Personalitatea lunii ianuarie 2012

  • Autor subiect DeletedUser7851
  • Data de început

In ianuarie am ales pe:


  • Total votanți
    44
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7851

Guest
Votam personalitatea lunii ianuarie 2012.


mersul-si-directia-economiei.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
pe ce criterii sa facut selectia ? de ce treceti aici toti inactivii ?? gen iniya, stefane , kokaine
 

DeletedUser

Guest
Are dreptate H3ll...cine a facut clasamentul?? ce a facut stefane??? ca iau odata la 2 zile cate 1 oras de la el si el ia fantome?inyia?? cine e? nu am auzit de ea?kokaine am auzit dar nush ce e de el..
Clasament facut aiurea..asa de fun poate..;)
 

DeletedUser7851

Guest
De ce comentati acum?
In perioada in care s-au facut propunerile nu ati scos nici un cuvint
Atunci trebuia sa veniti cu idei, oameni, dezbateri.
La urmatorul sondaj poate o sa fiti mai activi in perioada in care se fac propunerile
 

DeletedUser

Guest
pai daca faceti chestionarele astea pe ascuns de nu stie nimeni :)

apropo , cine a ales pe cei 5 si pe ce criterii ?
 

DeletedUser

Guest
Nu este clasament maaaaa....Este "personalitatea lunii Ianuarie"...

Pe "Trixylon" au aparut persoane care nici macar nu au fost propuse..Iar altii care au fost de 3,4 ori propusi,nici nu apar acolo...Nici macar un global pe Epsilon despre asta....
 

DeletedUser

Guest
eu unul stiu ca nu e clasament , insa cei de acolo ..iniya , stefane si kokaine nu mi se par reprezentativi in ceva :

sa luam pe rind citeva cuvinte despre fiecare :

bobbo : -- apoi ala da jucator , de 8-9 luni de zile e primul la atacatori pe theta , a fost banat pe atacabil de "prietenii" " prietenilor" a ramas cu 2 orase si acum are peste 100 in doar citeva luni , plus ca unde da el , zboara satele dusmanilor

valjan : -- locul 1 cu ~200 de sate, in top la atacatori , in top la aparatori , a stopat minuni ale adversarilor , unde apare cu satele pe harta intre ei se panicheaza toti si incep sa atace cu transporoare :) la disperare ...

iniya : -- numai colonizari interne http://http://ro.grepostats.com/world/ro8/player/348329/colonizations , conduce o alianta , e adevart pe locul 3 la puncte dar pe 6 la atacatori si pe 5 la aparatori , care in afara de faptul ca a realizat alianta cu AOG , care o protejeaza de 95% de linia de front eu nu stiu de alte mari realizari

kokain 7 -- cine ?? joaca pe theta ??

stefane11 -- locul 2 la puncte pe theta , locul 5 la atacatori , locul 1 la aparatori (aici e meritul lui smenaru si narcotic :) ) , cu sate piersute la cei 2 si colonizari fara stapin http://http://ro.grepostats.com/world/ro8/player/289589/colonizations , intemeitor al aliantei de pe primul loc dar de tinut cont ca nu are merite in a fi adus alianta pe acest loc (singurul care are merite e hunter47 - minca ionut , nu cel de acum) --> rezista in fata datorita celor 3-4 insi ce joaca pe cont acum
 

DeletedUser5646

Guest
imi pare rau ca nu pot sa votez de 2 ori. si valjan si bobbo merita sa fie votati. adversarii simt fiori reci pe sira spinarii cand ii vad prin apropiere. ma bucur ca suntem in aceeasi alianta :D
cat despre ceilalti trei...cred ca sunt pusi acolo doar ca sa avem nr de "candidati".
 

DeletedUser2039

Guest
kokain 7,este o personalitate in adevaratul sens al cuvantului,poate esti putin subiectiv cand abuzezi de o ironie gratuita,intradevar in top sunt bobbo si valjan si nu le contesta nimeni eceste merite dar la capitolul personalitate as spune ca kokain 7 are o charisma pe care nu o regasesc la cei doi,e bine ca a fost propus,si merita votat,cine va castiga ? sa vedem...
 

DeletedUser

Guest
8 valjan A.O.G 830956
9 kokain 7 Legiunea Strong Angels 760943

asta e luat de la atacatori,in conditia in care valijan are 200 orase si kokain 50.poate o sa auzi de el pana la urma....
 

DeletedUser

Guest
degeaba te uiti la puncte,uite-te la luptatori si restul....ca asa nu conteaza.valijan are multe puncte de aparare,atata tot....daca si unul de 5 ori mai mic ca el il ia la atac,e clar...
 

DeletedUser

Guest
ala care spune ca sunt inactiv ori e beat ori a luat coca ina:))))nu vrea sa fiu votat ca o personalitate a lunii ianuarie.cand ajungi in primii 10 atacatori si ai 50 de orase scuza ma.aaa si nu am cont premium ca altii care se lauda ca stiu jocul asta si baga bani buni in asa ceva,repsect pe cei care sunt in fata mea in clasament dar doar pe aia care mnerita si nu conteaza alianta.iar de lasi ca valjan care au fugit la o alianta inamica doar ca era atacat si i s a facut frica sa nu fie cucerit am atata sa i spun ,esti zero.aveam 4 orase si ti am dat sprijin si nu numai eu si acum faci pe marele luptator?apuca te de mario mai bine ,acolo nu te cucereste nimeni din cand in cand te mananca o gasca ,
 

DeletedUser

Guest
si pacat ca nu a mai jucat hunter,el ar fi trebuit sa fie in top ,si bravo celor ca s au votat singuri:))))))))))).mama ce varza sunt astia.cum naiba sa ti fie frica de ei????zyperius esti naiv ma omule:))))simt un fior dar in altaceva ce nu au astia gen valjan:))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
asa e inactiv ca stau 15 ore pe joc :))))))))))))prafule dormi la loc
 

DeletedUser

Guest
h3ll precis de aia e revoltat ca el e pitic si nu e bagat in clasament:))) sau e mare si a facut cultura cu resurse deci e un nimic:)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus