Personalitatea Lunii pe Lumea Lambda

  • Autor subiect DeletedUser5870
  • Data de început

Personalitatea Lunii pe Lumea Lambda este :


  • Total votanți
    133
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
euiri si tu ai demonstrat un caracter extraordinar, trecand peste toate cele intamplate si asa mai departe! respect pentru cel mai valoros aliat al aliantei din care fac parte
 

slash26ro

Membru
slash te rog frumos...hai sa nu uitam ca am fost o familie si ca am luptat impreuna destul de mult timp! am avut aceeasi dusmani! ca s-a ajuns in situatia care s-a ajuns asta e! dar hai sa nu ne balacarim pe aici unii pe altii dupa ce am mancat la aceeasi masa! si asta e valabil si pentru tine leo!
netule'....cu tine chiar nu am nimic, esti printre putinii cu mintea mai limpede de la voi
Nu am uitat ca am fost o familie si am stat de aceeasi parte a baricadei insa in situatia asta s-a ajuns din cauza conducerii BZC, care s-a decis intr-o zi sa calce in picioare nume le Deathrow cu care nu au avut vre-o legatura inainte
 

DeletedUser6464

Guest
netule'....cu tine chiar nu am nimic, esti printre putinii cu mintea mai limpede de la voi
Nu am uitat ca am fost o familie si am stat de aceeasi parte a baricadei insa in situatia asta s-a ajuns din cauza conducerii BZC, care s-a decis intr-o zi sa calce in picioare nume le Deathrow cu care nu au avut vre-o legatura inainte
mai bine ai tacea slash si stii foarte bine de ce
nu mai fi atat de moralist si vezi-ti paiul din ochiul tau si al vostru
si ca sa te parafrazez...din cauza conducerii EQ nu BZC s-a ajuns aici
"asta-i pohta ce-ati pohtit"
 

DeletedUser8554

Guest
pfff slash eu nu stiu dc iti bati capu cu domnu` orientalis...in primu rand noi nu avem pe forum cum cred eu ca aveti voi votati theangels...noua nu ne-a spus nimeni cu cine sa votam..plus se vede in joc care cum si ce in 2 luni numai exista nici un bzc...si sa nu uitam de...bagati un sondaj cu banatii lumii lambda!!sigur vor castiga!
 

DeletedUser6464

Guest
pfff slash eu nu stiu dc iti bati capu cu domnu` orientalis...in primu rand noi nu avem pe forum cum cred eu ca aveti voi votati theangels...noua nu ne-a spus nimeni cu cine sa votam..plus se vede in joc care cum si ce in 2 luni numai exista nici un bzc...si sa nu uitam de...bagati un sondaj cu banatii lumii lambda!!sigur vor castiga!
mutule, chiar nu-mi face placere sa-ti raspund
voi cati banati aveti acum?
poate-i numaram...si ai sa vezi ca esti PROST informat
privitor la alt aspect pe care l-ai afirmat aici, tot PROST informat esti, pentru ca la noi pe forum nu este nici un forum decat acesta unde se voteaza, plus....stiu ca la voi exista practica link-urilor pe forum (stiu din propria experienta cat am petrecut-o in EQ)
PS: 1. mai scoate si tu din sabierii si arcurile alea......
2. in opinia colegilor tai, si tu poti fi considerat o clona intrucat ai 1(UNA) singura discutie....ASTAZI
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
lasand la o parte anumite aspecte care nu ma intereseaza absolut deloc legat de cine e mai asa si cine mai e nu stiu cum, observ ca exista un vot de la un jucator blocat, care eu il banuiesc de dublu-cont! poate se simte cineva sa il revendice B-)
 

DeletedUser

Guest
pfff slash eu nu stiu dc iti bati capu cu domnu` orientalis...in primu rand noi nu avem pe forum cum cred eu ca aveti voi votati theangels...noua nu ne-a spus nimeni cu cine sa votam..plus se vede in joc care cum si ce in 2 luni numai exista nici un bzc...si sa nu uitam de...bagati un sondaj cu banatii lumii lambda!!sigur vor castiga!

dragos:
1. daca voi puteti sa luati 1600 de orase in 2 luni, esti invitatul meu!
2. te asigur ca macar 500 o sa fie cu lupte!
3. in afara de un oras de-al meu, ca m-a sarit server cand sa bag biremele in fata navei, si unul de la vasvi care se stie cum l-ati luat...in rest ati luat de la jucatori slabi sau inactivi!
in concluzie...chiar sunt curios cum ne scoateti de pe harta!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8554

Guest
credema ca nu`mi bat capu cu tine esti f oarte neimportant zic eu am comentat ca vad rautatea vostra atzi facut pact de frica....inafara de internet restu .....................................................................p..f
 

DeletedUser8554

Guest
mutule, chiar nu-mi face placere sa-ti raspund
voi cati banati aveti acum?
poate-i numaram...si ai sa vezi ca esti PROST informat
privitor la alt aspect pe care l-ai afirmat aici, tot PROST informat esti, pentru ca la noi pe forum nu este nici un forum decat acesta unde se voteaza, plus....stiu ca la voi exista practica link-urilor pe forum (stiu din propria experienta cat am petrecut-o in EQ)
PS: 1. mai scoate si tu din sabierii si arcurile alea......
2. in opinia colegilor tai, si tu poti fi considerat o clona intrucat ai 1(UNA) singura discutie....ASTAZI

pfff.nu cred ca a vz nimeni un arc de la tine dar astept sa ma ataci sa vad cat de bun esti vezi ca incep sa ma apropi de tine
 

DeletedUser8554

Guest
mutule, chiar nu-mi face placere sa-ti raspund
voi cati banati aveti acum?
poate-i numaram...si ai sa vezi ca esti PROST informat
privitor la alt aspect pe care l-ai afirmat aici, tot PROST informat esti, pentru ca la noi pe forum nu este nici un forum decat acesta unde se voteaza, plus....stiu ca la voi exista practica link-urilor pe forum (stiu din propria experienta cat am petrecut-o in EQ)
PS: 1. mai scoate si tu din sabierii si arcurile alea......
2. in opinia colegilor tai, si tu poti fi considerat o clona intrucat ai 1(UNA) singura discutie....ASTAZI

ahahaha uitete cati banati avem noi...si chiar nu trebuie sa imi raspunzi ca nu`mi face placere sa te ascult eu am vorbit doar cand am vz rautatea voastra
 

DeletedUser6464

Guest
am sa-ti raspund doar ca sa stie si lumea cat de frica-ti este
ha, ha, ha
cu cate arcuri si sabii stai bre in orase....se pot pune spionajele aici?
pact cu cine am facut de frica?
de aia-i atacat ieri naval cu strapungere?
scuze, nu tu atacasesi...tot din EQ era oricum
 

DeletedUser6464

Guest
lasand glumele la o parte, caci chiar nu-mi place sa ne spalam rufele in public, trebuie sa recunoasteti ca fara aliatii vostrii GREPPO, nu faceati mare lucru
macar atat puteti sa faceti, sa recunoasteti
imi cer scuze pentru limbajul, poate prea iute si intepator, insa nu raspund fara provocari
 

DeletedUser8554

Guest
lasand glumele la o parte, caci chiar nu-mi place sa ne spalam rufele in public, trebuie sa recunoasteti ca fara aliatii vostrii GREPPO, nu faceati mare lucru
macar atat puteti sa faceti, sa recunoasteti
imi cer scuze pentru limbajul, poate prea iute si intepator, insa nu raspund fara provocari

oare ce treaba are grepo care au maj oraselor pe m55 si in alte parti...... cu m53 sunteam doar noi mai aveti orase la granitza? theangeles arcurile alea stau sa va cuceresc pe voi in liniste...o minune v-am deranjato singur poate o pot si pe a 2?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8554

Guest
am sa-ti raspund doar ca sa stie si lumea cat de frica-ti este
ha, ha, ha
cu cate arcuri si sabii stai bre in orase....se pot pune spionajele aici?
pact cu cine am facut de frica?
de aia-i atacat ieri naval cu strapungere?
scuze, nu tu atacasesi...tot din EQ era oricum
pt cultura ta de jucator asta inseamna siguranta stau cu cata armata vreau eu in oras poti sa imi faci ceva??nu!!atunci esti prea slab sa pot vb cu tine ai sa vezi zilele astea dc stau cu atata armata cand pt tine atzi avut pact si cu lex si cu toata lumea noi eram singur contra tuturor..nu zic ca grepo nu a ajutat dar nu poti spune ca fara ei...fiindca daca te uiti la clasament in m54 sa vezi cate orase avem...voi mai aveti ceva???aaaa nu vacanta si interdictie asta mai aveti asa ca ciocu mic si joc de glezne!!
 

DeletedUser8554

Guest
atacu cu strapungere inseamna frica
???bre veziti de legumele tale...
 

DeletedUser8554

Guest
Theangels credema chiar nu e loc....veziti de alianta ta care face 2 cuceriri intr-o luna ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus