales pe tine.
In plus, push numai este pe Alpha iar subiectul asta este doar pt Alpha. Daca e sa propun mai multi asa da.
Inafara de tine as mai propune pe: DIONOS, roger99, luptraetul, drach, amicul gabielei dar am spus ca te aleg pe tine pt ca tu ai fost cel care m-a invatat sa joc si daca gresesc vreodata pe tine dau vina :))


jajaja eu nu am invata pe nimeni nimica doar am dat sfaturi dupa cum am crezut eu ca e bine ... acuma nu cred ca am zis rau ce am zis :))
 

DeletedUser245

Guest
Eu in general citesc forumul... scriu mai rar .
Daca tot am scris- le multumesc celor care m-au felicitat aici pe forum(sau pe joc), in acest topic sau in altele.
Il felicit si eu pe Bogdan pentru un interviu reusit si sustin propunerea : urmatorul interviu- danix
Mai propun la interviu pe Sporoski.
----

Bravos Alecsandra21 pentru forum. Vad ca a inceput sa mai miste ceva. Au mai inceput sa intre ceva jucatori pe aici.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Da da da! :))
Si eu vreau sa il aud pe danix vorbind...

Si as mai vrea sa il aud pe nokent (daca il convinge cineva) si pe JEANUSTHEGREAT !!!
 

DeletedUser

Guest
Da da da! :))
Si eu vreau sa il aud pe danix vorbind...

Si as mai vrea sa il aud pe nokent (daca il convinge cineva) si pe JEANUSTHEGREAT !!!

:)) o sa auzi ce am de spus :))) nu e mare lucru parerile uni jucator nimic mai mult :) app bogdane apreciez ce ai facut pt dark acuma se vede ca e altceva !!
 

DeletedUser

Guest
multumesc mult, Dani

La asta am visat... simteam ca se poate... si intr-un final, cu masivul aport al multor oameni (si cu riscul de a ma repeta... din pacate multi si multe dintre ei/ele/noi nu mai sunt...) am ajuns aici... asa cum suntem (cum am mai spus cu bune si rele... nu suntem perfecti).
Pe forumul intern am incercat sa fac un fel de... Panou de Onoare. Din pacate nu e perfect...

Acum, cand ma uit in urma (si ma gandesc la toate aliantele), sunt uimit sa vad la ce se pot inhama BENEVOL unii oameni, si mai ales de ce le poate iesi din... degete :)

Tu zici...
nu e mare lucru parerile uni jucator nimic mai mult
...
Dar e oare vreunul dintre noi diferit???
Eu zic ca nu...

Si stii bine ca acolo unde s-a reusit nu a fost doar un singur om... ci o intreaga echipa.

Pacat ca se stinge... dar poate e firesc asa...
 

DeletedUser

Guest
multumesc mult, Dani

La asta am visat... simteam ca se poate... si intr-un final, cu masivul aport al multor oameni (si cu riscul de a ma repeta... din pacate multi si multe dintre ei/ele/noi nu mai sunt...) am ajuns aici... asa cum suntem (cum am mai spus cu bune si rele... nu suntem perfecti).
Pe forumul intern am incercat sa fac un fel de... Panou de Onoare. Din pacate nu e perfect...

Acum, cand ma uit in urma (si ma gandesc la toate aliantele), sunt uimit sa vad la ce se pot inhama BENEVOL unii oameni, si mai ales de ce le poate iesi din... degete :)

Tu zici... ...
Dar e oare vreunul dintre noi diferit???
Eu zic ca nu...

Si stii bine ca acolo unde s-a reusit nu a fost doar un singur om... ci o intreaga echipa.




Pacat ca se stinge... dar poate e firesc asa...

asta e clar ca e o echipa dar in general sunt uni care treag caruta dupa ei si restu se limiteaza a urmao .. in lini mari spus normal ... si la un moment dat totul se termina acuma ce conteaza este cu ce ramai ... parerea mea :))
 

DeletedUser

Guest
ediandrei e prietenul meu cel mai bun
e mai mult ca cel mai bun prieten al meu
suntem ca fratii
ati facut cea mai buna alegere cand l-ati ales pt interviu
UN SUFLET MARE , UN OM EXCEPTIONAL , AL NOSTRU EDIANDREI
 

DeletedUser

Guest
era un apropos...

intrebarea pe care am dedus-o eu era: "Cand urmaeaza sa apara urmatorul interviu?"
 

DeletedUser761

Guest
hai ca am si eu o propunere : JanustheGreat din ARMYOFROME
cu siguranta mi-ar placea sa-l cunosc mai bine
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus