Propuneri interviu

  • Autor subiect AncaBoghian
  • Data de început

DeletedUser2673

Guest
Il propun pe 3l3ctric(Centurionii) pentru ca s-a dovedit a fi un bun jucator pentru prima lui lume pe care a jucat si a ajuns in scurt timp un jucator de top20 si atacator dintre cei mai buni. a fost placere sa joc cu el pe Pi !
 

DeletedUser

Guest
:)))) pai da cum sa nu fuga ..te stiu de cand erai player si doar atat!
la cat de inversunata erai..le e frica sa nu le "cuceresti " "intimitaturile" :)))
 

DeletedUser

Guest
anca, am rugamintea sa incerci cu pitbul2011; nu cred ca il gasesti pe forumul extern dar merita incercat! cred ca ar avea multe lucruri simpatice si nu numai de spus :D
 

DeletedUser

Guest
Salutare!
Am si eu cateva propuneri pentru un viitor interviu: Sadi1981, Styron, Omnia, Starrfall, vampirelly, Iuliu Cezar, musashiLB..

Multumesc si raman nerabdatoare sa citesc interviurile!
 

DeletedUser

Guest
propun mihai1222 .... DAR VEZI POATE IL GASESTI PE CEL REAL.....
 

DeletedUser

Guest
anca, am rugamintea sa incerci cu pitbul2011; nu cred ca il gasesti pe forumul extern dar merita incercat! cred ca ar avea multe lucruri simpatice si nu numai de spus :D

Imi pare rau, dar pitbul2011 nu imi raspunde la mesaje...
 

DeletedUser

Guest
propun Myamoto Musashi chiar daca nu am auzit de el pana acum, pare un jucator foarte bun! cam greu sa ajungi in top 5, altfel!

- - - Updated - - -

da...dupa editari si corecturi toti suntem destepti! :)
 

DeletedUser

Guest
Cu permisiunea voastra, voi lua o pauza de la interviuri pe lumea Pi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Il propun pe david658.As fi interesat de un interviu cu el.Multumesc.
 

DeletedUser6318

Guest
eu vreau un interviu cu varu becali... e vorba de jiji... credeti ca imi puteti face dorinta realitate?...sa moara becaliii...o sa va respect pe viata
 
Sus