Probleme concursuri

  • Autor subiect DeletedUser13911
  • Data de început

db22urs

Membru activ
Ciudat este daca primesti goldul pe nick-ul pe care il vrei.Am castigat si eu o data,am spus pe ce nik vreau goldul-era cel activ atunci,l-am primit pe nik-ul de pe forum.Raspuns la tiket : cu acest nik ati castigat :).Culmea : am fost intrebata initial unde il vreau si am spus :).
cum adica? ai specificat un cont pe care sa-ti fie trimisa recompensa si ti-au trimis-o pe alt cont? :)

- - - Actualizat - - -

se pare ca nu numai tu ai fost in aceasta situatie:
xxx a spus:
Da, asa am patit si eu cu goldul la concursurile de pe forum. Am castigat 3 concursuri. Pe doua mi-au trimis pe ce conturi am vrut, iarla al treilea, m-a intrebat pe care vreau, am zis pe care, apoi l-a preluat stil si mi-a bagat fraza : cu acest nick ati castigat. L-am luat la intrebari, ca de ce. Si a zis ca mi-a permis doar o data sa transfere monedele. Cand i-am aratat ambele tichete in care mi-a trimis la celelalte concursuri goldul unde voiam, a inchis tichetul :)))
cum se fac aceste atribuiri? este vreo regula sau doar arbitrar?
 

DeletedUser12202

Guest
Da.Mi s-a spus ca Arisan a castigat,l-am primit pe contul acesta,chiar daca eram activa pe joc cu alt cont,chiar daca am spuns unde si pe ce cont vreau sa-l primesc-puteau verifica usor ca sunt tot eu (am facut tiket,raspunsul a fost acelasi) :).E ok si asa,dar nu am inteles atunci de ce am mai fost intrebata pe ce cont sa-mi trimita goldul.Aceasta este singura mea nelamurire.Daca primesc goldul pe nik-ul de pe forum,de ce sunt intrebata pe ce nik vreau sa-l primesc ?Aici avem voie sa participam cu un singur nik,este normal.Pe joc,avem mai multe,este logic,iau vacanta pe o lume,raman activ pe alta,sau vreau sa nu se stie ca eu sunt eu.
Dar cum a fost ceva neprevazut,cum joc fara gold,nu m-a afectat foarte mult , dar m-ar fi ajutat f.mult :).
 
Ultima editare de un moderator:

db22urs

Membru activ
pai poti avea un cont pe forum si un alt cont pe joc. nu este permis? sau poti avea un cont pe forum si mai multe conturi pe joc, cate unul pe fiecare lume, pt a intra in vacanta pe o lume si pe alta nu, de exemplu. daca ambele sunt ale tale de ce sa nu ai dreptul sa alegi? este prostie, ignoranta, sau pur si simplu nepasare si bataie de joc, ca nu mai inteleg nimic. d-na/d-ra ODMN, ne puteti da un raspuns?
 

DeletedUser13911

Guest
ma fii atent,ori eu m-am ticnit ori se intampla ceva necurat prin zon..si anuntul lui Stil.,ala cu T-rex..stie careva..a disparut, unde e discutia frate...a murit t-rex?Ne-am exprimat parerile si au fost sterse...?Stie careva..?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
Pai ma mira..cum sa nu..cum isi permite cineva sa faca un anunt,de fapt o parodie de anunt,sa puna intreaga comunitate sa isi exprime parerea si dupa...surprizaaaaaaaa....le sterge ca erau ironice si negative !!!!Cum vine asta...o ardem la misto asa..
 
Ultima editare de un moderator:

db22urs

Membru activ
pai si ce te mira, ca nu inteleg. :)) pai nu te mira ca un admin isi face mai multe conturi pe forum si cand e prins sterge regula, ca o moderatoare jigneste jucatorii in discutii private, ca esti intrebat ceva si apoi nu se tine cont de ce ai spus, ca primesti ban pe sistemul de suport pt ca iti permiti sa tragi la raspundere pe cineva si te miri ca s-au sters niste comentarii pe forum?? :) asta e nivelul, ce vrei....
 
Ultima editare:

DeletedUser2039

Guest
INNO pregatise ceva pentru 1 Aprilie, dintr-o regretabila eroare pentru grepolis.ro pacaleala de anul acesta pentru jucatorii romani se pare ca sa anulat.
 

DeletedUser13911

Guest
Aha,spui tu chestia asta...da de ce nu o spune Zeus..? ah? DA ce pana mea,..eu imi tocesc neuronul sa imi exprim parerea..si.. si unii se fac ca ploua..? PAi daca e asa si sa dat drumul la caterinca pe forum...de ce nu ma anuntati si pe mine,asta asa ca sa stiu ce am de facut.
MAi in gluma mai in serios,nu doar eu am postat acolo...eu,na..baliverne,insa unii chiar au spus ceea ce trebuia spus,e,pentru aia..ala de a sters "caterinca" ar trebui sa intre si sa motiveze ceea ce a facut si sa isi ceara scuze public.Cand ceri cuiva ceva ,intai de toate, tu,trebuie sa ai coloana vertebrala.punct!
 

db22urs

Membru activ
pretentios te faci pe masura ce imbatranesti! :) na, daca tu ai trebuie sa aiba toata lumea? :) si, bubule, o consultatie ca nu-mi merge masina, urgent! :)))
 

DeletedUser13911

Guest
hahahah,ti-am mai spus sa nu mai mergi cu nemtoaice cu motoare de la rujati..hahahahah
 

DeletedUser7851

Guest
Va rog ca postarile facute aici sa respecte tema topicului.
Multumesc
 

DeletedUser13911

Guest
Am inteles,imi cer scuze...totusi..aia cu scuzele pentru mizeria de 1 Aprile...cand apare public.?.Ma macina ego-ul...
 

florinache95

Membru Nou
Doamna/Domnisoara Odmm, la concursul Sa filozofam 6,nu a participat nici un prieten al adminilor?
Nu inteleg de ce se intarzie afisarea castigatorului...
 
Sus