Personalitatea Lunii pe Lumea Lambda

  • Autor subiect DeletedUser5870
  • Data de început

Personalitatea Lunii pe Lumea Lambda este :


  • Total votanți
    133
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6464

Guest
pt cultura ta de jucator asta inseamna siguranta stau cu cata armata vreau eu in oras poti sa imi faci ceva??nu!!atunci esti prea slab sa pot vb cu tine ai sa vezi zilele astea dc stau cu atata armata cand pt tine atzi avut pact si cu lex si cu toata lumea noi eram singur contra tuturor..nu zic ca grepo nu a ajutat dar nu poti spune ca fara ei...fiindca daca te uiti la clasament in m54 sa vezi cate orase avem...voi mai aveti ceva???aaaa nu vacanta si interdictie asta mai aveti asa ca ciocu mic si joc de glezne!!
chiar te crezi invincibil?
inseamna ca vrei sa ma pui la incercare....no pb
 

DeletedUser8554

Guest
nu ma cred invicibil dar pe tine te cred prea slab....eu ce am in orasele alea sunt ale mele vreau sa vad ca faci o actiune singur!!!
 

DeletedUser

Guest
Sunt curios care e personalitatea domnului theangels, adevarul sau puterea? :D
 

DeletedUser

Guest
D_nu militean :) ai parasit postul domne:-/...facem proces verbal si platesti amenda tata :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6464

Guest
platesti un oras pen...ule
fa.an mai esi SunRaa!
cel mai prefacut player: SunRaa, Protest....etc.....acelasi player aka: Forever2Nice
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Toti avem acelasi ip mai nu stiai ;)
Suntem unul si acelasi, e cam greu, dar ne descurcam. Personalitatile multiple se descurca de obicei :D
 

DeletedUser

Guest
platesti un oras p...lule
f...an mai esi SunRaa!
cel mai prefacut player: SunRaa, Protest....etc.....acelasi player aka: Forever2Nice
Ha..Ha ..ti-ai vandut colegi asta spune multe despre nuanta ta ca om si ca jucator ma rog ...intradevar mi-a luat 4 zile sa te trimit in coltul harti si pe tine si pe prea amabilul tau amic jandarm.
Lasa galagia si spune tuturor ca pe kappa ti ai vandut colegii, asta da personalitate:) :)
 

DeletedUser8554

Guest
Ha..Ha ..ti-ai vandut colegi asta spune multe despre nuanta ta ca om si ca jucator ma rog ...intradevar mi-a luat 4 zile sa te trimit in coltul harti si pe tine si pe prea amabilul tau amic jandarm.
Lasa galagia si spune tuturor ca pe kappa ti ai vandut colegii, asta da personalitate:) :)

mda mare om mare caracter theangels :|:|
 

DeletedUser6464

Guest
SEKK;93173intradevar mi-a luat 4 zile sa te trimit in coltul harti si pe tine si pe prea amabilul tau amic jandarm.[/QUOTE a spus:
ha, ha, ha...tu pe mine?
daca am renuntat la acea lume, nu-ti mai atribui fapte inchipuite doar de tine
cu privire la celelalte aspecte, adu-ti aminte cum a-ti procedat ca lasii fata de cei care v-au tinut piept
PS: din cate-mi aduc aminte, ultima oara-ieri, inca mai aveam orase printre voi:D
hai pa!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5815

Guest
eu inteleg sa va luati de guler si sa va dati pumni pe unde vreti voi, dar totul pana la F2N... acolo mor cu voi de gat, la o adica si chiar nu accept niciun fel de acuza... orice aluzie negativa la aceasta alianta o iau la modul personal si ma apuca dracii la orice semnal negativ :p
deja sunt satula de cate acuze ni s-au adus, in conditiile in care efectiv, chiar si in juma' de alianta activa 100% am facut tot posibilul sa ajungem la finish ... si numai tampenii am auzit, de genul ca ne-au acoperit adminii, in situatia in care eram monitorizati 200% .... chiar sunteti lipsiti de orice fair-play daca mai aruncati aiurea cu vorbe

sa vina seff sa clarifice situatia, ca eu daca ma apuc sa vorbesc, dau cu mucii in fasole si cu diplomatia de toti peretii
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6464

Guest
corect tania, ai dreptate
discutiile au fost deviate aici si ar trebui moderate
s-a ajuns aici si datorita "caracterului" lui SEKK aka. SunRAA
cu F2N chiar nu am nimic, cu altii...este alta poveste
 

DeletedUser

Guest
corect tania, ai dreptate
discutiile au fost deviate aici si ar trebui moderate
s-a ajuns aici si datorita "caracterului" lui SEKK aka. SunRAA
cu F2N chiar nu am nimic, cu altii...este alta poveste

Limiteaza te la altii cu nume concrete ....sunt satul de toate acuzele ce se aduc aliantei f2n....mai luati o pauza
 

DeletedUser

Guest
Discutiile ce au fost in plus au fost sterse..

Tania, Popinel si 2kinky4u... Incercati sa va limitati la subiectul acestei teme sau, cel putin, la discutii despre joc... Oricefel de razboi personal il purtati in privat.
 

DeletedUser

Guest
Cred ca ati fost rai tare de s-a bagat master Norbit la erase .peste voi :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus