Probleme lumea Tau

  • Autor subiect DeletedUser12008
  • Data de început

DeletedUser12008

Guest
Salutari.

Constat ca n-au trecut nici 24 de ore de la deschidere si lumea Tau pare deja a fi coplesita, logarea este imposibila, abea de dimineata am reusit cateva comenzi importante apoi n-am mai reusit sa ma loghez... nu-i cam devreme sa-si dea duhul?
 

DeletedUser

Guest
Niciodata nu-i tarziu sa mori... B-)

P.S. : It's aliiiive!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12008

Guest
In sfarsit, a fost resuscitata de smurd :)))

Oare de ce am impresia ca episodul de azi este doar inceputul problemelor pe Tau? sper sa ma insel...

Toate cele bune tuturor.
 

DeletedUser

Guest
Asa e la inceput. Pe urma multi se transforma in fantome si incep sa bantuie prin alte locuri. :p
 

DeletedUser8998

Guest
Nu merge.degeaba tot incerc

lIdXp2t.png
 

DeletedUser9358

Guest
si acum au aparut niste probleme ...sper sa se rezolve :D

- - - Updated - - -

la mine a mers logarea ..dar acum imi spune k a aparut o problema interna..

- - - Updated - - -

gata ..acum merge!! :)
 

DeletedUser12008

Guest
Totusi lumea Tau are doar ceva mai mult de 3k jucatori... nu cred ca sunt destul de multi cat sa copleseasca serverul... pe de alta parte am jucat foarte mult pe servere externe dar acolo niciodata n-am avut probleme la logare sau altele de genul, oare nu putem sa fim si noi in randul lumii?... intreb si eu....

LE: Se tot chinuie cazarma mea sa scoata un amarat de trimis al zeilor de vreo 30 de minute :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Totusi lumea Tau are doar ceva mai mult de 3k jucatori... nu cred ca sunt destul de multi cat sa copleseasca serverul... pe de alta parte am jucat foarte mult pe servere externe dar acolo niciodata n-am avut probleme la logare sau altele de genul, oare nu putem sa fim si noi in randul lumii?... intreb si eu....

LE: Se tot chinuie cazarma mea sa scoata un amarat de trimis al zeilor de vreo 30 de minute :)))

Y u not ok? o_O Noi, in randul lumii? Cineva sa aduca o aspirina, ceva! Repede! :D
 

DeletedUser11793

Guest
doamne, bine mai merge. cand nu pot sa intru, pace, imi da mesaj sa incerc mai tarziu. dar cand intru, intr-un sfarsit, nu pot face nimic. Mai am si o misiune...imi arata grad de completare 133% :))
 

DeletedUser12008

Guest
Indeed :))

LE: Macar reusisem sa termin misiunile aparute pana la interventia decesului de server si bine am facut ca am stocat bonusurile de azi :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8189

Guest
nu cred sa iba legatura cu numarul de jucatori,pe sigma sunt peste 12000 de jucatori si merge nare nici o problema,o fii de la setari
 

DeletedUser

Guest
Nu se stie ca pamantu' dincotro va bante vantu'... Intre timp facui cont pe .net pe lume asemanatoare cu de 2 ori numarul de jucatori. Merge... merge. :)
 
Sus