Personalitatea lunii ianuarie 2012

  • Autor subiect DeletedUser7851
  • Data de început

In ianuarie am ales pe:


  • Total votanți
    44
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
hai ca bobo este bun dar valjan e mic pe langa bobo:D atat ca are 200 orase care sunt facute din resurse
 

DeletedUser

Guest
pai aia in afara de fantome si bagat festivaluri ce sa stie:)))))mai uitati va pe clasament la atacatori si la ce orase au unii din top:)))si daca va duce mintea calculati un pic ,
 

DeletedUser8280

Guest
nu ma mai amestecati pe mine in discutiile voastre ... habar nu aveti cu e sa fi nr 1 la luptatori si atacatori timp de 10 luni ... chiar dak am ajuns si la 2 orase acum am 119 si nu am colonizat intern dak va uitati la mine la colonizari o sa vedezi k am cedat colegilor cam 150 deorase ... pe o parte iau si pe alta dau pt k nu imi permite cultura ... in proportie de 80% din punctele de culturasunt facut din punctelede batalie ... oriqum multumesc frumos pt cei care m au nominalizat

Respect Bobbo
 

DeletedUser

Guest
cine are timp sa stea sa joace ca un maniac, poate fi bun. cine nu are timp ... :( ... aici nu vorbesc de posibilitatea verificarii dese a contului, ci de timpul efectiv petrecut pe joc, care se traduce in resurse. cine are mai multe, face mai multe. gata, mister rezolvat.

in plus, totul se invata, mai ales daca ai si de la cine, dar asta e o conditie secundara daca esti activ si iti merge putin bibilica.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
bobbo si eu te as fi votat pe tine ,cred ca meriti locul ala.nu era vb de tine ci de altii care au gura mare si care de vreo 10 luni tot ma cuceresc sau ma rad de pe mare:))timp in care am pierdut doar un oras,iar de cedat cred ca nr e egal aproape la cate am momentan,sunt poate altii care merita mai mult ca mine dar care sunt scarbiti de versiunea asta,oricum am prieteni langa mine si asta conteaza mai mult decat un vot,iar ptr cei care ma ataca sper sa veniti in nr mai mare.stau cam rau la aparatori ,poate ma ajutati sa mai urc si acolo ca la atacatori ma descurc eu:)))
 

DeletedUser

Guest
kokain da vorbesti singur pe aici ?? :)

te plingi ca valjan are 200 de sate situ numai 50 ??? pai munceste si tu sa ai 200 de sate .... si cind vei avea atunci sa vezi cum e sa administrezi atitea sate ..

te lauzi ca esti pe 7 la atacatori si te intrebi cine e h3ll ? uitate deasupra multa la atacatori si ai sal gasesti si pe h3ll :p

asa si acum discutind despre personalitatea lunii ianuarie : ce mari chestii ai realizat tu luna trecuta ?

de valjan stiu ca va oprit o minune , de bobbo stiu ca a luat 30 de sate ... tu ?

ps. de ex din nazguli era ok ca livius tm sa fi fost nominalizat , sau www sau 75nyx
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
tu nici macar nu stii pe ce lume e votul asta:))))))))))))
te uiti pe clasament la sah:))))))))))de unde apar legumele astea?????
 

DeletedUser7851

Guest
Depasiti limita bunului simt. Va rog sa reveniti la un limbaj adecvat
 

DeletedUser8280

Guest
corect dar eu am fost avertizat pt o mica parte ... cat despre kokain 7 ... ...
 

DeletedUser

Guest
de ce?.......unii din cei care isi sustin cu tarie caracterul, il dezvelesc in toata splendoarea :))))



in love and war everything is allowed
 

DeletedUser

Guest
bine zis soso

hai kokain , ia spune-ne si noua de ce ar trebui tu sa fii personalitatea lunii ianuarie ? ce ai realizat tu in luna ce a trecut ? pe plan individual , in razboaie , pe plan diplomatic , ce planificari ai facu oprind minuni sau luand orase strategice ??? poate noi nu stim


apropo , dc ce nu lasi lumea sa te laude si te lauzi singur ?
 

DeletedUser

Guest
el zice doar ca unii nu au ce cauta aici si nu se plange pentru voturi si nici nu il doare undeva de sondaj,sunt sigur....nu ii convine de comparatiile pe care le faceti,tu evident esti cu aog....ca vezi numai ce e bun si ii ridici in slavi
 

DeletedUser

Guest
pt ca sunt o fata buna.....ii ofer o pereche de adidasi....de firma, nu xce:))
 

DeletedUser

Guest
el zice doar ca unii nu au ce cauta aici si nu se plange pentru voturi si nici nu il doare undeva de sondaj,sunt sigur....nu ii convine de comparatiile pe care le faceti,tu evident esti cu aog....ca vezi numai ce e bun si ii ridici in slavi


nu faptul ca sunt in AOG are importantza...ci ca intelegeti gresit termenul de "personalitate", acest termen nu are nimic a face cu vendetele de pe joc si nici cu faptul ca esti sau nu bun atacator, este o problema pe care o stabilesc colegi fiecaruia de aliantza prin vot, poate ma insel dar tine mai mult de caracter, calitati, limbaj....comportament.
 

DeletedUser

Guest
bine zis!asa e,are o personalitate....bogata,aparte...:))e nebun,ce sa mai.daca tu zici ca dupa criteriile alea se fac alegerile,pai ce cauta aia cu punctaj mare?inseamna ca si unul de 175 ptc,care le are cu glumele ar putea fi aici
 

DeletedUser

Guest
data viitoare vin cu desenul;;)............mai aveai sa imi spui ca si dupa culoarea ochilor=))
binenteles ca are legatura cu jocul si se refera la trasaturi de genul......carisma, inventivitate in strategie, spirit organizatoric, respect fata de colegi lui cat si fata de adversar, bun simt si alte abilitati.......nu stiu cum sa spun dar toata lumea stie ca nu ataci cu sabierii, decat daca vrei sa ii sinucizi, dar putini au abilitati pt acest joc:)
 

DeletedUser2039

Guest
?Caracterele oamenilor sunt ca vinurile inchise, te gasesti todeauna inaintea unei etichete si, in general, e bine sa nu bei butelia pana la fund, fiinca, chiar atunci cand vinul corespunde cu eticheta, dai de drojdie.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus