PM-uri cu haz

DeletedUser2743

Guest
ultima caracterizare a sa spune totul..... nu e chiar haioasa dar trebuia sa postez continuarea povestii[/QUOTE]
 

DeletedUser

Guest
ncd4 pe 15.10.2010 la ora 20:36
De ce nu mai raspunzi la mesaje?

varzuka astăzi la ora 20:43
sincer incep sa ma plictisesc.

mult noroc in continuare,
V

ncd4 astăzi la ora 20:44
nu o sa mai joci grepolis?

varzuka astăzi la ora 20:44
nu...imi vrei satele?

ncd4 astăzi la ora 20:44
da

ncd4 astăzi la ora 20:44
imi dai contul?

varzuka astăzi la ora 20:45
:)

user name : varzuka
password : alupigus

ncd4 astăzi la ora 20:46
ms.. esti cel mai bun

ncd4 astăzi la ora 20:47
cik nu mere
 

DeletedUser

Guest
poti sa ma ataci eu sunt la scoala :)))

astazi un domn cristi pe la 14:30
cristi a spus:
haha nu am fost on cu asta ai avut noroc ca eu am cu sc si dealea dar dak nu nu faceai u puncte de cultura

Traducere: atacama te rog intre 8 si 14:00 sunt la scoala :))))

i am rupt numai 120 de salupe ma asteptam sa fie full satu(250 de nave usoare)
 

DeletedUser

Guest
nu se prea vede ca merge des la scoala daca am intrebi pe mine.
ps
salupe ?:)) alea ca-s?
 

DeletedUser

Guest
mi a facut seara mai placuta

un domn incepator a spus:
nu stiu ce sa zic dar poate ca mi se pare mie!dar am observat faptul ca,cu cat este mai ridicat nivelul cladirii senat cu atat timpul de executie al cladirilor creste!! mi se pare mie sau este chiar pe dos!! ei sustin ca cu cat nivelul senatului e mai mare cu atat se executa mai repede dar sincer nu prea cred!!

:))
 

DeletedUser2467

Guest
Buna seara.As dori sa va prezint 4 atacuri "monstru"de care fiecare jucator de grepolis s-ar teme.As vrea sa va atentionez ca urmeaza imagini socante.
Enjoy

91064502.png

17339074.png

22553850.png

54450410.png
 

DeletedUser

Guest
Nu are nici o legatura amuzamentul cu situatia in care un anumit jucator a ajuns sa fie catalogat drept penibil. (dupa cum era vorba in primul mesajul editat de Alin.)

Poate ca Alin. nu s-a facut prea inteles in mesajul precedent insa avertizmentul ramane in picioare: Reveniti la subiect si atentie la exprimare.

Respectul fata de ceilalti membrii nu e un subiect discutabil pe acest forum, deci nu are rost sa-mi raspundeti la acest mesaj. E suficient doar sa reveniti la subiect.

O seara placuta in continuare!

Pff mi ai sters postul in care radeam de valyvlt.............:mad:


Oricum mesajul asta mi a facut seara mai vesela :)))

Ovidiu1967 a spus:
astăzi la ora 17:58
ai sa ai de suferit iti promit asta.cu 1 hoplit am sati distrug toate orasele ai sa vezi tu cand te legi de centurionii...

:)))) o fi hoplitul lu chuck norris....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4006

Guest
Cand am vazut acest mesaj...m-am simtit ca un fel de "Zeus" ! Doar cititi... :D
 

DeletedUser

Guest
ar trebui inchise toate topicurile de acest gen cu mesaje amuzante pe toate lumile.

Va rugam numai deschideti topicuri cu mesaje sau rapoarte amuzante pe nici o o sectiune,doar nu se fac diferente de la o lume la alta!
 

DeletedUser

Guest
MAi porcusorule roz,cand am venit si eu sa m-a destind hop tema inchisa.
Bag mana in foc ca Odmm ne-a facut bucata!
erau toate cunostintele on pentru o distractie fireasca pe cinste!
protestez...protestez..
auzi groh..ce zici ne luam vre-un Warn?
 

DeletedUser

Guest
ar trebui inchise toate topicurile de acest gen cu mesaje amuzante pe toate lumile.

Va rugam numai deschideti topicuri cu mesaje sau rapoarte amuzante pe nici o o sectiune,doar nu se fac diferente de la o lume la alta!
 

DeletedUser

Guest
Bai nu mai scrie peste tot ca imi pierd ideile alergand dupa coada ta de sfreder:D
 

DeletedUser

Guest
Deci serios ,pe alte lumi topicurile merg in continuare si pe o lume se inchise.Nu s-a intamplat nimic deosebit fata de celelalta.Intr-o lume moarta,pe care posteaza doi trei indivizi la borne si in rest nimic altceva.La ce dreacu mai jucam?
Ce sens are,ce inseamna cuvantul joc sau cuvantul egalitate pe toate sectiunile.Aaaaa am inteles de vina este personajul,pai si asa lumea Ahilles este pustie de mai bine de 6 luni,asa este civilizat am inteles ideea.Dar nu am inteles ideea unui joc,amuzament,distractie sau sa ne simtim bine intr-un fel sau altul
 
Sus