Propunere : Zeu Ares

DeletedUser11236

Guest
personal cred ca propunerile sunt cam absurde, adica da ar fi tare inca cativa zei dar de la 10000 la 3000 e prea mult redus costul navei, faza cu cladirile e iar aiurea, la ares vrajile propuse sunt prea inseriate, adica daca va uitati la zei actuali nici unu nu le au asa doar pt atac sau aparare, zei actulai au fost fiecare foarte bine ganditi si echilibrati fata de ce propuneti voi, si "aparare troiana"? pe bune pe aia de unde ati mai scoso? asemenea prostie nu am mai auzit niciodata.


Cand ai un motiv pentru care lupti,nimeni si nimic nu te poate opri pentru a-ti duce planul la bun sfarsti!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11712

Guest
Ares

Setea de sange: Ares se bucura cu fiecare inamic cazut danduti ca rasplata 10% din desursele fiecarei trupe inamice invinse timp de 6 ore. 250 favoruri

Blestemul razboiului: Ares blestema inamicii care incearca sa atace polisul. (Armata atacatoare lupta cu 15% mai slab) 230 favoruri

Apararea Macedoneana: Ares fusese un luptator si a invatat cum sa imbunatateasca falanga macedoneana. Nici un proiectil nu poate ajunge la trupele tale. (Toate trupele au apararea impotriva armelor de la distanta crescuta cu 50% pentru 2 ore) 380 favoruri

Calul de razboi: O patrula de calareti s-a pierdut si cere sa fie acceptata in orasul tau in schimbul serviciilor lor. (3 calareti o sa apara in orasul dvs.) 80 de favoruri

Unitati mitice:
Phobos: Se zice ca Phobos a fost un luptator de temut care inspitra frica in toti inamicii. Acesta a fost promovat la gradul de zeu minor al fricii. Doar o privire in ochii lui si vezi cum te cuprinde teama.
- Arma de la distanta: 550
- Aparare neascutite: 300
- Aparare ascutite: 420
- Aparare balistice: 250
- Prada de razboi: 250
- Viteza: 20
- Cost: 5300 argint, 4000 piatra, 3200 lemn si 290 favoruri

Leul din Nemeea: Leul din nemmea este doarte greu de omorat. Blana lui transforma si cele mai ascutite sulite in impungeri pe care le inlatura usor cu ghearele.
- Arma ascutita: 80
- Aparare neascutite: 800
- Aparare ascutite: 800
- Aparare balistice: 500
- Prada de razboi 550
- Viteza: 32
- Cost: 4200 lemn, 4000 piatra, 1800 argint si 400 favoruri

Ce ziceti? O sa fac si la hephaestus maine.

Imi promovati ideea?
 

DeletedUser11236

Guest
mai schimba putin varajile, gandestete putin si spune cam cata populatie iti trebuie pt fiecare unitate mitica si eu zic ca ar merge destul de bine, poate mai faci mici modificari la denumirile vrajilor si mai schimbi una.
 

DeletedUser11712

Guest
Sunt suficienti 5 zei (6 pe Achillles)

Achilles NU ESTE UN ZEU!

- - - Updated - - -

magicianule la academie 13 poti doar sa-ti admiri nava ca fara cucerire cercetata nu pleaca din port decat remorcata
in rest is geniale toate propunerile , ar mai trebui o unitate mitica in plus
closca de aur ---- cand o tragi de coada sa faca puncte premium B-)

oare nu va doare capul cand debitati asemenea tampenii? ca eu simt ca-mi explodeaza doar cand citesc

FRATE ASTA MI-A PLACUT!!!!!! :D
 

DeletedUser11236

Guest
andy tu citesti cumva printre randuri si intelegi pe sarite?
nici nu a spus ca ahiles e zeu a spus ca pe ahiles sunt 6 adica pe lumea ahiles, si la al 2 lea chiar nu ai o opinie proprie?

Mai bine taci si dai impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.
 

DeletedUser11712

Guest
andy tu citesti cumva printre randuri si intelegi pe sarite?
nici nu a spus ca ahiles e zeu a spus ca pe ahiles sunt 6 adica pe lumea ahiles, si la al 2 lea chiar nu ai o opinie proprie?

Mai bine taci si dai impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mai bine taci ca dai impresia ca esti cel mai tare. Nu prea esti. Tu stii sa critici. Tu stii numai sa critici. Ai creeat un post constructiv? Sau doar incerci sa ruinezi ideile celelalte?
 

DeletedUser11236

Guest
nu incerc sa ruinez nimic, doar incerc sa deschid ochi unora, sa fim seriosi ideii? sunt doar aiureli daca vrei sa propui ceva cum trebuie atunci nu mai abera atat.


Fereste-te tot timpul de cel care nu mai are nimic de pierdut.
 

DeletedUser11712

Guest
Frate, nu vreau sa ne certam dar hai fa si tu pt un zeu.
 

DeletedUser11764

Guest
cred ca nimeni,dar aproape nimeni nu a zis ceva de ZEUL FOCULUI - Hefaistos ... sau ma insel?
 
Sus