Previzualizarea Comunității 2022

ciclin

Stie Tot
Hmm.... Fuzionarea piețelor?!?
Primul semn ca jocu o ia în jos? În maxim 3 ani... Păcat, dar se va duce :(

Ce zici nea @Stil ? Am dreptate, o ba?
 

rerun11

Membru Nou
Doamne ajuta!
Să fie intr-un ceas bun vorbele lui @ciclin
Multi obsedați pe acest joc de rahat !

Am castigat și eu lumea Calydon și nu este o mândrie. Mulți obsedați după grepolis în loc să aloce timp vieții
 

RAGNARAR.

Stie Tot
noi romanii suntem patrioti , nu ne place sa fim fuzionati cu toate progeniturile din lume , in momentul de fata piata romaneasca e in top 5 sau chiar mai bine la numarul de jucatori activi deci nu cred ca trebuie sa ne facem probleme .

@Stil am inteles ca putem sa dam sfaturi pentru un viitor mai bun pe grepolis : IL VREM PE ARES INAPOI 500 DE SPARTOI ! ! ! o_O
 

un1catul

Membru activ
Cand mai deschideți lumi de genul Abdera puneți 200 jucatori per alianta sa nu mai facă ragnarar 10 academii :)))))))
 

emiratele

Membru activ
Hmm.... Fuzionarea piețelor?!?
Primul semn ca jocu o ia în jos? În maxim 3 ani... Păcat, dar se va duce :(

Ce zici nea @Stil ? Am dreptate, o ba?
jocul o ia de mult in jos..as zice ca asta e primul pas serios pentru a-l ajuta..alea 4 lumi nordice chiar nu mai erau jucabile de mult timp
 

Anubis.K

Stie Tot
daca mai baga update pe timpul minunilor la pompat spre lvl 10, imi bag pula in jocurile lor de cacat.
Cine pastele ma si face update uri la amiaza in plm. alea se fac noaptea la ore unde nu sunt decat ciupitori pe net
 

Axel74

Membru activ
Un server international e o idee destul de buna, dar ca sa aiba succes si sa aduca jucatori noi trebuie umblat putin la grafica si facut niste marketing.
 

ciclin

Stie Tot
Un server competitiv ar fi o idee buna, însă nu pe en! Sa facă altul, care sa fie internațional, și sa poți juca doar dacă ai gen cu cel puțin o lume câștigată (emailul de pe contu "matern" poate fi verificat și doar cu el poți intra).
Ar aduce mai multa competie locala pentru echipe, care cred eu vor vrea sa joace contra la cei mai buni de pe "mapamond".
 

TereX

Membru activ
Un server competitiv ar fi o idee buna, însă nu pe en! Sa facă altul, care sa fie internațional, și sa poți juca doar dacă ai gen cu cel puțin o lume câștigată (emailul de pe contu "matern" poate fi verificat și doar cu el poți intra).
Ar aduce mai multa competie locala pentru echipe, care cred eu vor vrea sa joace contra la cei mai buni de pe "mapamond".
Vrem să te vedem pe extern cu David si familia Friends(8la rand)
 

Stil

Community Manager
Momentan nu trebuie sa va faceti griji ca se inchide jocul. Aceasta optiune este pentru tarile nordice.
 
Sus