Povestea mea

  • Autor subiect DeletedUser7851
  • Data de început

Povestea mea preferata este:


  • Total votanți
    133
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7851

Guest
Va rog sa votati, nu sa faceti spam.

Lasati povestile voastre sa "vorbeasca"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu am participat la acest concurs... Ptr ca dupa inchiderea Lumii Gamma... Nu voi mai continua jocul! Am citit... Am citit multe "povesti"... Care mai de care mai... Fanteziste!?!?!?!? Povestea mea ar fi fost simpla! O poveste bazata pe incredere si respect reciproc! Fata de colegii de alianta... Fata de dusmani si aliati! Grepolisul??? O caramida in temelia unor prietenii extinse mult mai mult de atat! Extinse pana in viata de zi cu zi! Nu voi vota... Dar mi-as dori sa castige toti! La concurenti... Mult succes! Insa... Va doresc ca intr-o zi, sa va sune telefonul! Si sa auziti o voce care sa spuna: "Salut! Sunt... De pe grepolis! Am sunat sa vad... Ce mai faci???" Am trait asta! Credeti-ma pe cuvant! Face cat toate monedele de aur... La puterea infinit! Asta va doresc la toti!
Cu respect,
light.storm
sorin, ptr prieteni


editat de odmm @Povestire acceptata in afara concursului
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7851

Guest
Este permis votul multiplu (pentru mai multe lucrari), dar nu incercati sa trisati, riscati descalificarea

---------------------------------------------

V-am rugat frumos sa nu mai postati nimic. Chiar nu se poate fara spam?
Daca doriti si insistati pot inchide topicul inainte de a se termina poll-ul.


Anuntarea celor 3 cistigatori va fi facuta miine dupa verificarea voturilor
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Mai sunt 2 ore si trece "maine".....nu am vazut inca cine a castigat desi nu sunt decat 133 de votanti pt verificat...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus