Petite de schimbare a systemului de cucerire - revolta

  • Autor subiect DeletedUser16759
  • Data de început

DeletedUser16759

Guest
Salut ,deschid acest topic pentru a face petitie impotriva noii lumi cu asediu.
Doresc a fi schimbat in revolta,multi vor revolta,de la calydon nu a mai existat lume cu revolta ,cu minuni.
Asadar va rog frumos sa tineti cont de aceasta petitie!
Tineti cont ca pe revolta sunt cu mult mai multi jucatori ce va umple buzunarele față.ca pe asediu unde.multi ajung in top și făra gold!
Cu respect .SunShine

Participanti la aceasta petite pentru schimbarea systemului:
1. Victor24
2. Red voyager
3. Red lion
4. Allexw7zu
5. Tyller49
6. Cucuveauaa
7. Bufnitzel
8. Sandru86
9. daenerys
10. Bebev1
11. phantom-84
12. Alexei79
13. EduardDemolatorul
14. Rareshhh
15. florinache95
16. *cosminiq98
17. Stiintacrv13
18. pixshu
19. Semiramyda
19 pana acum + o groaza de alti plaeri care vor lume cu revolta !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16889

Guest
daca faceti imensa greseala, stupida de-a dreptul, de a baga sistemul de asediu, o sa jucati LINDOS singuri. absolut toti cu care am vorbit sunt TOTAL IMPOTRIVA si nici macar nu vor deschide lumea noua.
revolta a fost o initiativa excelenta, care a schimbat fata grepolis. reveniti la sistemul cu asediu si o sa vedeti ce bine o sa va mearga. decat cu asediu, mai bine mergem si jucam tabinet.
 

DeletedUser16890

Guest
sistemul cu asediu e complet depasit, si daca mai vrea cineva sa joace pe asediu, va juca singur. mai sunt cativa nostalgici inadaptati care insista pentru el. am primit si eu azi un global de la acesti nefericiti. nu va bateti joc de jucatori cu acest sistem catastrofal. daca se baga asediu, voi astepta alta lume cu sistem de revolta.
cu respect
 

DeletedUser16886

Guest
Salut ,deschid acest topic pentru a face petitie impotriva noii lumi cu asediu.
Doresc a fi schimbat in revolta,multi vor revolta,de la calydon nu a mai existat lume cu revolta ,cu minuni.
Asadar va rog frumos sa tineti cont de aceasta petitie!
Tineti cont ca pe revolta sunt cu mult mai multi jucatori ce va umple buzunarele față.ca pe asediu unde.multi ajung in top și făra gold!
Cu respect .SunShine

Participanti la aceasta petite pentru schimbarea systemului:
1. Victor24
2. Red voyager
3.
4.
5.
Trece-ma acolo pe tichet si mai apar imediat
 

DeletedUser16779

Guest
De ras si de plans...sa schimbi setarile unei lumi peste noapte, "stil" caracteristic romanesc.
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif

Revolta!
 

DeletedUser16893

Guest
Nu se poate asa ceva..vorbesc cu 30-40 de oameni sa ne bagam pe lumea cu revolta si automat se schimba situatia in cateva ore,asa ceva este inadmisibil....Treaba voastra mai faceti voi prostii din astea si o sa pierdeti jucatori care doneaza ..si ce daca sunt 2 lumi cu revolte..nu e ceva noua asa ca hai sa facem sa fie bine,ganditi-va mai bine ,multe planuri s-au dat peste cap ,e o prostie asta....PRO REVOLTA !
 

DeletedUser14960

Guest
Eu vreau sa fie cu revolta lumea, nici la cealalta petitie nu au fost mai mult de 3 plangaciosi.

Pai mai cap nu a fost de vina petitia mea ca a fost schimbat sistemul de cucerire dar voi vreti sa fiti importanti acum... Dar na...
smiley_emoticons_auslachen2.gif


Nici macar sa scrieti corect petitie nu stiti da pai sa va asculte careva. :))
 
Sus