PM-uri cu haz

DeletedUser

Guest
Este, da. Am niște mesaje super de la el. Probabil, circulare. Dar fac toți banii. :)
 

DeletedUser

Guest
@Ad1 - imi cer scuze pentru limbajul lui!

@N0Problems - Faptul ca sunt membrii mei, nu inseamna ca trebuie sa ii educ eu, daca nu au cei 7 ani de acasa!

Oricum, baiatul asta ne-a omorat cu circulare, cand l-ai atacat, Ad1 :cool:
 

DeletedUser

Guest
ZhaoYun,nu am zis ca i-ai adus tu,scuze daca te-am suparat.

Dark,pui mesajele?:D
 

DeletedUser

Guest
:D:D:D

asasax.jpg
 

DeletedUser

Guest
@N0Problems
Nu. Cu părere de rău, dar nu le pun. Nu sunt adeptul acestui fel de manifestări.
Opinia mea este că mesajele in game sau pe orice alt canal de comunicare sunt și trebuie să rămână private. Chiar și cele penibile sau ilare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu. Cu părere de rău, dar nu le pun. Nu sunt adeptul acestui fel de manifestări.
Opinia mea este că mesajele in game sau pe orice alt canal de comunicare sunt și trebuie să rămână private. Chiar și cele penibile sau hilare.

Total de acord :)
 

DeletedUser

Guest
Sper ca membrii datorita carora a trebuit sa curat acest topic sa revina aici doar cu mesaje amuzante si cu comentarii despre acestea.O seara buna in continuare!
 

DeletedUser

Guest
Sper ca membrii datorita carora a trebuit sa curat acest topic sa revina aici doar cu mesaje amuzante si cu comentarii despre acestea.O seara buna in continuare!

Mersi ca mi-ai sters posturile, eu nu voi mai posta unde moderezi tu ca sa nu mai ai ce sa stergi.
Bafta domnule moderator deranjat de amuzamentul nostru.
 

DeletedUser

Guest
Nu are nici o legatura amuzamentul cu situatia in care un anumit jucator a ajuns sa fie catalogat drept penibil. (dupa cum era vorba in primul mesajul editat de Alin.)

Poate ca Alin. nu s-a facut prea inteles in mesajul precedent insa avertizmentul ramane in picioare: Reveniti la subiect si atentie la exprimare.

Respectul fata de ceilalti membrii nu e un subiect discutabil pe acest forum, deci nu are rost sa-mi raspundeti la acest mesaj. E suficient doar sa reveniti la subiect.

O seara placuta in continuare!
 

DeletedUser

Guest
eu inteleg ca si mesajul meu era cu siguranta offtopic dar speram macar sa apuca sa citeasca ca sa inteleaga situatia;)
 

DeletedUser

Guest
XXX
Fa-ti armata ca vin! Ai 2 oameni care mi i-ai atacat... nu e nimic ca se rezolva, vei face cat 2!!!

varzuka
sigur, te astept ;)
cand au sa ajunga trupele, doresti sa le cazezi permanent la mine in polis? sau le vrei nevatamate inapoi?
respect,
V

XXX
S-ar putea sa le vreau cazate ceva timp fiindca ma gandesc ca o sa fie bine la tine... e cald pe acolo prin zona ta?

varzuka
sunt in sud-vest...deci banuiesc ca da....fata de nord-est

doar ca problema e urmatoarea .....daca trupele tale vin in polisul meu ....o sa am grija sa fie tratate cu cea mai mare atentie si parerea mea ca soldatii, obositi de atata drum si satui de viata cazona, s-ar putea sa dezerteze si sa ingroase randurile functionarilor din polis .

sau cine stie ?


XXX
stai ca mai vedem !

Inca astept trupele......
 

DeletedUser

Guest
strulia1998 pe 26.05.2010 la ora 20:14
te rog nu ma ataca bine se va intoarce cu bine
_________________________________________________________________________

strulia1998 pe 02.06.2010 la ora 19:27
tu iesti uaie daca ma ataci inca odata !!!!!!!!!!!

_________________________________________________________________________

strulia1998 pe 11.06.2010 la ora 21:02
te implor nu ma ataca te rog nosati fac nimic

_________________________________________________________________________

strulia1998 pe 12.06.2010 la ora 14:32
te rog invitama la tine in alianta

_________________________________________________________________________

strulia1998 pe 14.06.2010 la ora 11:45
fa suca nu ma ataca pidaras p#*a c***t de oaie cu singe ce esti tunu tiitii rusine sa ataci pe cei slabi risule a?
:eek:


Mare atentie la cenzura.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2467

Guest
am avut ceva de furca cu el.....in primul rand ca era cu mine in alianta lucru care ma enerva pentru ca ma injurase ca la usa cortului.sa incep povestea sper sa nu va plictiseasc:am avut 3 atacuri pe un oras iar ca sa evit atacurile am trimis navelemele lui ca sprijin dar dupa 30 de secunde primesc fulger de la el.il intreb daca este obosit si incepe sa ma injure,nimic neobijnuit de la el.dar dupa 2 zile a intrat intr.o alta alianta in care imi era dusman.asa ca dupa n atacuri de curatare si farmare primesc asta:rog a se citi de jos in sus.

1mpact pe 11.09.2010 la ora 09:10
sa inveti sa vb :D kiss kiss
tiberi0 pe 11.09.2010 la ora 08:36
bine mai strategule ai grija sa mai faci si altceva in afara de jocul asta:))[s.a prins de faza :)]
1mpact pe 11.09.2010 la ora 08:35
vezi tu/
tiberi0 pe 11.09.2010 la ora 08:34
nu propun nimic te intrebam doar,care e scopul atacurilor tale daca nu ai nici un fel de avantaj?
1mpact pe 11.09.2010 la ora 08:28
asa si ce propui?
[avand in considerare ca el era in revolta iar nava mea era pe drum sa intre in portul lui.(app nava mea facea 22 minute pana la el)]
tiberi0 pe 11.09.2010 la ora 08:25
nu te ai plictisit ba sa ti rupi trupele degeaba fara sa iei nimic de la mine:))
 

DeletedUser

Guest
titlul hahahahahhahaha
jucator valyvlt cu un trecut de temut si o experienta...... "de neuitat"

nu l am raportat pt ca imi plac cei care vorbesc colorat,ma amuza

valy: te astept si data viitoare dar sa vii mai pregatit ptr ca am nevoie de puncte de cultura.daca vrei sa vezi cine sunt uitate pe alpha.: )) asa ca nu-ti mai irosi trupele degeaba si tine cont ca am si sprijin in vreo 5-6 orase care ne ataca cu pe noi de la voi. rade in hohote

eu: bine mah stai linistit toate la timpul lor dar vei fi ferma mea
si o sa iti iau satu cand iti va fi lumea mai draga o sa vezi asta e o promisiune

si ce ai tu pe alpha e egal cu zero pentru mine si imi irosesc trupele cum vreau eu noob

valy: nici nu te-ai uitat macar.asa ca faci cum vrei prieteni sau dusmani.eu zic sa te gandesti bine.nu ai u sanasa.poti sa vii cu toata alianta pe mi9ne dar degeaba o luati in freza toti.: ))GANDESTETE BINE.NU POTI SA CUCERESTI UN AVOCAT.VIITOR JUDECATOR.IN VIATA REALA.: ))

eu:pff avocatii nu sunt aia care cel mai bine stau pe fundul marii????? parca era vorba aia orice avocat ce ajunge pe fundul marii reprezinta un bine facut societatii....

si daca tu te bucuri la 77 de pct de batalie e grav frate..................
imi imaginez ce noob esti pe alpha ma uit si pe statistici acum sa te verific :D

valy: nu ba te vreau hai ataca cu mai mult am o surpriza ptr tine dar un atac mare de peste 12 ore.ca acolo e bun.:))

eu: cu ce te lauzi mah : )))))))))))))))))))))))) eu joc jocul asta de o luna si te intrec la toate capitolele...............
Cei mai buni atacatori loc1,179 pct 4,247 :))) atat aveam in 2 saptamani de joc
wow ce tare esti ai cucerit si tu 3 orase fantoma(unu de 2500 de pct recent : )))))))))))) ) ala de 10k sigur a venit din alianta ta si ai luat si tu 2 sate de la jucatori......... fara alianta

ai schimbat aliantele mai des decat schimb eu pitipoancele din cluburi... esti praf copile dute minte i pe aia de la tine din alianta in continuare............ cu iluzia ta de jucator bun
si joci de 2 luni imi e rusine mie sa ma uit la statisticile tale........ fiorosule

P.S. toti copii vin cu replica asta Bai tu nu vezi cine sunt eu ca car ca mar k k

valy: vreau pct de cultur 8 orase contra 1 =0-5 (ce o fi vrut sa zica nush n am deslusit misterul :confused:)

eu zic sa te linistesti sa nu ramai fara orase. (e fioros) :eek:

eu iti ofer steagul alb din respect,u faci cum vrei,dar gandestete bine.k? (imi da si ultimatuum)

daca nu tot sa nimic.sunt pregatit penteu toata alianta ta,
hai ca vreau sa ma joc cu mintea ta.te fac sa ma ataci ; )
din cate am inteles esti inginer?
o facultate de 2 bani.
(are relatii omu pe la SRI) :D

eu: bine noob(incepator,slabar) : ))))) raman fara sate aoleu nu o sa mai ies din casa de suparare
: )))

valy: nu meriti nici macar un scuipat
te provoc
mai vedem noi inginerule de doi bani hai da atac
de unde esti dac vrei sa raspunzi?
eu nu am nimic cu tine dar daca vrei razboi razboi sa fie

eu: bine
uite iti zic data atacului programat 15 noiembrie(sa vezi ce dau in el pe 1 ) nu de alta, da sa am si eu ce cucerii ca nu ma deranjez pentru sate de 3-4k ( fac greva soldatii dak ii trimit sa cucereasca asa cv)

valy: catia ni ai mucosule ca vad ca-ti curg mucii?

(adevaru e ca m a ghicit aici sunt racit :( nu pot sa beau )

eu: eu am aproape 20 de ani dc????

valy: abaia astept deci pe 15.k

eu: da imi explici si mie ce inseamna "catia"
si "ni" ???? ca eu nu am invatat cuvintele astea la scoala....... tu fiind avocat de animale presupun ca stii

valy: nu mai am ce discuta cu rahatii.

daca erai un jucator adevarat jucai in toate lumile.asa ca taci g*ra mat**.

numai ce discuta cu f............... (speechless)

eu: "rahatii" hoo frate ajungi la ospiciu cum sa discuti cu rahatii?????? ai luat o razna

apropo de referi la rahatul pe care il pune mama ta in prajiturile pentru mine sau cu rahatii(sensul de excremente) de la animalele pentru care tu lucrezi ca avocat????

valy: subiect inchis.

eu: ce subiect ca tu nu ai deschis nici un subiect
titlul msg-lui pe care mi l ai trimis e cv gen hahahahahahah adik sa inteleg ranjetul tau de laoier sau cum ar venii in engleza avocat

sau te referi ca eu nu stiu sa interpretez titlul tau hahahahahah uite frate eu fac misto de mine hahahahaha vorbesc cu rahatii si sunt avocat de animale hahahahaha


mi se pare haioasa discutia mea(supranumit de valerian "rahat") cu renumitul renumitilor,fiorosul fiorosilor, temutul din lumea alpha valyvlt (avocatul de animale, dupa spusele lui)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
valyvlt .....sorry ,prietene, dar ........ esti degeaba :))
 

DeletedUser

Guest
dupa ce ieri ma ameninta ca eu nu stiu cine este el pe lumea alpha(m am interesat si imi era rusine de ce vedeam)
astazi revin cu un nou episod

in rolurile principale eu(supranumit rahat de valyvlt, nu a secificat de care)
si renumitul renumitilor,fiorosul fiorosilor, temutul din lumea alpha valyvlt (avocatul de animale, dupa spusele lui)

valyvlt: vreau sa-mi cer scuze daca ti-am gresit sau jignit,ce rost are sa ne suparam e doar un joc,poate suntem prieteni sau cunostinte sunte pe aceeasi maree cu multi dintre jucatori si ai mei dar si ai tai.de aceea vreau sa facem pace si sa ne aliem sincer mi-a placut alaturi de voi dar mi-ai cerut sa dau jucatori afara ceea ce nu mi-a convenit.ce zici facem pace,gata cu razboaiele?
cu respect valyvlt


am fost asa de impresionat ca ma durea stomacu, m am gandit sa ii si raspund

eu: :)))))))))))) asa cerseste mila
ma faci sa rad imi place de tine ca ma binedispui dar cum ti am zis vei fi ferma mea
si faza cu concediatul............ eu ti am zis ca ai fost online in weekend si ai vazut cererea mea sa il concediezi pe .ghost. si tu ma minti dar tu o tine ai pe a ta....(era a 2 oara cand m a mintit el fiind la vremea aceea liderul proaspetei academii a tribului meu)
stai linistit pe 15 noiembrie te zbor de pe harta pe tine si cine te urmeaza
mincinos si fara caracter asta esti tu,un milog care fuge unde ii este lui mai bine nu ai pic de respect pentru tine si cei din jur

ultima caracterizare a sa spune totul..... nu e chiar haioasa dar trebuia sa postez continuarea povestii
 
Ultima editare de un moderator:
Sus