Petite de schimbare a systemului de cucerire - revolta

  • Autor subiect DeletedUser16759
  • Data de început

DeletedUser16785

Guest
Luna viitoare o sa apara revolta , pana atunci puteti activa pe lumea Kos .
 

DeletedUser16785

Guest
Nu se poate asa ceva..vorbesc cu 30-40 de oameni sa ne bagam pe lumea cu revolta si automat se schimba situatia in cateva ore,asa ceva este inadmisibil....Treaba voastra mai faceti voi prostii din astea si o sa pierdeti jucatori care doneaza ..si ce daca sunt 2 lumi cu revolte..nu e ceva noua asa ca hai sa facem sa fie bine,ganditi-va mai bine ,multe planuri s-au dat peste cap ,e o prostie asta....PRO REVOLTA !
noi suntem vreo 100 doar in comf .Wapp si tu spui de 30-40 . haide bre :)))
 

Bufnitzel

Membru
noi suntem vreo 100 doar in comf .Wapp si tu spui de 30-40 . haide bre :)))
100 poate cu conturile duble Biluta , ia veziti tu de turma ta de oi , lasa ne sa ne plangem si noi cum ai facut o si tu ca vrei asediu
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser16184

Guest
Ooooo iti pui acum toti sobolani din craci sa vina sa scrie pe aici ?
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
gogosica ca si gogosica dar vezi ca are carnatul cu zahar de vanilie ai grija sa nu mi-o mananci pe toata
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser16184

Guest
Iti este greu sa joci draga asediu?Sau esti prea ocupata cu munca de jos ca sa poti juca asediu?
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser16184

Guest
Bravo ba iq mai mic ca temperatura camerei in care stai ,mai baga glume de astea de le auzi pe la tine la liceul agricol.
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
Pe vremea ta era liceu agricol,eu am terminat un liceu bun :) pe vremea ta te ducea la cules de capsuni mure etc etc de acolo stii meserie direct in livezi
 

DeletedUser16785

Guest
100 poate cu conturile duble Biluta , ia veziti tu de turma ta de oi , lasa ne sa ne plangem si noi cum ai facut o si tu ca vrei asediu
smiley_emoticons_winken4.gif
:)))) puneti bre unul print cate persoane sunt in comferinta Wild :))) si acolo sunt doar o parte :))) .
Plangeti bre cine nu va lasa poate o sa deschida stil 2 lumi una cu ASEDIU si una cu revolta de aia nu mai pot dormi eu noaptea :))) desi nu prea cred ca aveti voi pilele lui adyiai :)))) . E interlop mare , un fel de Reddington al grepolisului :))).
 

DeletedUser16184

Guest
Poftim
 

Atașamente

  • Screenshot_983.png
    Screenshot_983.png
    144,4 KB · Vizualizări: 25

saca 24

Stie Tot
Ce agitatie pe forum in ultima vreme.asa da. :)))
Pun pariu ca si in conducerea grepo ro e aceasi agitatie la ora asta.de la moderatori pana la stil(m)abilu' :))))

Nu ma bagati in seama,sunt doar in trecere,nu fac rau nimanui :D sunt inofensiv. :)))
Continuati va rog..
 
Sus