Propuneri interviu

  • Autor subiect AncaBoghian
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Aici va rog sa postati propunerile voastre pentru interviu, atat pentru persoane intervievate dar si pentru eventuale teme care ati vrea sa fie abordate in interviuri.

Intrebari sau referiri la aliantele din care faceti parte nu vor fi luate in considerare, autopropunerile nu vor fi luate in considerare si mai ales FARA SPAM.
 
Ultima editare de un moderator:

Rareshhh

Membru activ
Sunt atatia jucatori care chiar au ceva de zis si merita sa participe la acest interviu incat imi e foarte greu sa aleg :|
Totusi il propun pe wolphu
 

DeletedUser

Guest
Interviuri se vor face in fiecare saptamana, deci nu trebuie sa iti faci griji, toti vor fi intervievati. Voi trebuie sa alegeti doar saptamana in care sa aiba loc :D
 

DeletedUser

Guest
Il propun pe david658 ar fi un interviu foarte interesant si la ce a facut,munca depusa chiar merita!
 

DeletedUser

Guest
Da il interviez eu in seara asta si maine dimineata va voi pune interviu aici,
 

DeletedUser

Guest
Stii, mie nu imi place cand sunt luata peste picior... Si daca tot imi esti "la indemana" :p iti propun o intalnire duminica, pentru a purta o discutie. Esti de acord? :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Il propun pe david658 ar fi un interviu foarte interesant si la ce a facut,munca depusa chiar merita!


dumneata esti fanul lui david, nu? (david-legenda vie)... cel care a facut si dres fel de fel de treburi...eu chiar as vrea sa vad un interviu cu tine, cum il lauzi pe numitul, asta chiar ar fi tare :)))
 

DeletedUser

Guest
Stii, mie nu imi place cand sunt luata peste picior... Si daca tot imi esti "la indemana" :p iti propun o intalnire duminica, pentru a purta o discutie. Esti de acord? :D

cu mine sa te intalnesti duminica ? da., Anca il intervivez eu. Doar dami un mesaj cu ce intrebari trebe sa ii pun. deacord ?
 

DeletedUser

Guest
Nu, Alex, nu cu tine. Iti va veni si randul tau, dar nu acum.

Cu andrei oancea as vrea sa ma "intalnesc" duminica pentru un interviu, avand in vedere ca david este puntin in vacanta, voi intervieva pe fanul si sustinatorul lui nr.1.
 

DeletedUser

Guest
aha eu credeam ca vr sa iesim la un suc :)) faceam eu cinste :)).. in legatura cu intervieverea lui saw17 ce intrebari trebuie sa ii pun ? aceleasi la la celelalte interviuri ? ca il fac daca trebe pana asta seara la ora 19.
 

DeletedUser7784

Guest
:-s:(
Mai,lasatii pe cei in masura sa faca interviurile,voi trebuie doar sa le cititi,fara suparare
 

DeletedUser

Guest
nu eu am vrut sa fac aceasta munca. dar cum a spus Anca ca in fiecare saptamana fa fi cineva intervievat daor trebuie sa alegem.. am spus saw17 si a spus Anca daca il intervievez eu. Si am spus da :)
 

DeletedUser

Guest
Alex, ai sa ajungi la o varsta in care teribilismul specific pubertatii nu ti va mai parea atat de amuzant. Eu sper doar sa mai fii aici sa iti arat postarile tale.

Si Anca nu a spus sa il intervievezi tu pe saw17, doar te-a intrebat daca tu ii vei fi interlocutor. Se pare ca ironia fina iti este necunoscuta :(

Si cu asta spamul s-a incheiat aici. Duminica sper sa ii iau interviu lui andrei oancea.
 

DeletedUser

Guest
wow ce ma lovisi in inima :))
dar cu andrei oancea nici nu cred ca esita un astfel de jucator
Oraşul lui andrei oancea
(175 de puncte)


este posibil sa fie chiar david658.
 

DeletedUser

Guest
Danciule ,te sustin eu pentru un interviu ..Chiar as vrea sa iti aud "fermecatorul glas" :)
 
Sus