problema legat de server

DeletedUser

Guest
Ai dat refresh la pagina??Acum 2 minute mi-a facut si mie asa,dar am dat un refresh si s-a rezolvat.Daca ai dat poti depune un ticket si sa sesizezi problema.
 

DeletedUser

Guest
Probleme Delta

Delta nu merge de cel putin o ora!!
Pentru ce va dau bani? ca sa nu mearga? afisati undeva pe forum "nu bagati premium ca luati teapa" si stim ce avem de facut.
Ieri a facut la fel!
Alaltaieri la fel!
Dca voi va afisati formulele jocului sa umble in ele cine are chef, e problema voastra dar rezolvati-o cat mai repede ca e pe banii nostri!!

*am dat zeci de refresh-uri (asta ca sa nu-mi zici ce sa fac) si am intrat de pe 3 browsere diferite
 

DeletedUser47

Guest
Acum merge. A apărut o eroare care a fost remediată.

Delta nu merge de cel putin o ora!!

Problema a ţinut câteva minute (aproximativ 10-15 minute)

Ne cerem scuze pentru problemele apărute
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Delta nu merge de pe la 10...
ma tot chinui cu el..., e available cateva minute, dupa care iar nu merge...

Tot apare mesajul asta: A apărut o eroare internă. Încercaţi din nou mai târziu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
da, si mie imi da cu portia :mad::mad::mad:
acum nu sunt logat ca nu merge, si am inchis mozila, i-am dat drumu din nou.......of
 

DeletedUser

Guest
fratilor nu ma pot conecta pe Delta :mad:

avem atacuri in desfasurare ce trebuiesc coordonate,fiecare secunda conteaza,pierdem unitati de lupta si resurse.

am mai platit si premium degeaba....

faceti ceva k e varza server`ul.de cateva zile face probleme incontinuu.

am trimis si ticket,dar degeaba,nici macar nu a fost citit.

ce se intampla cu unitatile pe care le pierdem,si premium`ul de care nu beneficiem acum?

se deconteaza cumva?
 

DeletedUser

Guest
Error from their mind..........

:mad::mad:ACEeasi eroare:mad::mad:Se pare ca nu e update fara erori:mad:Halal!!:mad:Ne iau banii degeaba!!!:mad:
 

DeletedUser

Guest
STAFF`UL , aveti macar bunul simt si raspundeti,nu ne ignorati.

:mad:
 

DeletedUser

Guest
fratilor nu ma pot conecta pe Delta :mad:

avem atacuri in desfasurare ce trebuiesc coordonate,fiecare secunda conteaza,pierdem unitati de lupta si resurse.

am mai platit si premium degeaba....

faceti ceva k e varza server`ul.de cateva zile face probleme incontinuu.

am trimis si ticket,dar degeaba,nici macar nu a fost citit.

ce se intampla cu unitatile pe care le pierdem,si premium`ul de care nu beneficiem acum?

se deconteaza cumva?

Va intelegem insa nu avem ce face. Din pacate astfel de probleme sunt inevitabile.

Cat despre tichet. Imi pare rau dar nu aveti de unde sti daca a fost sau nu citit.
Insa, daca nu ati primit pana acum un raspuns standard v-il spun eu acum: "Momentan experimantam o serie de probleme tehnice. Ne cerem scuze pentru orice inconvenienta". Mai mult de atat, nu stiu ce vi s-ar putea spune.


:mad::mad:ACEeasi eroare:mad::mad:Se pare ca nu e update fara erori:mad:Halal!!:mad:Ne iau banii degeaba!!!:mad:

Tinand cont ca aveti avantajele pentru care ati platit, banii dumneavoastra nu cred ca sunt "luati degeaba".


STAFF`UL , aveti macar bunul simt si raspundeti,nu ne ignorati.

:mad:

Momentan, noi avem bun simt.. Nu vi s-a raspuns pentru simplul fapt ca, ori nu suntem online.. Ori nu stim mai multe decat dumneavoastra...
 

DeletedUser

Guest
de mers acum merge, dar nu pot trimite atacuri la satele de pe insula pt resurse...:mad:
si diseara tre sa dau atacuri la jucatori.....oare o sa reusesc?


L.E.-iar nu mai merge....daca face tot la fel si diseara ......... :(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
V-as recomanda sa aveti si-un plan de rezerva. Din pacate nu stiu cat o sa dureze pana cand serverul Delta va fi din nou complet functional. :(
 

DeletedUser

Guest
da,dar cred ca ideal era sa se lucreze noaptea la server.
 

DeletedUser

Guest
Oricum, este inadmisibil ceea ce se întâmplă pe Delta. Am de lansat atacuri sincron,la ore prestabilite..nu o pot face...mi se duce dracului o zi și jumătate de muncă!!

Și..nu ar fi prima oară când se întâmplă așa ceva! Cu update-uri care se fac în mijlocul zilei, că deh...noaptea neamțu' doarme cu burta în sus, full de bericioaice..,,da-i dracului pe proștii ăia de români..banii să curgă''..cu update-uri, multe inutile..,,bagă săgeata..scoate săgeata (de parcă e cineva așa de handicapat încât să nu știe în ce direcție îi este polisul)...bagă chat...nu merge chat''..dar, în afară de forumul comun..eu nu am văzut un update carte să fie de real folos!! Unde este Diplomația, domnilor!!Sau să mă apuc să îmi colorez pe monitor aliații și inamicii!!?
Eu știu că teamu-ul de aici nu are nico vină...toată lumea ar trebui să știe asta..totuși...mama măsii de treabă! Am un deja vu cu chestiile astea...servere deschise la foc automat, dar cu extrem de multe probleme de funcționare !!


500 - Internal Server Error
 
Sus