Propaganda Nagidos

twistdark1

Stie Tot
Luati as rasa in pula de tradator fara cuvant, lumea s a saturat de tine curva lui capone curva demosara ca n ai cuvant si ai face orice sa castigi un amarat de server dar din pacate nu esti in stare ca esti praf ca lider si jucator, ai luat muie de la Friends pe nesebar, DAAA ai luat muie de la Friends dupa toate recrutarile din demos si preluarile de orase ai luat muie de la Friends cum a luat si demos.

Ba cox , cum dreacu vine asta ca fac orice sa castig , dar atunci cand puteam sa o castig cu voi am ales mai bine sa mai joc o luna grepolis , nu farmerama .

Nu mai injura virtual ca intr o zi o sa te trezesti ca ai injurat pe cine nu trebuie si ajungi acasa pe piese ca mobila de la ikea.
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
Pinkward aka black4door și Angel moiliv nu au făcut chargeback.

Doar tu, chiar bobbo a pus dovezi în acest sens pe Abdera cand negai cu vehementa ca nu faci de astea.

Trebe sa fii sincer... ban-ul nu se mai scoate dacă minți și minciuna are picioare scurte.


Vezi tu de treaba ca dacă aveai bani nu dădeai chargeback.. esti sarac
 

twistdark1

Stie Tot
Cum aveau unii boala pe wild și probabil încă au....

Asa o sa fie acum vs david :)))), ultima lume câștigată va fi ca acum toți bezmeticii vor întra vs el gen sa își ia revanșa

Nici nu vreau sa ma gândesc ce se strânge lumea când se anunță că intra david :)))

Mie sincer nu-mi pasa , daca am ajuns sa urmaresc un coxat cand intra pe lume sa intru si eu contra lui , atunci am ajuns rau . Mai bn strangem iar de o echipa puternica si mai incercam ceva nou ca si in toamna .
 

twistdark1

Stie Tot
Eu unul ajung sa cred ca tu ori bagi pe la nas ori bagi iarba ca filme cum iti dai tu nu isi da nimeni ori esti paralel cu viata de tot.

Omule am bani sa te ingrop pe tine si tot neamu tau una ca sa intelegi, legat de chargeback, unu la mana chestia asta nu e posibila doi noi nu am facut asa ceva avand in vedere faptul ca jucatorii nostri care au fost banati au fost pentru bot, ca ban global nu au, s a vazut si sa nu incepi sa mi zici de bot ca aduc video cu refresh cand imi recomandai personal crigl.

Te dai mare bastan in fata mea ca stii tu mai bine ce e la mn in echipa pai terminatule tu daca intrii contra mea in 2-3 saptamani zici ca te muti in scotia cu jobu si bagi vacanta, te rog eu timpu tau si a wildului s au dus, nu mi mai comenta in viata asta si vedeti de ale tale. Si ce daca se strang totii asa zisi ,,mari jucatori,, ? Pe nesebar s au strans si am intram sa o dau parte in parte ca nu sunt pizda ca si tine.

Si acum sa ti zic de Nesebar, am intrat o gramada de oameni capabili si tineam 2 granite cu demos si stars si nu se pierdea niciun oras ba mai mult le si luam orase, all stars stergea intr o saptamana daca nu faceam pact lucru confirmat de ei si am zis sa ii ajutam sa reziste ca aveau cativa jucatori buni, impreuna le bagam cate 5-6 nave pe seara, 3 cu 2/3 dar ce crezi alea ale lor tot de noi erau sprijinite. I am ajutat i am crescut si am batut demosu mai mult Friends decat stelutele pulii mele apoi marea sluga a lui Capone aka twist o recrutat de la demos 70% din playeri si restu care nu au venit le au cedat orasele, la noi au venit 4-5 playeri din demos pentru mintea aia a ta de terminat. Apoi sluga si a incalcat cuvantu si a rupt pactu si intelegerea facuta dinainte si ce crezi tot a luat o la muie de la FRIENDS :))))))) . Si daca mai tinea serveru inca cateva zile eram out ? Pai ba cacat de om uite ca serveru mai tine 11 zile dominatia si tot nu suntem out, marsh in mortii matii de sluga de prin belgia, tu vi sa imi comentezi mie BAAAAA terminatule, uita te in ograda ta ca te ai casatorit cu una cu cancer sa ii mananci banii vorba lui paturica si acum ai luat o pe una de 200 de kilograme sa ii mananci si la asta banii cacatel cu ochi !!!!

Cine stergea ma intr o sapt ? :))))) Te ai rugat o luna de mine sa facem pact si tu si riad , cred ca de 4 ori te am refuzat . Dar cand s a facut , eram bine , revenisem toti din vacanta , era cox .

Iar cu tinutul granitelor ... noi luam 30 orase pe sapt de la last legion , tu pierdeai 20 in m54 :)))) . Daca mai rezistau aia 1 saptamana iti luam cei mai buni jucatori din alianta sau te faceam academie , aia care chiar au jucat de la tine stiu ce spun :)

Hai nu mai suferi pe forum aici ca vorbesti pe langa subiect , du te ia ti o bere , fa i chargeback si bea o linistit.
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
Eu unul ajung sa cred ca tu ori bagi pe la nas ori bagi iarba ca filme cum iti dai tu nu isi da nimeni ori esti paralel cu viata de tot.

Omule am bani sa te ingrop pe tine si tot neamu tau una ca sa intelegi, legat de chargeback, unu la mana chestia asta nu e posibila doi noi nu am facut asa ceva avand in vedere faptul ca jucatorii nostri care au fost banati au fost pentru bot, ca ban global nu au, s a vazut si sa nu incepi sa mi zici de bot ca aduc video cu refresh cand imi recomandai personal crigl.

Te dai mare bastan in fata mea ca stii tu mai bine ce e la mn in echipa pai terminatule tu daca intrii contra mea in 2-3 saptamani zici ca te muti in scotia cu jobu si bagi vacanta, te rog eu timpu tau si a wildului s au dus, nu mi mai comenta in viata asta si vedeti de ale tale. Si ce daca se strang totii asa zisi ,,mari jucatori,, ? Pe nesebar s au strans si am intram sa o dau parte in parte ca nu sunt pizda ca si tine.

Si acum sa ti zic de Nesebar, am intrat o gramada de oameni capabili si tineam 2 granite cu demos si stars si nu se pierdea niciun oras ba mai mult le si luam orase, all stars stergea intr o saptamana daca nu faceam pact lucru confirmat de ei si am zis sa ii ajutam sa reziste ca aveau cativa jucatori buni, impreuna le bagam cate 5-6 nave pe seara, 3 cu 2/3 dar ce crezi alea ale lor tot de noi erau sprijinite. I am ajutat i am crescut si am batut demosu mai mult Friends decat stelutele pulii mele apoi marea sluga a lui Capone aka twist o recrutat de la demos 70% din playeri si restu care nu au venit le au cedat orasele, la noi au venit 4-5 playeri din demos pentru mintea aia a ta de terminat. Apoi sluga si a incalcat cuvantu si a rupt pactu si intelegerea facuta dinainte si ce crezi tot a luat o la muie de la FRIENDS :))))))) . Si daca mai tinea serveru inca cateva zile eram out ? Pai ba cacat de om uite ca serveru mai tine 11 zile dominatia si tot nu suntem out, marsh in mortii matii de sluga de prin belgia, tu vi sa imi comentezi mie BAAAAA terminatule, uita te in ograda ta ca te ai casatorit cu una cu cancer sa ii mananci banii vorba lui paturica si acum ai luat o pe una de 200 de kilograme sa ii mananci si la asta banii cacatel cu ochi !!!!
Nu I frumos sa jignesti despre viata lui privata...

Cat despre server....
Nu rezistai daca unii din demos nu aveau ură pe steluțe si se făcea pact demos - steluțe.

Dar nah greșelile au fost făcute și tu ai câștigat lumea linistit.
 

ZamolcseTheConqueror

Membru activ
Cand va fi sa intre, vor spune baietii ca ei iau o pauza :)
daca era asa top ghost squadul cum era odata acuma 3-4 ani pe Romania..intra pe extern sa castige lumea sau castiga lumea unde s-a batut SONS-ul pe revolta, asa ca nu oferi scuze..sa vedem ce pot contra unei aliante de top si dupa ne dam cu parerea!

Asa se poate lauda oricine...dar putine aliante sunt la nivelul celor din SONS sa zic asa pe ro..la lumi castigate de V6 unde acolo se vede jocul in echipa si activitatea..

Pana atunci salpa si du-te la mare..

Aici Astia ce erau combinati din Pretorieni-Cainii-Ghost Squad si alte aliante..au luat umilinta de la WILD FANGS.. ..
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
daca era asa top ghost squadul cum era odata acuma 3-4 ani pe Romania..intra pe extern sa castige lumea sau castiga lumea unde s-a batut SONS-ul pe revolta, asa ca nu oferi scuze..sa vedem ce pot contra unei aliante de top si dupa ne dam cu parerea!

Asa se poate lauda oricine...dar putine aliante sunt la nivelul celor din SONS sa zic asa pe ro..la lumi castigate de V6 unde acolo se vede jocul in echipa si activitatea..

Pana atunci salpa si du-te la mare..

Aici Astia ce erau combinati din Pretorieni-Cainii-Ghost Squad si alte aliante..au luat umilinta de la WILD FANGS.. ..

A fost top pe farmville aia da :))

Erau playeri de peste tot cum ai spus, dewthrow , câinii, invictus , ghost . Era un hibrid care farma lumi.

Sper ca pe viitor sa nu mai vedem astfel de hibride și sa fie cât mai multe allt care sa concureze deși nu prea cred ca se va întâmpla asta curând.
 

ZamolcseTheConqueror

Membru activ
A fost top pe farmville aia da :))

Erau playeri de peste tot cum ai spus, dewthrow , câinii, invictus , ghost . Era un hibrid care farma lumi.

Sper ca pe viitor sa nu mai vedem astfel de hibride și sa fie cât mai multe allt care sa concureze deși nu prea cred ca se va întâmpla asta curând.
nu zic ca nu e bine..daca ei se inteleg si vror sa castige..e treaba lor si vina altora ca nu intra versus ei!

Dar cand intra lume pe o lume de revolta serioasa, gen cum a fost sons pe revolta si acuma wild..nu au intrat ei..

ups, stai ca e vara si nu au timp..
insel.gif
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
Încă sunt jucători ok și pe ro doar mentalitate de farmville exista. Farmville respectiv câștig easy.

A trebuit sa între pe 2 sv ally de pe asediu ca să le scoată jocul din cap. Pe o lume sons, pe o lume wild.

Si pe lumea aceea unde au jucat sons au fost jucători din grepo top atat prin bând cât și prin invictus.
 

DeletedUser17271

Guest
Cum aveau unii boala pe wild și probabil încă au....

Asa o sa fie acum vs david :)))), ultima lume câștigată va fi ca acum toți bezmeticii vor întra vs el gen sa își ia revanșa

Nici nu vreau sa ma gândesc ce se strânge lumea când se anunță că intra david :)))
Diferenta e ca el nu are oameni sa isi permita sa faca pla mare in fata la alte aliante .
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
Spartacus e praf la fel ca verbum.

Mie cel mai de top mi se pare tavi1506, un jucător adevărat și are cativa ok tavicu

As vrea pe viitor sa îl vad jucând în wild...sau sa își facă iar deathrow
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
Sa fiu sincer , toate meritele lumii Nsebar revin Formației și bineînțeles lui Bobo & Qu3st

Formația a fost un pilon important și de asemenea și bobo cu quest , erau primii în demos și nu s-a făcut pact demos - all stars datorita ca nu au vrut ei. Posibil sa mai fi fost și alții dar ei contau în demos fiind mari.

@SpaghettiMafia david în loc sa te iei la harta pe aici, ar trebui sa mulțumești atat lui Guța cât și lui Bobbo. Dacă era pact demos - formatia sau demos - all stars erai mâncat.


Intr un fel sau altul I ai avut pe toți de partea ta și a fo easy Win

1. demos ca se băteau cu stelutele și formația
2. Stelutele ca se băteau cu demos
3. Formația ca se bătea cu demos

Guță nu voia în demos datorita lui bobo, bobo nu voia pact cu stelutele și tot asa... multe atuu uri ai avut
 

Stefan T

Membru
daca era asa top ghost squadul cum era odata acuma 3-4 ani pe Romania..intra pe extern sa castige lumea sau castiga lumea unde s-a batut SONS-ul pe revolta, asa ca nu oferi scuze..sa vedem ce pot contra unei aliante de top si dupa ne dam cu parerea!

Asa se poate lauda oricine...dar putine aliante sunt la nivelul celor din SONS sa zic asa pe ro..la lumi castigate de V6 unde acolo se vede jocul in echipa si activitatea..

Pana atunci salpa si du-te la mare..

Aici Astia ce erau combinati din Pretorieni-Cainii-Ghost Squad si alte aliante..au luat umilinta de la WILD FANGS.. ..
Acea lume de v6 fara bonus de noapte am jucat-o in Sons, deci nu ai de ce sa imi tii mie predici :)))
 

TwooPE

Membru activ
Cine stergea ma intr o sapt ? :))))) Te ai rugat o luna de mine sa facem pact si tu si riad , cred ca de 4 ori te am refuzat . Dar cand s a facut , eram bine , revenisem toti din vacanta , era cox .

Iar cu tinutul granitelor ... noi luam 30 orase pe sapt de la last legion , tu pierdeai 20 in m54 :)))) . Daca mai rezistau aia 1 saptamana iti luam cei mai buni jucatori din alianta sau te faceam academie , aia care chiar au jucat de la tine stiu ce spun :)

Hai nu mai suferi pe forum aici ca vorbesti pe langa subiect , du te ia ti o bere , fa i chargeback si bea o linistit.
Iar vorbesti urat.. iar te bat..
 
Sus