Probleme lumea Tau

  • Autor subiect DeletedUser12008
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Intr-un final done.

PS. Iar a picat :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12008

Guest
Urata treaba... nici nu incepe bine o lume si deja probleme serioase, acuma vad ca merge dar cine raspunde pentru timpul pierdut? am gasit magazia plina deci am pierdut timp si resurse esentiale acum la inceput...si mai trist este ca administratia nu se sinchiseste sa ne ofere vre-un raspuns, parca forumul asta n-ar avea moderatori sau administratori sau alte cele functii cik importante, asta sugereaza ca nu le pasa de noi, simplu nu?
 

DeletedUser

Guest
Ne cerem scuze pentru neplacerile create, dar a fost o problema tehnica a serverului care speram ca s-a rezolvat definitiv. Haideti sa nu mergem cu supozitiile atat de departe, va rog.
 

DeletedUser

Guest
buna eu nu pot trimite nava de colonizare imi scrie "ca pentru un atac cu nava de colonizare trebuie sa trimiti si niste unitati terestre"
ce trebuie sa fac???
eu trimit si unitati terestre da el toto asa scrie va rog cit mai curind posibel rspundeti.
 

Mr Jack

Super Moderator
impreuna cu nava de colonizare, in afara de unitati terestre, trebuie trimise si nave de lupta: usoare, trireme sau bireme
 
Ultima editare:

DeletedUser2039

Guest
a aparut o problema cu depozitarea argintului in pestera, nu merge nicicum sa depozitez, am dat si refresh...nimic, care ar putea fi solutia ?
 

Mr Jack

Super Moderator
poate fi si o eroare, dar daca cumva ai pestera mai mica de 10 si ai trimis spionaj, nu poti baga argintul la loc in pestera pana nu ajunge spionajul
 
Ultima editare:

DeletedUser

Guest
a aparut o problema cu depozitarea argintului in pestera, nu merge nicicum sa depozitez, am dat si refresh...nimic, care ar putea fi solutia ?
aseara, aceeasi problema
nici nu puteam sa retrag trupe din alt oras
 

DeletedUser7205

Guest
ce se intampla pe lumea tau de 2 zile a disparut iconita de experienta de lupta olimpica..pe rho imi apare si pe tau deloc..inseamna ca pct de lupta care trebuia sa le primim nu se mai acorda..nu asa domnii admini?
 

Mr Jack

Super Moderator
Cel mai probabil este doar o eroare de afisare, bonusul se acorda, faceti ticket pentru a primi un raspuns sigur.
 

DeletedUser9358

Guest
sunt probleme cu serverul pe tau? ....k dau afisare pe orasul "x" si mi-l afiseaza pe orasul "y" ...imi sare din oras in oras..*******..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12328

Guest
aceeasi problema o am in fiecare zi pe lumea pi.

si aceasta problema a aparut odata cu ultimul update facut
 
Sus