Pretorienii vs ELITE KILLERS DRAGONS [EKD]

  • Autor subiect DeletedUser2795
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Sorin,unii joaca,altii dau din gurita...in cazul nostru din taste.
Hai sa facem ce stim mai bine,sa jucam...se pare ca la capitolul "dactilografie" altii sunt mai buni :)
Sa ii lasam sa isi savureze "suprematia" la acest capitol ca la altul nu au unde sa exceleze...
Si nu mai incerca subtilitati ca nu ai cu cine...LEMN ai zis,si bine ai zis :)

Ia uite unde erau cei mai invatati playeri din istoria Grepolisului ...
Ce nu deschizi maestre Glomerula un tread ,unde sa vorbiti intre voi ,ca si asa nimeni nu este indeajuns de inteligent pentru voi!!
nu va e mai usor?
Lemn....da...ma asteptam ..
Zici sa jucati de parca ati fi la NASA..si face-ti cine stie ce proiect pentru omenire ,iar ceilalti cultiva porumb in Baragan,:))
Dezamagitor comentul tau pentru prestanta pe care o pretinzi! ...
Confunzi in mod frecvent si inexplicabil discutia de pe acest forum cu ceea ce se intampla pe Epsilon.
 

DeletedUser

Guest
Bine punctat glome!
In locul tau as tace ..
*******************************************************************************
Si apropo...schimba-ti semnatura aia penibila ,caci seamana cu o eticheta de la JOLIDON(underwere,in caz ca nu stii marca)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1411

Guest
Bubu..haide..te rog..sa pastram o anumita legatura a conversatiilor noastre cu jocul..si ce se intampla in el..
Atacurile la persoana..si la viata reala a unui jucator..nu isi au rostul aici..


ok?
 

DeletedUser

Guest
Vreau sa spun si eu ceva...Zilele astea,am vorbit foarte des atacat de veninosu.
Nu vreau sa ma laud,dar cred ca in ciuda atacurilor,am castigat un amic,foarte de treaba,chiar daca este din tabara inamica.
Cred ca este un castig pentru mine,

PS: Ghita,in viitor,invata-ti trupele sa inoate...


PS2 : Acea campanie,a voastra,ce a fost?
Va spun si eu un lucru,nu sunt chiar asa tampit,sa fug ca un las,in vacanta...Doar din cauza a 20 de cutremure pe zi...


PS3 : In viitor,daca aveti vreo problema cu mine (80% din pretorieni) contactati-ma pe mine,nu pe liderii mei...Da-ti dovada de mai mult curaj...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3991

Guest
In locul tau as tace ..
*******************************************************************************
Si apropo...schimba-ti semnatura aia penibila ,caci seamana cu o eticheta de la JOLIDON(underwere,in caz ca nu stii marca)

Vazusem ce ai scris si inainte sa dai edit la cererea Alexandrei si vreau sa-ti spun si tie si lui delight doar atat:

Calul moare de drum lung si PROSTII de grija altuia !


ps: "dragul" meu individ josnic,bubulica, n-o sa mai ai ocazia sa-mi vanzezi postarile pentru a-ti demonstra prostia de care dai dovada si caracterul obscur si de-a dreptul murdar, ca sa folosesc un cuvant frumos, eu o sa ies din acest peisaj al "externului" mentionandu-ti ca...
cel mai destept cedeaza!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Vazusem ce ai scris si inainte sa dai edit la cererea Alexandrei si vreau sa-ti spun si tie si lui delight doar atat:

Calul moare de drum lung si PROSTII de grija altuia !


ps: "dragul" meu individ josnic,bubulica, n-o sa mai ai ocazia sa-mi vanzezi postarile pentru a-ti demonstra prostia de care dai dovada si caracterul obscur si de-a dreptul murdar, ca sa folosesc un cuvant frumos, eu o sa ies din acest peisaj al "externului" mentionandu-ti ca...
cel mai destept cedeaza!

"dragule"
Ce sa spun,m-a bucur ca ai reusit sa citesti si deasemeni m-a amuz ca ai ajuns la concluzia ca esti destept!!!
istoria conversatiilor tale ,spune cu totul altceva ,si cred ca iti aduci aminte,insa te-a mintit vre-un prieten ca esti mai deosebit,hmmm....sa nu ai iar vre-o deceptie!
Iti urez numai bine si poate nu ne mai auzim niociodata!!
Nu ca ti-as dori ceva ,Doamne fereste,dar chiar nu imi face placere sa iti raspund!
 

DeletedUser

Guest
sooper coool.nu mai pot de ras.imi dau lacrimile.videoclipu ala a fost genial.si aici va certati aproape degeaba.pt k se stie cine joaca mai bn ala va castiga nu cine are gura mai mare
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Salutari fratilor mei de pe epsilon...imi este foarte dor de voi...pacat ca nu mai am timp si pt joc dar viata asta de c...t nu-mi permite prea multe!
aveti grija de voi si sper intr-o zi sa ne revedem!!!
Viva Pretorienii!!!
Au Au AU!!!
Al vostru Sergiu pt totdeauna!!!
 

DeletedUser

Guest
ce ai frate ..sergiulik?? te doare ceva ?:))))(au au au )
0002031F.gif
 

DeletedUser

Guest
ma doare sufletul cand vad cat de prost esti si nu mai mori!:p
 

DeletedUser1411

Guest
La multi ani fericiti, Poseidon20r!
Ce-mi doresc eu...pt mine...iti doresc si tie!:)
 

DeletedUser2795

Guest
......)))))))))))))))
Doar unul din zecile de atacuri de acest gen

Q8Tu.png
 
Sus