propunere preluare cont grepolis.net

  • Autor subiect DeletedUser2467
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Eu as dori sa preiau contul,daca doresti,detalii pe privat ;)
 

DeletedUser

Guest
eu vreau,eu vreau,eu vreau,eu vreau,eu vreau,eu vreau,eu vreau,eu vreau,eu vreau,eu vreau,eu vreau,eu vreau,eu vreau,eu vreau,eu vreau,eu vreau,eu vreau,eu vreau,eu vreau,eu vreau,
 

DeletedUser7794

Guest
doar asta sititi sa spune-ti vreau vreau vreau sunteti jalnici , nu va mai ganditi la voi mai propuneti-va si prietenii sigur v-ar fi recunoscatori.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6873

Guest
eu vreau,eu vreau,eu vreau,eu vreau,eu vreau,eu vreau,eu vreau,eu vreau,eu vreau,eu vreau,eu vreau,eu vreau,eu vreau,eu vreau,eu vreau,eu vreau,eu vreau,eu vreau,eu vreau,eu vreau,

Deci orice alegere ai face, iti spun sincer si concret , nu-l baga il seama pe rares! Dupa cum se comporta n-are mai mult de 10 ani(hai maxim 12) , plus de asta daca el a detinut mai mult de 10 orase pe grepolis.com, eu dau inceput nou pe zeta!
 

DeletedUser7794

Guest
Eu am auzit de unu de11 care a avut pe triburile cateva zeci de sate
 

DeletedUser

Guest
eu ,fara suparare, am 13 ani (imediat 14 ani ) ,stiu juca,stiu vorbi civilizat,nu ca unii si in plus sunt si in top 50 atacatori pe kappa . :D
 

DeletedUser6873

Guest
Eu am auzit de unu de11 care a avut pe triburile cateva zeci de sate

Bun, si ce ai vrea? Sa-i acord un premiu pentru serviciul prestat? Sa fie sanatos, nu devia de la subiect , 1mpact cauta jucatori care se preia conturi de peste 1.000.000 de mii de puncte, deci nu va inhamati la caruta degeaba, pentru ca nu stiu cati dintre cei care au postat aici, pot sa distrubuie in asa fel un cont incat sa-l poata dezvolta in continuare!
 

DeletedUser7794

Guest
12

Eu am 12 si tot am avut pe triburile cateva zeci de sate ca doar despre mine vorbeam!!!!!!!!!!:D:D:p
 

DeletedUser6873

Guest
Eu am 12 si tot am avut pe triburile cateva zeci de sate ca doar despre mine vorbeam!!!!!!!!!!:D:D:p

Sti exista o vorba : "Lauda de sine nu miroase a bine"!


Rares, din cate am citit eu, dar din cate se vede tu nu, 1mpact cere un link cu statistica ta ca si jucator, daca nu sti care este link-ul til atasez eu :http://ro.grepostats.com/
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6010

Guest
Am avut rezultate bunicele pe Kappa... pe 24 mai 2011 eram pe locu 4 in top... am facut rost de medalii precum jefuitorul zilei si aparatorul zilei... dar acum nu mai joc pe Kappa :D... defapt caut un cont pe care sa joc... garantez activitate si engleza fluenta!

Link: http://ro.grepostats.com/world/ro10/player/35075
 

DeletedUser2467

Guest
1mpact eu iau aldoilea cont dar nu scri altundeva ca nu stiu:(|) acum daca vrei dami cntul pe lumea Iota la contul raresmihai2010 a si Contele de Rutherford nu mai da oferta ca mie imi da!!!:)nici tu dyucy

tha!:eek:

sincer pana acum nu am avut oferte bune,credeam ca poate trezesc ceva interes mai "vechi" de pe forum/game.ramane de discutat,ar fi pacat daca as da asemenea conturi pentru nimic iar in 3 zile sa se risipeasca atata munca /timp/stres...plus ca habar nu au ce ii asteapta acolo...atacuri cu excell :)) ha ha ha stiti de asa ceva?
 

DeletedUser3457

Guest
stiu bine engleze pot si sa sciu in ea si daca eu nu sunt destul de bun incearcala [ally]ravenhohsen[/ally] el efectiv este roman dar vorbeste engleza ca pe limba lui .Il gasesti pe lumea ny in romana. pace

Zici ca stii engleza??:))) pai frate,daca o stii la fel de bine ca si pe limba ta materna....lasa de dorit :))))

Mare teapa cu contul asta :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5815

Guest
pana la urma cred ca topicul asta o sa se transforme intr-un centru de recrutare unde toata lumea prezinta CV-urile la control:))

pe toate fostele lumi 1.x - si nu numai - sunt aceleasi probleme ... conturi abandonate sau lasate in vacanta pana la expirare, parole predate liderilor in speranta ca se va mai putea salva ceva
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus