Propaganda Nagidos

DeletedUser17271

Guest
=))))) Cred ca distinsul e doar frustrat .. nu cred ca toti colegi lor au aceasi gandire .
Cred ca "marile" aliante de pe revolta , in cazul de fata Gost Squad , s -au invatat sa castige lumii de joc facand farmerama . Aici din pacate au dat de un adversar mai activ si unit . Chiar daca nu am mai jucat noi revolta si nici Olimp ne-am descurcat bine , zic eu ... ?!
Spionii =)))) ..... De parca e vina noastra ca ei dau circulare la noi ca vor sa faca actiunii pe noi .
Eu i am zis lui alexmol ala si la mai multi din Gost Squad , rabdare ca dupa ce luam templele mici suntem calare pe voi , si au rezistat 2 -3 saptamani .
Si goldul ala mai bine zis prin chargeback ajuta pana la un punct dupa e 0 .

In fine felicitari adversarilor , mi-au placut uni de acolo cum joaca si i as vrea pe alta lume adversari sau la noi de ce nu , plus am intalnit alti oameni frumosi pe lumea asta .
Asta este capul sus , pe lumea asta am fost noi mai buni .
Mie incepe sa imi placa revolta , nu tu fake uri nu tu alarma la 2 3 4 noaptea .
 

DeletedUser17271

Guest
Cand pierzi lumea si esti neputincios ... sa sa faci dai fulgere :)

astăzi la ora 08:18:56
24YT a folosit Fulger asupra oraşului dvs. alilush.- 019
astăzi la ora 08:18:12
24YT a folosit Fulger asupra oraşului dvs. alilush.- 018
astăzi la ora 08:18:00
MaRiA222 a folosit Fulger asupra oraşului dvs. alilush.- 017
astăzi la ora 08:05:46
ATY2020 a folosit Fulger asupra oraşului dvs. alilush.- 016
astăzi la ora 07:37:04
1001 de nopti a folosit Fulger asupra oraşului dvs. alilush.- 015
astăzi la ora 07:34:14
1001 de nopti a folosit Fulger asupra oraşului dvs. alilush.- 014
astăzi la ora 07:34:07
adp68 a folosit Fulger asupra oraşului dvs. alilush.- 013
astăzi la ora 07:33:13
0310944 a folosit Fulger asupra oraşului dvs. alilush.- 012
astăzi la ora 07:30:27
0310944 a folosit Fulger asupra oraşului dvs. alilush.- 011
astăzi la ora 07:29:50
****BONDAREL**** a folosit Fulger asupra oraşului dvs. alilush.- 010
astăzi la ora 07:18:22
****BONDAREL**** a folosit Fulger asupra oraşului dvs. alilush.- 009
astăzi la ora 07:18:15
TTTT23 a folosit Fulger asupra oraşului dvs. alilush.- 008
astăzi la ora 07:15:49
A70CJ a folosit Fulger asupra oraşului dvs. alilush.- 007
astăzi la ora 07:13:41
A70CJ a folosit Fulger asupra oraşului dvs. alilush.- 006
astăzi la ora 07:13:26
Semiramyda a folosit Fulger asupra oraşului dvs. alilush.- 035
astăzi la ora 07:05:44
****ATLANTIDA**** a folosit Fulger asupra oraşului dvs. alilush.- 005
astăzi la ora 07:04:40
****ATLANTIDA**** a folosit Fulger asupra oraşului dvs. alilush.- 004
astăzi la ora 07:04:29
SCARAMURY a folosit Ciumă asupra oraşului dvs. alilush.- 003
astăzi la ora 07:02:28
chelul cel maret a folosit Fulger asupra oraşului dvs. alilush.- 002
astăzi la ora 07:00:35
chelul cel maret a folosit Fulger asupra oraşului dvs. alilush.- 001
astăzi la ora 07:00:28
BARBISON a folosit Fulger asupra oraşului dvs. alilush.- 056
astăzi la ora 00:05:33
drumetul22 a folosit Ciumă asupra oraşului dvs. alilush.- 049
pe 05.07.23 la ora 23:47:09
drumetul22 a folosit Ciumă asupra oraşului dvs. alilush.- 048
pe 05.07.23 la ora 23:46:58
SOMO a folosit Fulger asupra oraşului dvs. alilush.- 039
pe 05.07.23 la ora 23:41:40
SOMO a folosit Fulger asupra oraşului dvs. alilush.- 004
pe 05.07.23 la ora 23:40:48
cartabos fript a folosit Fulger asupra oraşului dvs. alilush.- 043
pe 05.07.23 la ora 23:33:17
EROII DIN PANDEMIE a folosit Fulger asupra oraşului dvs. alilush.- 003
pe 05.07.23 la ora 22:50:09
EROII DIN PANDEMIE a folosit Fulger asupra oraşului dvs. alilush.- 002
pe 05.07.23 la ora 22:49:58
full de AAA a folosit Fulger asupra oraşului dvs. alilush.- 001
pe 05.07.23 la ora 22:47:58

:)
 

Axel74

Membru activ
=))))) Cred ca distinsul e doar frustrat .. nu cred ca toti colegi lor au aceasi gandire .
Cred ca "marile" aliante de pe revolta , in cazul de fata Gost Squad , s -au invatat sa castige lumii de joc facand farmerama . Aici din pacate au dat de un adversar mai activ si unit . Chiar daca nu am mai jucat noi revolta si nici Olimp ne-am descurcat bine , zic eu ... ?!
Spionii =)))) ..... De parca e vina noastra ca ei dau circulare la noi ca vor sa faca actiunii pe noi .
Eu i am zis lui alexmol ala si la mai multi din Gost Squad , rabdare ca dupa ce luam templele mici suntem calare pe voi , si au rezistat 2 -3 saptamani .
Si goldul ala mai bine zis prin chargeback ajuta pana la un punct dupa e 0 .


In fine felicitari adversarilor , mi-au placut uni de acolo cum joaca si i as vrea pe alta lume adversari sau la noi de ce nu , plus am intalnit alti oameni frumosi pe lumea asta .
Asta este capul sus , pe lumea asta am fost noi mai buni .
Mie incepe sa imi placa revolta , nu tu fake uri nu tu alarma la 2 3 4 noaptea .
alexmol e pretorian, nu jucator ghost squad
+ ca ghost nu a mai intrat de anu' trecut de pe Helike
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
ghost sunt slabuti in esenta.
De ce spun asta? Ei intra pe o lume unde nu intra nici invictus, nici sonssi mai stiu eu ce alte ally or fi pe revolta si nici o alta ally competenta ca sa poata lua cei mai buni jucatori si sa farmeze lumea.

Fara mopmop200 si tavi1506 ghost este slab, ghost condus de spartacus11 si verbum evident. Daca toti liderii de aliante intra impreuna cand nu intra nimeni atunci e logic sa castige ca aduna toata spuma.....

tavi jucatorii lui, mopmop200 jucatorii ei si spartacus111 cu verbum jucatorii lor
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
pacat ca nu mai sunt cainii infernului ce erau odata... daca nu se certau cu invictus, acum aveau bresla buna vs ghost pe revolta.

si acum multi profita de aecest fapt si intra pe revolta cu speranta sa bata cainii...
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
aici a fost primul server unde au avut adversari.

Intr-adevar, tavi1506 nu a fost, altfel probabil ar fi avut mai multe sanse si ei. Tavi este chiar bun si are cativa jucatori ok.

sper sa refaca deathrow inapoi si sa nu mai existe lumi farmville pe revolta. ... mai ales acum ca, castiga o ally, coronita nu se mai poate da in ture multiple
 

Ghost Man

Stie Tot
ghost sunt slabuti in esenta.
De ce spun asta? Ei intra pe o lume unde nu intra nici invictus, nici sonssi mai stiu eu ce alte ally or fi pe revolta si nici o alta ally competenta ca sa poata lua cei mai buni jucatori si sa farmeze lumea.

Fara mopmop200 si tavi1506 ghost este slab, ghost condus de spartacus11 si verbum evident. Daca toti liderii de aliante intra impreuna cand nu intra nimeni atunci e logic sa castige ca aduna toata spuma.....

tavi jucatorii lui, mopmop200 jucatorii ei si spartacus111 cu verbum jucatorii lor
Sunt buni pe revolta pentru ca au acaparat toți jucătorii cu gold din toate alianțele de revolta.Luati exemplu de la Helike unde su fost jucatori si din Invictus si din Câinii infernului ..doar pentru a se asigura ca farmeaza lumea…
Dacă intra după ei orice alianta de asediu decenta ii distrug.
 

thedaythatnevercomes

Membru activ
Nu au tinut cont de sfaturile lui Stefan..cand in alianta au intrat alti cativa cu putere de decizie,s a schimbat strategia si au renuntat la cea propusa de Stefan
Eu atunci am si iesit de pe server
Si ca sa subliniez..Stefan era castigator al unei lumi cu Olimp..restul nu intelesesera inca bine cu ce se mananca..prin urmare s a pierdut startul,care consider eu ca mai ales cand e vb de Olimp, e foarte important
 

Stewie Griffin

Stie Tot
=))))) Cred ca distinsul e doar frustrat .. nu cred ca toti colegi lor au aceasi gandire .
Cred ca "marile" aliante de pe revolta , in cazul de fata Gost Squad , s -au invatat sa castige lumii de joc facand farmerama . Aici din pacate au dat de un adversar mai activ si unit . Chiar daca nu am mai jucat noi revolta si nici Olimp ne-am descurcat bine , zic eu ... ?!
Spionii =)))) ..... De parca e vina noastra ca ei dau circulare la noi ca vor sa faca actiunii pe noi .
Eu i am zis lui alexmol ala si la mai multi din Gost Squad , rabdare ca dupa ce luam templele mici suntem calare pe voi , si au rezistat 2 -3 saptamani .
Si goldul ala mai bine zis prin chargeback ajuta pana la un punct dupa e 0 .


In fine felicitari adversarilor , mi-au placut uni de acolo cum joaca si i as vrea pe alta lume adversari sau la noi de ce nu , plus am intalnit alti oameni frumosi pe lumea asta .
Asta este capul sus , pe lumea asta am fost noi mai buni .
Mie incepe sa imi placa revolta , nu tu fake uri nu tu alarma la 2 3 4 noaptea .
In primul rand. Wild a jucat foarte multe ,,lumi de revolta,, la viata ei desi erau asediu, zidul 25 si desenele tale au crescut iubirea Wildului pentru revolta.
In al doilea rand, sunt curios de ce consideri tu ca jucatorii de revolta, in cazul lumii nagidos, fac chargeback si nu sunt banati, wow, ce gandire feroce..
In al treilea rand, alianta mai activa?! nu, mai unita?!, poate doar cativa, mai organizata?! DA, nimic altceva.
Doar ai organizat mai bine alianta sau cine ti-a facut tactica la minuni. Felicitari oricum
 

DeletedUser17271

Guest
Pai asa zicea turbowash la inceput de lume ca sunt intrati Ghost Squad .
mie mi -a placut de baietii aia Folin , kboom3 , sicario si jhonny3737 cum au jucat poate inca 2 3 . Verbum saracul cred ca a fost cel mai bubuit de noi , la fel si alexmol si maximus cuceritorul .
Mopmop200 saraca dupa ce a pierdut un oras a intrat vacanta .
O lume ok din punctul meu de vedere .. cel putin nu au fost fake uri , alarme aiurea si antijoc .
Parerea mea ca s-a facut diferenta ca noi am fost mai organizatii . Cum zicea un jucator de la ei ... ca lor nu le place sa colonizeze , vor sa cucereasca orase mari ...E noi am colonizat de ne-a iesit ochii si s-a vazut diferenta dupa ce am luat cateva temple .
Si cred ca la noi a facut diferenta ca suntem jucatori de asediu invatati cu stresul , sa avem deff mult . Sa nu ne plangem dupa 2 -3 atacuri . Si spre surprinderea mea colegi din Wild sau acomodat rapid la stilul asta de joc .
Si ei in loc sa faca actiuni pe jucatori mai slabi ei faceau actiuni pe alde valy196 . Cae omul rupe normele la orice capitol , secunda ,gold timp s.a.... apoi nah ....
 

DeletedUser17271

Guest
Pai unul e Zolly (Cris Xi sau cum avea nick ul ) care a si recunoscut ca a luat ban pt chargeback , ce de aceea ati inceput sa intrati vacanta .
Si sa nu fiu magar dar cam toti jucatori aia cu nick nou , ce aveau nick greu in spate au rupt chargeback ul .Ca mi-e greu sa cred ca baga uni miile de euro pe o lume de joc .
 
Sus