Propunere Lume - Noiembrie

naparca mortala

Membru Nou
aolo ba baiatule mai taci te rog, pe asediu se vad jucatorii..care stau pe granita si stiu sa ia orase, sa faca actiuni, sa apere orase si etc, pe v4 sau v5 asediu e cel mai greu fata de o revolta in care ai timp 12 ore sa te aperi, sa-ti blindezi orasul si sa-ti faci zid etc!
Jucatorii adevarati care joaca la secunda si sunt buni si activi o sa-i vezi pe asediu in granita!
Revolta e in special joc de echipa, asediu se poate juca si singur sau in 2-3 pers daca esti activ si bun!

Plus ca pe ro nu o sa mai fie lume de v4 v5 atat timp cat nu sunt asa mult persoane care mai joaca...
Inseamna ca nu stii juca revolta domnu…. Sa te vad cand ai 10-15 revolte cum aperi toate orașele când îți intră pe secundă 100x Atacuri…
 

naparca mortala

Membru Nou
aolo ba baiatule mai taci te rog, pe asediu se vad jucatorii..care stau pe granita si stiu sa ia orase, sa faca actiuni, sa apere orase si etc, pe v4 sau v5 asediu e cel mai greu fata de o revolta in care ai timp 12 ore sa te aperi, sa-ti blindezi orasul si sa-ti faci zid etc!
Jucatorii adevarati care joaca la secunda si sunt buni si activi o sa-i vezi pe asediu in granita!
Revolta e in special joc de echipa, asediu se poate juca si singur sau in 2-3 pers daca esti activ si bun!

Plus ca pe ro nu o sa mai fie lume de v4 v5 atat timp cat nu sunt asa mult persoane care mai joaca...
Pe asediu ai ales un oraș unde faci o acțiune ai ales 1/2 orașe și aia e se bagă 100k terestru 100k Bireme și stai bine mersi încât pe revolta trebe sa blindezi nu doar un oraș ci 10-15 depinde de revoltele primite și poate nu ești doar tu care are revolte și alți din alianță etc…. Mi-e mi se pare revolta mai strategică decât asediul=> Pe asediu inafara de a baga nave noaptea când dorm oamenii și nu sunt on nu prea mai iei oraș :)…. Diferența pe revolta e ca iei orașe când oamenii sunt activi nu când dorm :))
Acum na asta e părerea mea personală fiecare din noi are dreptul la o părere nu critic pe nimeni.
 

DeletedUser17271

Guest
Poate daca se baga minuni, vedem o disputa Invictus vs Wild.. asta daca si nenea bila ar veni mai compact :))
Oricum, gg pt victoria pe olimp a wildului. Ti a placut revolta bila
Bai diferenta dintre revolta si asediu e ca pe revolta nu te freaca nimeni cu alarme .
Bonusul e bonus ! Si daca esti batran ( in cazul de fata eu ), iti este mai comoda revolta .
Mi-a placut Olimpul in special . Pacat ca nu au luat mai multi coronita desi meritau .

Nu stiu nimic de bagat ... daca e revolta daca intra Wild .. s.a poate tu sti mai multe ca mine boss :) .
De Invictus , Wild Fangs si alte aliante .
Momentan noi ne bucuram de vacanta .
 

naparca mortala

Membru Nou
Poate daca se baga minuni, vedem o disputa Invictus vs Wild.. asta daca si nenea bila ar veni mai compact :))
Oricum, gg pt victoria pe olimp a wildului. Ti a placut revolta bila
Ach nu vreau eu să zic dar pe lumea aia nu au avut adversari deloc…. Păcat ca foarte puțini intră contra ghost :)
 
Ultima editare:

naparca mortala

Membru Nou
cu toate ca a fost acum recent o lume cu dominatie v5 daca nu ma înșel și a fost bătaie cruncena dacă nu mă înșel ultima lume de tip revolta/Dominatie… nu vreau sa vorbesc prostii dar parca acolo a fost activitate mare
 

ZamolcseTheConqueror

Membru activ
Nesebar, chiar anul acesta a fost, cand a luat demos kratos si all stars bataie in formula completa de la FRIENDS.

Nu stiu @naparca mortala ce o tii tu cu revolta dar de vreo 4 ani nu mai joaca nimeni acolo :)) pe asediu tot timpul a fost bubuiala.
pai el pe asediu daca intra se fantomizeaza in primele 2 saptamani, la revolta are echipa sa-l apere sa nu se faca de kk:)

SI revolta e frumoasa, in special pentru dormezele de pe asediu care nu pot face fata baietilor cu bot si gold...
 
Sus