Propaganda Nagidos

Stewie Griffin

Stie Tot
ai fi surprins cati baga pe revolta sume uriase
intr-adevar, daca acel om a recunoscut ca a facut chargeback si a fost banat, nu o sa mai fie bagat in seama
 

thedaythatnevercomes

Membru activ
Pai asa zicea turbowash la inceput de lume ca sunt intrati Ghost Squad .
mie mi -a placut de baietii aia Folin , kboom3 , sicario si jhonny3737 cum au jucat poate inca 2 3 . Verbum saracul cred ca a fost cel mai bubuit de noi , la fel si alexmol si maximus cuceritorul .
Mopmop200 saraca dupa ce a pierdut un oras a intrat vacanta .
O lume ok din punctul meu de vedere .. cel putin nu au fost fake uri , alarme aiurea si antijoc .
Parerea mea ca s-a facut diferenta ca noi am fost mai organizatii . Cum zicea un jucator de la ei ... ca lor nu le place sa colonizeze , vor sa cucereasca orase mari ...E noi am colonizat de ne-a iesit ochii si s-a vazut diferenta dupa ce am luat cateva temple .
Si cred ca la noi a facut diferenta ca suntem jucatori de asediu invatati cu stresul , sa avem deff mult . Sa nu ne plangem dupa 2 -3 atacuri . Si spre surprinderea mea colegi din Wild sau acomodat rapid la stilul asta de joc .
Si ei in loc sa faca actiuni pe jucatori mai slabi ei faceau actiuni pe alde valy196 . Cae omul rupe normele la orice capitol , secunda ,gold timp s.a.... apoi nah ....
S au facut de la inceput multe greseli..
Jucatori buni dealtfel au folosit aiurea sloturi,la inceput,colonizand daca nu pe aceiasi insul,pe insula vecina
Apoi s a schimbat strategia
S a subestimat importanta templelor mici,mizandu se pe combativitate si talent..multe greseli doar cat am stat eu pe server
 

DeletedUser17271

Guest
Da boss baga nu zic nu , dar unii de la voi efectiv exagerau scoteau full uri pe banda .
Dar daca baga bravo lor ca isi permit .
Dar tot cred ca multi de acolo au rupt chargeback ul . ( e parerea mea plm )
Eu am bagat 80k in eventul trecut .. nu am mancat 2 saptamani .... apai uni de la voi bro .... ce codruta ce polonezul ala ...... pai sicario noi aveam 100k puncte la luptatori sicario avea 1 milion . Wtf si asta la inceput de lume in prima luna . Dar daca erau bani reali ma bravo lui ca isi permite .
Muie lui david si la toti aia care abuzeaza de sistem .
 

DeletedUser17271

Guest
Mai sunt inca vreo 3 luni de joc pana se va decide castigatorul .

Care stie sa imi raspunda la o intrebare , ca mr. stil ma trimis la wiki .
Daca eu dau atac pe Olimp prin portalul x , apoi schimb alianta si atac Olimpul prin portalul y . Atacul dat prin portalul x se intoarce sau ataca Olimpul ?!
 

twistdark1

Stie Tot
Da boss baga nu zic nu , dar unii de la voi efectiv exagerau scoteau full uri pe banda .
Dar daca baga bravo lor ca isi permit .
Dar tot cred ca multi de acolo au rupt chargeback ul . ( e parerea mea plm )
Eu am bagat 80k in eventul trecut .. nu am mancat 2 saptamani .... apai uni de la voi bro .... ce codruta ce polonezul ala ...... pai sicario noi aveam 100k puncte la luptatori sicario avea 1 milion . Wtf si asta la inceput de lume in prima luna . Dar daca erau bani reali ma bravo lui ca isi permite .
Muie lui david si la toti aia care abuzeaza de sistem .

Mane pe nesebar au unii si 10k grifoni pierduti pe zid din chargeback :))) bravo lor pan la urma ca folosesc daca nu le face nimeni nimic , pe unu l au si debanat zilele astea , ca sa vezi cultura =)))

Intr un final ori o sa se sature lumea si n or sa mai intre pe ro , ori o sa foloseasca toti chargeback ul si o sa fie o sula de joc :)))) Sa nu mai zic de handicapati alde paturile de au nuj ce boturi de creeaza sute/mii de conturi , le fac de 300 puncte si le baga automat in vacanta :)))) Daca te uiti pe olous zici ca i lume de germania la cate conturi sunt pe lume .
 

twistdark1

Stie Tot
Mai sunt inca vreo 3 luni de joc pana se va decide castigatorul .

Care stie sa imi raspunda la o intrebare , ca mr. stil ma trimis la wiki .
Daca eu dau atac pe Olimp prin portalul x , apoi schimb alianta si atac Olimpul prin portalul y . Atacul dat prin portalul x se intoarce sau ataca Olimpul ?!

Trebuie sa fii in alianta cu portalul pana au trecut trupele prin el . Dupa ce au trecut , poti schimba alianta ca sa ai bonus de atac , aparare etc .
 

DeletedUser17271

Guest
Mane pe nesebar au unii si 10k grifoni pierduti pe zid din chargeback :))) bravo lor pan la urma ca folosesc daca nu le face nimeni nimic , pe unu l au si debanat zilele astea , ca sa vezi cultura =)))

Intr un final ori o sa se sature lumea si n or sa mai intre pe ro , ori o sa foloseasca toti chargeback ul si o sa fie o sula de joc :)))) Sa nu mai zic de handicapati alde paturile de au nuj ce boturi de creeaza sute/mii de conturi , le fac de 300 puncte si le baga automat in vacanta :)))) Daca te uiti pe olous zici ca i lume de germania la cate conturi sunt pe lume .

In primul si primul rand e vina lui @Stil ca nu se ocupa de comunitatea asta , ca sunt sute , daca nu mii de jucatori ce nu mai joaca pe ro , joaca pe extern . Si da intr-adevar daca se continua cu chargeback -ul si nu se face nimic in privinta asta o sa fie o problema .
Cat despre conturile astea de 500 pt fulgere sau sa le bagi in vacanta ... mi se pare o prostie .
Ce om sanatos la cap sta 10 minute sa creasca un cont sa dea 2 fulgere :)))) eu am luat de aseara pana acum vreo 50 :))))) oameni nebuni care nu au ce face cu timpul lor . Daca nu o fi facut extensie si pentru asa ceva :)))) . Si daca cunosti programare asa de bine , macar foloseste timpul ala si creaza o app . care sa scoti bani din ea sau eu stiu ...
 

DeletedUser17271

Guest
Vezi atașament 8531

User: pTeVbbfVdfIR, Password: pTeVbbfVdfIR1
User: 1dYwTChemLKC, Password: 1dYwTChemLKC1
User: OAIfYa6hCMIB, Password: OAIfYa6hCMIB1
User: 8paO7VouNGoM, Password: 8paO7VouNGoM1
User: lzc3t37k6hmr, Password: lzc3t37k6hmr1
User: nECaDAudeB81, Password: nECaDAudeB811
User: CZXQsX6y8LA2, Password: UeRjBuPXQEhT
User: tuoLS8HdksME, Password: oPaHz0dBlrXu
User: VHyliDjcx3Y7, Password: dtfcW891pmlf
User: okxyxhWbETpX, Password: KxDSmxWUiyge
User: FPCGUewn97d0, Password: sXUW3YqpgYhY
User: dYFLPsNushuw, Password: CPn8YQUwRDwD
User: s0jE8aUkcNj3, Password: f3nAbaaHy3k3
User: ljrgGH5CUwNR, Password: bW51LKXey41i
User: OTCg9BRNx82P, Password: r2hgPbG7V1H2
User: YdZnxwjEmlQ6, Password: PMtV59V68EIW
User: uhoDUGaNQDn5, Password: jRJnSIFQyTki
User: tdlE6r2Adcjf, Password: h6shGYz3HBAq
User: UUrmxjpidxmG, Password: V2qMkjoKDvIM
User: zQIJ3du5j9Ma, Password: 1sSPtFS8PaGp

cica facut de ivan... ma... sa nu scuip... xD

sa vezi joc cand o iesi mititelu asta...

Vezi atașament 8532
Si ce draq rezolvi cu asta ? , mai bine iti focusai energia si talentul pe un app sa scoti si cv banuti
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
Pai cum ce rezolva , printr un cumul de "jmecherii" d astea s a castigat o lume =)))))))))))))
Stii vorba aia
Contează sa câștigi nu și cum câștigi.

Trist dar adevărat ce a ajuns grepo...

Mai bn va jucați alte jocuri precum lol, dota , metin , Word of Tanc, gta mp și N jocuri.

Eu de ex joc mobule legends cu king bib
 

Ghost Man

Stie Tot
Da boss baga nu zic nu , dar unii de la voi efectiv exagerau scoteau full uri pe banda .
Dar daca baga bravo lor ca isi permit .
Dar tot cred ca multi de acolo au rupt chargeback ul . ( e parerea mea plm )
Eu am bagat 80k in eventul trecut .. nu am mancat 2 saptamani .... apai uni de la voi bro .... ce codruta ce polonezul ala ...... pai sicario noi aveam 100k puncte la luptatori sicario avea 1 milion . Wtf si asta la inceput de lume in prima luna . Dar daca erau bani reali ma bravo lui ca isi permite .
Muie lui david si la toti aia care abuzeaza de sistem .
Sicario e pensionar spaniol,fost aviator intr-o companie de top a lumii ,nu cred ca se complica el cu chargeback
 

DeletedUser17271

Guest
Calmeaza-te printesa , si nu iti mai lua grade , ca ati dat moda la chargeback , acum tot fraierul are gold nelimitat , mare bombardier pe joc , mare zmeu pe extern si el in casa sta cu codrul de paine in mana si sughita si baseste in acelasi timp de la parizer .
Cum am mai scris si acum cateva zile , nesebarul ala , la-ti castigat ca nu a stiut @twistdark1 sa ia deciziile care trebuie , cand trebuia , dar chiar si asa daca mai dura cateva zile lumea aia erati out . Si daca o sa mai intrati voi Friends pe vreo lume nu o sa ajungeti la dominatie , minuni , sau ce o sa fie acolo . Toti nebunii o sa intre impotriva voastra .
Si imi permit sa spun asta pt. ca culmea din Wild erau oameni acolo la tine ce ne povestea despre haosul din "marele" Friends .
Dar o lume castigata e o lume castigata , sa le pupi picioarele la cei din Formatia si la aia din Demos ce au intrat in Friends ca aia ti-au castigat lumea .

Cat despre sicario , bravo lui ca isi permite . Dar restul , mai ales aia cu conturi noi ce varsau sute de oferte cum e , tot bogati si aia . Dar cum am zis e vina lui @Stil ca va permite asa ceva in primul rand , voi astia ce ce profitati ce dreaq , aveti inceput de ulcer si gastrita de la parizer si pateu si va intordati muschi in degete pe aici va sunteti cineva .
 
Ultima editare de un moderator:

Gucci.Stallone

Stie Tot
Cum aveau unii boala pe wild și probabil încă au....

Asa o sa fie acum vs david :)))), ultima lume câștigată va fi ca acum toți bezmeticii vor întra vs el gen sa își ia revanșa

Nici nu vreau sa ma gândesc ce se strânge lumea când se anunță că intra david :)))
 
Sus