Propuneri interviuri

  • Autor subiect DeletedUser1411
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1411

Guest
Pentru ca lumea Alpha este prima lume de pe Grepolis.ro si multi jucatori reprezinta deja legende ale acestei comunitati, doresc a incepe o mica activitate de cunoastere a acestora, invitand, pe rand si la propunerea voastra, cate un jucator la un mic interviu..

Asadar, astept propunerile voastre alaturi de o mica argumentare a alegerii facute de fiecare din voi!

1.edy4vali- realizat 04.07.2012
2.adfly
3.bogdanlm-realizat 07.07.2012
4.ediandrei
5.david658
6.danix.10-realizat
7.Sporoski- Nu doreste sa ia parte la astfel de activitati..:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser761

Guest
propunerea mea este prietenul "virtual" florin, spun virtual pentru ca aici pe grepolis ne-am cunoscut, ceilalti il stiu pe afla ca adfly
lider in cea mai contestata mega-alianta: FRATIA revenita la denumirea initiala NEXUS una din cele doua aliante care au format mega-alianta
, o alianta care inca mai rezista desi era de multe ori votata ca fiind prima alianta care va dispare de pe alfa
 

DeletedUser

Guest
pana acum nu mi-am facut simtita prezenta dar de acum vreau sa ma implic si eu
cu stima intemeietorul aliantei =U.N.A=(Uniti ca Nimeni Altii) de pe Alpha
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6248

Guest
Cel mai bun pentru un interviu este bogdanlm liderul aliantei Dark Legion pentru tot ce a realizat de-a lungul timpului cu aceasta alianta.Multumesc.
 

DeletedUser

Guest
Il propun pe david658 pt munca depusa prin excelenta si stilu lui formidabil de a ne conduce o adevarata legenda!
 

DeletedUser

Guest
draga ediandrei stiu ca va apreciati cel mai mult liderul dar eu cel mai mutl de pe alpha il apreciez pe EDIANDREI
am un respect deosebit pt acest om minunat
Dark Legion trebuie sa se mandreasca cu asa lider ca EDIANDREI Si VOYNICH
2 oameni deosebiti

- - - Updated - - -

Draga andrei oancea
nu vreau sa jicnesc pe nimeni dar lui david i-asi da premiul intai la LASITATE , NECINSTIRE , Furt de munca necinstita

De exemplu : am facut o alianta pe alpha de 40 membri ,
o duceam foarte bn si totul mergea stas
am vrut sa facem fuziune cu david si alianta sa
l-am invitat la noi
i-am acordat drepturi si dupa ce am iesit un minut ne-a dizolvat alianta

credeti ca mai merita sustinut un astfel de om
un om care isi crede colegi slugi si profita de oricine
eu nu cred

imi cer scuze daca am spus ceva indecent sau deranjant
trebuia sa se stie si asta

fratilor , Nu mai fiti naivi !
e alianta voastra
voi ati creat-o
Impunetiva !
 

DeletedUser

Guest
Cel mai bun pentru un interviu este bogdanlm liderul aliantei Dark Legion pentru tot ce a realizat de-a lungul timpului cu aceasta alianta.Multumesc.

Multumesc pentru aprecieri. Ca de obicei acestea obliga. Sper sa ma ridic si pe viitor la nivelul lor.
Voi, meritati orice efort. Sunteti OAMENI in adevaratul sens al cuvantului.
 

DeletedUser

Guest
Deci nu cred ca sa intamplat asa ceva este doar o alta inventie de a ta,terog frumos nu mai jigni legendele,Deci nu credeam ca un membru ca tn care schimba numele la alianta din 2 in 2 ore si ia numai refugiati la el in alianta poate crea asa aberati deci te rog oprestete.David este o legenda pe scurt noi:We can Do anithyng only to want
 

DeletedUser

Guest
omule
eu spun doar adevarul
si mi-am cerut scuze daca am jicnit pe cineva
am spus clar si verde-n fata cum am facut mereu
vrei sa intrebam jucatori cu care am fost in ally
sa vezi cum au venit inapoi o parte din ei
eu am spus doar adevarul si as fi in stare sa imi pun capul la trunchi
si nu mai fi asa aratos
ce legenda e
daca el isi ia orase de la membri aliantei
eu nu vreau sa supar sau ma cert cu cineva sau sa imi fac un nume pe spatele cuiva
eu ma rezum la putinul meu dar aceea alianta a fost , munca mea risipita in 60 secunde

si sa vrobesti cand o sa faci tu o munca asa cum poti , din rasputeri si apoi sa vina cineva si sa o arunce la gunoi

si nu te lega de alianta mea
sar putea cu gura mare care o ai sa ramai fara nici un oras

mai bine sa-l intrebam pe Sporoski , edy4valy si lideri aliantei Lost Legion ce mesaj a avut david la adresa lor
vreau sa vina si ei si sa spuna ce mesaj le-am trimis

chiar bogdalmn mai tii minte mesajul care vi l-am trimis
 

DeletedUser

Guest
Deci cu playeri ii pui tu la cat te duce mintea,si iarasi incepi sa aberezi cu ce relati ai tu: ))...Terog potolestete nu sa legat nimeni de alianta ta dar esti o povara pt jocu asta terog lasate si apucate de sah...Deci cu tn si chas3r iti e prieten pai sa iti povestesc cristi e prietenu meu daca vrei sa il aduc sa ne zika ce mesaje ii dadeai...Deci terog numai spune nume grele ca chiar nu isi au rostu si nu se ia nimeni de alianta ta nu am avea de ce alianta ta este formata din refugiati,ferme si copi ca tn: D,David nu a facut asa ceva in viata lui nu mai crea aberati pt un amarat de interviu el munceste din greu si ba da ai jincnit pe legendaru david ca sa sti tu ne jicnesti pe toti ca joci acest in joc in plus terog nu mai minti acum lasane!
 

DeletedUser1411

Guest
Am rugamintea de a pastra discutiile in limita bunului simt si al subiectului acestei teme!
 

DeletedUser

Guest
Mă bucur că bogdanlm a fost propus deja de colegi. Este jucătorul pe care îl susțin și eu din toată inima, nu numai pentru ceea ce a făcut cu alianța Dark Legion, ci pentru ceea ce a făcut în lumea Alpha. A început de jos, de foarte de jos, și a avut forța și perseverența să strângă oameni în jurul lui. A fost un creator și un lider de alianțe încă de la început. Este un excelent strateg și un negociator desăvârșit. Așa a reușit să urce pas cu pas ”Mount Olympus” și să ajungă să atingă cerul. Apropo bogdan, cum arată zeii?
 

DeletedUser

Guest
Alexandra te rog sa ma scuzi
dar sa nu se mai ia de alianta mea
mai bn ar invata sa scrie
nu prea vb romana
 

DeletedUser8384

Guest
bogdalmn o super legenda aici pe Alpha!unul dintre cei mai buni intemeietori din intreagul Grepolis!Pacat k LUPII ALBI s-au dizolvat ar fi putut scrie istorie,:(

- - - Updated - - -

draga ediandrei stiu ca va apreciati cel mai mult liderul dar eu cel mai mutl de pe alpha il apreciez pe EDIANDREI
am un respect deosebit pt acest om minunat
Dark Legion trebuie sa se mandreasca cu asa lider ca EDIANDREI Si VOYNICH
2 oameni deosebiti

- - - Updated - - -



Draga andrei oancea
nu vreau sa jicnesc pe nimeni dar lui david i-asi da premiul intai la LASITATE , NECINSTIRE , Furt de munca necinstita

De exemplu : am facut o alianta pe alpha de 40 membri ,
o duceam foarte bn si totul mergea stas
am vrut sa facem fuziune cu david si alianta sa
l-am invitat la noi
i-am acordat drepturi si dupa ce am iesit un minut ne-a dizolvat alianta

credeti ca mai merita sustinut un astfel de om
un om care isi crede colegi slugi si profita de oricine
eu nu cred

imi cer scuze daca am spus ceva indecent sau deranjant
trebuia sa se stie si asta

fratilor , Nu mai fiti naivi !
e alianta voastra
voi ati creat-o
Impunetiva !

sunt de acord cu Birlan,am mai auzit chestii din astea despre el
 

DeletedUser

Guest
Mă bucur că bogdanlm a fost propus deja de colegi. Este jucătorul pe care îl susțin și eu din toată inima, nu numai pentru ceea ce a făcut cu alianța Dark Legion, ci pentru ceea ce a făcut în lumea Alpha. A început de jos, de foarte de jos, și a avut forța și perseverența să strângă oameni în jurul lui. A fost un creator și un lider de alianțe încă de la început. Este un excelent strateg și un negociator desăvârșit. Așa a reușit să urce pas cu pas ”Mount Olympus” și să ajungă să atingă cerul. Apropo bogdan, cum arată zeii?

Wow... ce frumos e sa vi acasa si sa afli ca cineva gandeste asa despre tine...
Multumesc mult pentru aprecieri... si pentru amintiri (aici ma refer la prima Alianta, numita Mount Olympus).

Apropos de zei... :)... Pentru mine, colegule, zeii sunteti voi.
Alianta noastra, si subliniez... NOASTRA, este ceea ce este datorita fiecaruia dintre membrii ei. ( e drept ca unii muncesc mai mult, altii mai putin... dar asa e si in viata...)

[
 

DeletedUser

Guest
si eu te apreciez bogdanlm
am vrut sa lupt alaturi de voi dar am inteles ca nu se poate
Dark este o alianta onorabila si nu sunt ca unii
in viata trebuie sa fiii om !
asta face mult
 

DeletedUser

Guest
Propunerea mea este danix.1 pt calitatea sa de lider inascut si pt convingerea sa, merita sa fie intervievat.
Este unul din liderii MACEDONIEI si intotdeauna l-am respectat si i-am urmat exemplul cat am putut eu de bine.
Este un mare om, are un simt al umorului foarte dezvoltat :)) si stie cu ce se "mananca" acest joc.
Ca sa inchei, de la el am invatat cum sa joc Grepolis.
 

DeletedUser

Guest
:)) flexi sunt multi alti mai buni ca mine care merita interviuri .. eu o sa propun doar vreo cativa asa ca idee .. push dionos roger drach amicul gabielei .. grefosu , S3L3NA ,sebi77,winnie, Sporoski ,edy o fost deja :) ,cotavean , cristimarian, Sunderland , luciu gabriel .. am pus doar cativa cu care am avut de a face eu prin diferite motive dusmani sau aliatii ..
 

DeletedUser

Guest
Da, dar avand in vedere ca nu pot sa propun nu stiu cati oameni te am ales pe tine.
In plus, push numai este pe Alpha iar subiectul asta este doar pt Alpha. Daca e sa propun mai multi asa da.
Inafara de tine as mai propune pe: DIONOS, roger99, luptraetul, drach, amicul gabielei dar am spus ca te aleg pe tine pt ca tu ai fost cel care m-a invatat sa joc si daca gresesc vreodata pe tine dau vina :))
 

DeletedUser

Guest
Felicitări Edy pentru interviu, sperăm să vedem cât mai mulţi colegi de lume aici. Fiecare are o poveste personală inedită, chiar dacă este prieten sau adversar.
Lăsaţi scânteile să apară pe joc, nu pe forum, pentru că acolo este nevoie de acţiune, de orgolii şi de ambiţii. :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus