Pretorienii vs ELITE KILLERS DRAGONS [EKD]

  • Autor subiect DeletedUser2795
  • Data de început

DeletedUser

Guest
După cum se vede , Pretorienii .
A luat-o de la cap , ca a fost banat , avea aproape 1kk puncte.(1 mil)
 

DeletedUser3991

Guest
replay to bubulica

:eek:fake..reeditat,cu un editor de 2 lei!! insa tu din care echipa faci parte ..???
de ce te oftici bubulica? doar ca esti in cealalta parte a baricadei?
ceilalti colegi ai tai(cludia, tay etc.) au fost amuzati de asta....insa tu?
hai sa vad cat de bun editor esti tu, daca cel care a facut montajul e de 2 lei...!
 

DeletedUser2795

Guest
După cum se vede , Pretorienii .
A luat-o de la cap , ca a fost banat , avea aproape 1kk puncte.(1 mil)

Nu am fost banat,am renuntat la epsilon in martie dar acum m-am intors sa le arat cine sunt
Deocamdata ma simt bine in pielea mea,problema e ca nu vor sa ma atace nazisti dar atac eu
........))))))))))))))
 

DeletedUser2541

Guest
:)))))))) a fost tare
astept si urmatoarea parte
sint amuzante
bv ne mai destindem si noi
 

DeletedUser

Guest
..

..........
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1411

Guest
:))

Va asigur ca nu am putut face altceva decat sa ne prapadim de ras!
Intradevar..stralucita ideea..a cui a fost!:)
 

DeletedUser

Guest
nu cred ca cineva da dovada de inteligenta sau nu daca-i place un clip sau nu, cum insinueaza unii jucatori. pur si simplu gusturile nu se discuta, unora le poate place, iar altilor nu. mie personal mi se pare haios, dar apropourile la adresa lui tay sau a lui zeta s-ar putea sa nu fie gustate de acestia. este un pamflet si trebuie tratat ca atare. :) dar nu ma pot abtine sa nu remarc faptul ca marii pretorieni ne-au spus ca o sa disparem de pe harta intr-o luna de zile.... acum cite luni?? :))) fara suparare pt cei ce se simt lezati, a fost doar o remarca nevinovata... :)
 

DeletedUser2795

Guest
mda
Tipic ursului
I-a incearca sa va numarati voi si sa ne numeri pe noi
Scuze nu m-am putut abtine sa nu raspund distinsului domn
 

DeletedUser

Guest
mda
Tipic ursului
I-a incearca sa va numarati voi si sa ne numeri pe noi
Scuze nu m-am putut abtine sa nu raspund distinsului domn

Salut Sorin!
Nu vreau sa ma cert cu nimeni,pe acest subiect.
In ultima vreme,aveti in medie 500 de atacuri pe cludia si zeta.
Si chiar cu aceste atacuri,tot ele va cuceresc orasele....
Cu asta am spus totul.
Multumesc!
 

DeletedUser

Guest
Salut Sorin!
Nu vreau sa ma cert cu nimeni,pe acest subiect.
In ultima vreme,aveti in medie 500 de atacuri pe cludia si zeta.
Si chiar cu aceste atacuri,tot ele va cuceresc orasele....
Cu asta am spus totul.
Multumesc!
nu ai de ce sa te superi, sufarrr, mai mult ca sigur ca nu este el pe cont. :) nu este stilul lui de exprimare, el era obiectiv, nu subiectiv. si nu am inteles ce este asa de tipic ursului, dar nici nu te chinui sa-mi raspunzi... :)
 

DeletedUser

Guest
nu ai de ce sa te superi, sufarrr, mai mult ca sigur ca nu este el pe cont. :) nu este stilul lui de exprimare, el era obiectiv, nu subiectiv. si nu am inteles ce este asa de tipic ursului, dar nici nu te chinui sa-mi raspunzi... :)

Este enervant faptul ca,ei chiar daca vad ca nu rezista,incearca sa faca ceva,sa inceapa cu atacurile la alte persoane.
Daca as fi inceput sa fac raport la fiecare mesaj de la fosti mei colegi din preto,pun pariu ca cel putin 5,6,acum numai aveau cont.
Enervant la ei,este faptul ca:Un joc este mai improtant decat viata.Eu unul,n-am nimic cu Mihocg,glome,spartacus,si cu altii dintre ei(nu stau sa-i enumar) dar,acum ca suntem rivali,nu inseamna ca,trebuie sa ne certqam,sa ne jignim pe privat,sa ne amenintam,etc...
 

DeletedUser

Guest
unii sunt prea montati in acest joc... de vazut exemplul cludiei, care a fost jignita cumplit de folin si columnianul doar pt ca a avut "nerusinarea" de a pleca din alianta lor. dar oare se intreaba de ce a plecat? sau altii care au plecat de acolo? nu ar trebui sa caute mai intii vinovatii printre ei? e mult mai usor intotdeauna de a da vina pe altii....
 

DeletedUser2541

Guest
ursulica dragule
nu merita sa iti mai bati capul
ai vazut numai azi ce le poate capul
eu nu ma cobor la nivelul celor care vb de mine asa cum vb
totusi mai am 7 ani de acasa si fata de ei o anumita virsta
jenant e totusi ca nu se poate face nimic contra lor
asa ca rog si pe tine sa nu te cobori la nivelul josnic pe care ei il au
in fine
 

DeletedUser

Guest
unii sunt prea montati in acest joc... de vazut exemplul cludiei, care a fost jignita cumplit de folin si columnianul doar pt ca a avut "nerusinarea" de a pleca din alianta lor. dar oare se intreaba de ce a plecat? sau altii care au plecat de acolo? nu ar trebui sa caute mai intii vinovatii printre ei? e mult mai usor intotdeauna de a da vina pe altii....

ursulica dragule
nu merita sa iti mai bati capul
ai vazut numai azi ce le poate capul
eu nu ma cobor la nivelul celor care vb de mine asa cum vb
totusi mai am 7 ani de acasa si fata de ei o anumita virsta
jenant e totusi ca nu se poate face nimic contra lor
asa ca rog si pe tine sa nu te cobori la nivelul josnic pe care ei il au
in fine
Vreau,acum,fata de toti,sa spun....Ca si eu eram printre cei care radeau de Claudia....CAre....isi batea joc....Si prin deschiderea acestui subiect,tin sa-mi cer iertare fata de Claudia in special...Apoi de familia EKD pentru jignirile la adresa lor,din acea vreme...
 

DeletedUser

Guest
sa-ti dai seama de o greseala si sa ai taria sa recunosti si sa-ti ceri scuze este o f mare calitate. felicitari pt asta, esti o persoana deosebita. respectele mele!
 

DeletedUser2541

Guest
nu ai de ce sa iti cer scz
stii cum e una e sa faci pe forum sau sa vb alta e sa imi trimiti mesaje private sa ma faci in tot felul si pe mine si prieteni
pt ce pt un joc
in fine caracterul lor atit le permite nimic mai mult
chiar azi am avut parte de un mesaj superb care a dat dovada de caracter impecabil si reprosabil din partea unui pretorian
e un joc,accept multe dar unii nu mai au limita si bun simpt
pacat asta strica jocul
si eu am avut adversari ne atacam pe rupte dar stiam sa ridem sa glumim
nu conta doar jocul
 
Sus