propunere preluare cont grepolis.net

  • Autor subiect DeletedUser2467
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2467

Guest
De curand odata cu schimbarea versiunii 1.x la 2.x multi playeri din alianta mea au renuntat,unii au fost consumati interior de noi iar altii au primit kick.Cativa dintre ei au lasat conturile prietenilor sau liderilor (mie)
Deoarece lumea este destul de avansata nu putem consuma un player cu 90 orase imediat!
De aceea doresc sa gasesc aici un jucator experimentat care doreste sa continue munca colegului meu!
Nume :
-Primo leone ,
-1,135,659puncte
-90 orase

alianta este NWO (NEW WORLD ORDER)
Ma gasiti pe lumea theta(08) sub acelasi nume ca si pe forum!
Cei care doresc sa joace pe acest cont sa lase un link catre grepostats+nivel decent de cunostinte limba engleza!
Incepand de pe data de 8 decembrie se va incepe lumea minunilor!
 

DeletedUser

Guest
1mpact cred ca vreau eu sunt cu experienta si stiu bn engleza:p daca sar putea ,sami fai mie contul cam 4 zile sa ma obisnuiesc cu el si dupaia va ajut din toata inima pe tn si alianta.sincer.
 

DeletedUser

Guest
Daca vrei il pot prelua eu,am un nivel destul de mare de experienta...si stiu engleza destul cat sa ma inteleg cu englezii :)
Link la grepostats nuti pot lasa deoarece contul meu cel mai mare a ramas fantoma acum a 6 luni :(
 

DeletedUser2541

Guest
ce zici domnu impact
ma calific cerintelor dumneavostra??
traiasca google translatorrrrrrr
haha ha ha
 

DeletedUser7794

Guest
ce zici de mine

stiu bine engleze pot si sa sciu in ea si daca eu nu sunt destul de bun incearcala [ally]ravenhohsen[/ally] el efectiv este roman dar vorbeste engleza ca pe limba lui .Il gasesti pe lumea ny in romana. pace
 

DeletedUser

Guest
haide 1mpact alegema pe mn is online minim1 ora pe joc si amxim 10 is activ:((
 

DeletedUser2467

Guest
am cerut ca cei care doresc sa joace pe acest cont se posteze un link catre grepostats si atat,degeaba intrebati voi gen: " de mine ce zici"
eu nu va cunosc,nu am mai jucat de ceva timp aici"
btw am primit un alt cont,
pilsbury,
1,848,549
159 orase
rank 26

nu sunt sigur ca acesta va fi preluat de cineva de aici dar sunt sanse ca si acesta sa fie liber!
 

DeletedUser2467

Guest
nu este nici o caterinca,multi playeri din top100 au inceput sa renunte din cauza update-ului de la 1.x la 2.x ,unii au dat inceput nou iar altii au lasat conturile liderilor pentru a fi predate altor playeri!
 

DeletedUser

Guest
Nu 1mpact, ma refer la modul în care unii jucători încearcă să pună mâna pe un cont "baban". N-au pic de spirit de convingere în ei :)
 

DeletedUser

Guest
1mpact eu iau aldoilea cont dar nu scri altundeva ca nu stiu:(|) acum daca vrei dami cntul pe lumea Iota la contul raresmihai2010 a si Contele de Rutherford nu mai da oferta ca mie imi da!!!:)nici tu dyucy
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus