Personalitatea Lunii pe Lumea Lambda

  • Autor subiect DeletedUser5870
  • Data de început

Personalitatea Lunii pe Lumea Lambda este :


  • Total votanți
    133
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6312

Guest
Cred ca ati fost rai tare de s-a bagat master Norbit la erase .peste voi :D

Eh, rai, au contraire, am fost blanzi, adorabili
cz35.gif
 

DeletedUser5870

Guest
Va reamintesc ca Acest poll va fi inchis in 02/19/12 la 11:46:49

Rezultatele partiale ale acestui poll sunt :
Baietelul cel Uratel - 27,34% cu 35 voturi
tavi1506 - 8,59% cu 11 voturi
theangels - 35,94% cu 46 voturi
digit4u - 22,66% cu 29 voturi
euiri - 5,47% cu 7 voturi

Si pentru ca nu am avut ocazia in tema Propuneri ,tin sa ii felicit pe toti jucatorii pentru cuvintele frumoase pe care le-au ”rostit” in momentul in care si-au descris preferatii pentru acest concurs.

Citez cateva dintre acestea :
Baietelul cel uratel:verticalitate, spirit de echipa, corectitudine in decizii, devotament

tavi1506 - creierul, rotita care ne pune in miscare, dictatorul care ne pune sa luptam, omul care ne incurajeaza cand suntem pierduti, un adevarat leader, duritate, dreptate, hotarare, impartialitate, intelegere

theangels : tine la oamenii lui si si-i apara indiferent de restul. Mare om, mare caracter, cel mai bun lider , cel mai capabil om, cel mai saritor, primul dintre primii, diplomaţie, cuvânt dat = cuvânt respectat

digit4u - coleg de nadejde, bun diplomat, corectitudine, spirit de echipa, o persoana extraordinara, un adevarat conducator

euiri - un om de încredere, pe care te poți baza la nevoie dar și de cuvânt, un adevarat caracter si un aliat de nadejde
 

DeletedUser

Guest
mama ei de treaba...e interzis sa te propui singur ca ma propuneam primul :D
 

DeletedUser

Guest
Ma numesc Dragos PENCIU, si am ca user de jucator dpenciu. Joc Grepolis pe lumea Lambda si Xi.
Postez acest mesaj pentru a-mi cere scuze comunitatii voluntari de admini ai lumilor de pe joc. Aceste scuze survin dupa acuzatiile mele de impartialitate la adresa lor, intr-un mesaj intre jucatori, parere formata ca urmare a unor evenimente petrecute in cadrul jocului, si anume:
In urma cu ceva timp am inceput sa atacam alianta Grepo All-Stars II. La putin timp, majoritatea dintre noi am fost banati pentru multicont. Am fost eliberati cu pedepsele de rigoare.In realitate nu aveam mai multe conturi, dar am facut greseala de a ne spune parolele de la unul la celalalt. Nu mai intru in detalii. REGULA ESTE REGULA. AM GRESIT, AM PLATIT. E NORMAL. Unii dintre noi am fost eliberati, altii nu, iar altii s-au lasat de joc.
Am continuat cu atacurile pe aceeasi alianta. La un anumit interval un coleg al nostru a facut un ticket catre doi useri si anume Catalin.o si inad963 (ticketul fiind pentru multicont). Ambii au fost banati, dar Catalin.o a fost deblocat aplicandu-i-se o pedeapsa (a pierdut 6 orase). Ulterior, dupa cateva zile, inad963 a fost deblocat...neaplicandu-i-se nici o pedeapsa.
In cursul zilelor trecute, fiind provocat de matahri (unul din jucatorii de pe lumea Lambda, din alianta mai sus mentionata), in cursul unui mesaj care mi l-a trimis (ca urmare a atacurilor mele pe o colonizare a lui, dar si cu nava de colonizare pe unul din orasele lui) in care imi spunea ca imi face ticket pentru multicont, daca imi continui atacurile pe orasele lui. Stiind ca nu incalc nici o regula, tot in cadrul mesajului am facut greseala de a face acuzatia de impartialitate la adresa adminilor, asta si pe fondul evenimentelor la care am facut referire mai sus. El mi-a facut ticket, de data asta, pentru incalcarea regulii nr.3 care suna in felul urmator: "Acuzatiile nefondate aduse echipei de admini (atat pe forumul extern cat si catre suport), pot duce la excluderea din joc a respectivilor jucatori."
Neavand ce probe sa sustin in favoarea afirmatiilor mele din cadrul mesajului dintre jucatori, este normal si omeneste sa-mi cer scuze!

Cu respect,
Dragos PENCIU
 

DeletedUser

Guest
sincer daca se mai face vreun poll, as vrea sa se faca unul fara acuze, fara rufe spalate in public, si cu fair-play!
cat despre treaba de mai sus, a fost o gluma, sa mai scrie lumea aici si pe alta tema nu doar despre ce se intampla intre Deathrow si Equilibrium!
cei care ma cunosc stiu ca nu ma omor dupa distinctii, drepturi sau chestii de genu! mie imi place jocul, si am sa votez si am sa scriu in continuare pe aici, sa incerc sa mai aplanez discutii negative si alte lucruri de genu!
si in poll urmator chiar vreau sa vad jucatori nu doar lideri, sa vedem ce parerea are lumea si de oamenii "de rand", nu doar de cei din conducerea aliantelor!
 

DeletedUser

Guest
cand scrii pe forum sau in mesaje este normal sa ai un limbaj echilibrat. nu stii cine se afla in spatele adresei de mac, mai ales ca joaca foarte multi copiii acest joc.
cum am mai spus (in alte medii decat forum, aceasta este a doua postare pe forum) este important ca din aceasta intamplare sa se invete ceva. rezultatele sunt importante. sunt convins ca nu numai eu am avut aceasta impresie. unii au inceput sa renunte la conturi (ma refer la membrii platitori).
vom mai discuta pe forum. dar va rog nu ma propuneti pentru diverse chestii, onoruri sau altceva...nu sunt genul. poti ajuta o comunitate (alianta, etc) fara a avea drepturi, elogii, etc
 

DeletedUser

Guest
va propun ca urmatorul poll de discutii sa aiba ca subiect regulamentul jocului, in care sa-l dezbatem si sa-l lamurim pentru toata lumea. poate cel deja existent sa fie schimbat cu unul mult mai clar (care sa nu lase loc de interpretari).
gen: regulament de joc romanesc versus regulament german. eu l-am tradus si citit. am facut acelasi lucru cu termenii si conditiile. daca doriti o fac si cu celelalte state
cel mai important: SPER SA SE IMPLICE COMMUNITY MANAGERUL SI SA IASA CEVA BUN
 

DeletedUser6464

Guest
va propun ca urmatorul poll de discutii sa aiba ca subiect regulamentul jocului, in care sa-l dezbatem si sa-l lamurim pentru toata lumea. poate cel deja existent sa fie schimbat cu unul mult mai clar (care sa nu lase loc de interpretari).
gen: regulament de joc romanesc versus regulament german. eu l-am tradus si citit. am facut acelasi lucru cu termenii si conditiile. daca doriti o fac si cu celelalte state
cel mai important: SPER SA SE IMPLICE COMMUNITY MANAGERUL SI SA IASA CEVA BUN
interesanta propunere si as dori ca adminii sa o puna in practica
 

DeletedUser

Guest
Felicitari theangels pentru castigarea titlului.
Toti cei care fost candva cu tine in alianta stim cat suflet ai pus in ea, stim cat de mult ai suferit cand fiecare membru al ei a avut de suferit.
Mai stiu cat de mult te-a durut cand poate ai fost tradat in increderea acordata anumitor persoane.

Felicitari, om cu inima mare ce esti!

Ma doare in basca cine va castiga lambda, ma doare in cot cat valoreaza castigarea lumii cu minunile ei cu tot.
Tu stiu sigur ca ai castigat altceva odata cu titlul de personalitatea lumii lambda, ai castigat respectul nostru. Si asta e mare lucru.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Felicitari theangels pentru titlul de Personalitatea lunii ianuarie.

Am evitat sa mai postez pe forumul extern pana acum, am urmarit insa ce se intampla. Cer scuze pentru unele discutii mai aprinse, orice disputa intre 2 tabere pe grepolis se rezolva pe "campul de batalie" nu aici.
Am intrat acum pentru ca am vrut sa le multumesc tuturor celor care ne-au votat pe mine si pe tavi, cu un plus de multumiri lui Bugsy Siegel si Caterinca si Vrajeli doi oameni deosebiti dar alaturi de care am jucat prea putin, poate pe alt server o sa avem ocazia sa jucam mai mult impreuna.
 

DeletedUser6464

Guest
În primul rând vreau sa le mulţumesc tuturor celor ce m-au votat şi le spun că nu am să mă schimb!
De asemenea, ţin să precizez faptul că şi cei care nu m-au votat vor avea parte de acelaşi respect din partea mea, respectându-i în continuare pentru calităţile de care au dat dovadă.
PS: dacă am fost puţin mai acid pe acest forum, rog sa-mi fie cu iertare....spiritele se mai încing
Mult succes în continuare tuturor!
 

DeletedUser

Guest
Bun, dar nu crezi ca scapi asa usor... :D
daca nu dai de baut, in Februarie il votez pe netu, doar ca sa iti fac in ciuda :)
 

DeletedUser

Guest
acum sa curga rauri de bere sa vedem diploma si sa vedem urmatorii candidati :D
 

DeletedUser5870

Guest
theangels - este Personalitatea lunii Ianuarie pe Lumea Lambda ! Felicitari !!!


Concursul se va desfasura in fiecare luna astfel :
- ultimele 5 zile din luna - Propuneri
- primele 5 zile din luna urmatoare - Vot
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6464

Guest
Mulțumesc tuturor colegilor de alianță, aliaților, celor cu care ne războim și nu în ultimul rând echipei de admini care au ținut cont la numărarea voturilor de cele exprimate în acest topic!
Felicitările, masa și dansul vor avea loc la......(SECRET).......invitațiile se vor da personal!!!..B-)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus