Pentru alex . . . 2nice

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
O lacrima de stea

:heh: Daca azi s-a stins o stea,tot azi s-a nascut o alta stea.Olacrima de stea va strabate in aceast seara si mine Universul.Memoria lui va remane vesnic vie in sufletele si inimile noastre.El nu a plecat dintre noi s-a dus dor s-a se odihneasca si maine el va vi dinou prezent aici cu noi eu ii voi apara onoare lui RESPECTELE MELE FRATELE MEU.Sunt profund marcat.Dumnezeu sa il oduhneasca in pace si sa ii fie tarana usora.Sincere codoliante familiei si tuturor celor ce i-au fost aproape.:heh::heh:
 

DeletedUser

Guest
Nu am avut ocazia şi plăcerea in acelaşi timp de a juca alături de această persoană excepţională, de aceea regretul este cu atat mai mare. Îmi pare rău că n-am avut onoarea să te cunosc!

Văd că ai mulţi prieteni care îşi vor aminti cu plăcere de tine, să îi priveşti si tu de-acolo de sus din ceruri pe cei care i-ai lăsat in urma ta şi in viaţa cărora ai avut un cuvant important de spus.

Condoleanţe familiei si celor care te-au cunoscut! Voi aprinde si eu o lumanare pentru a avea lumina necesară să găseşti mai usor drumul spre îngeri.

R.I.P!
 

DeletedUser

Guest
O lacrima

Nici eu nu l-am cunoscut dar nu poti sa nu te intristezi atunci cand un om si cu atat mai mult cand acesta este tanar pleaca dintre noi.
Dumnezeu sa-l odihneasca in pace.
Sincere condoleante familiei
 

DeletedUser3972

Guest
Dar cum a murit ?!

cu totii suntem curiosi de acest lucru,sau cel putin eu sunt,deoarece inainte cu cateva zile de a pleca dintre noi,am vorbit cu el.dar eu zic sa respectam dorinta familiei si a celor foarte apropiati de a nu vorbi despre acest lucru,deoarece este chiar dureros.cand vor simti puterea de a o face,ne vor comunica si noua.


Dumnezeu sa il odihneasta in pace!
 

DeletedUser

Guest
Acum numai se zice Odihneasca-se in pace ... se zice R.I.P , ne-am englezit si noi...
Nu l-am cunoscut pe respectivul dar imi pare foarte rau sa aud ca a s-a stins ...
Odihneasca-se in pace !
 

DeletedUser

Guest
:(((((

Multumiri celor ce au scris cateva cuvinte...toate condoleantele si cuvintele de drag au fost transmise familiei mai departe...nu sunt mirati, caci Alex a fost foarte iubit, insa se bucura pentru suportul vostru moral..si gandurile bune...

Desi ar trebui sa ma abtin..vorba unui imbecil...e democratie..si vremea comunismului a apus de mult...totusi nu o pot face...rusine sa-ti fie iubitzikamk si mephala sau cum te-o chema..pentru postarile unor conversatii extrem de private...avute cu Alex inainte de acest tragic moment...stii bine draga mea iubitzika stii prea bine cat ura Alex redirectionarea mesajelor private...nu stiu ce a fost in mintea voastra..probabil ati vrut sa feceti un bine...sa impartasiti cu noi restul o ultima amintire..dar ceea ce ati facut nu este scuzabil...orice suporta dar nu suporta ca discutiile private..in special ale lui..sa ajunga postari la intreaga lume...nu pot sa mai spun nimic despre acest subiect decat sa va arat inconstienta de care ati dat dovada...

Deasemenea vi s-a cerut intelegere si respect...de a nu discuta pe tema motivului stingerii lui din viata...cred si sper ca sunteti indeajuns de maturi sa realizati ca orice s-ar fi intamplat este oricum de prisos...el nu mai este printre noi...aveti aceasta decenta de a respecta dorinta familiei si celor dragi lui...
chiar trebuie sa ajungem sa facem tiganie despre detalii??!!??in loc sa ne amintim ce am impartasit alaturi??..cu bune si cu rele...
ca va pot spune este ca arata impacat...linistit...parca doarme..si nu exagerez cand afirm aceste lucruri...


Mi-am permis din partea tuturor...a echipei Grepolis...sa ii astern la picioare aceste flori...va rog sa scuzati mana care apare in poza..batea un vant puternic desi era soare...:((((

Alex.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Dumnezeu să-l odihnească !!

Tot în această zi , la ora 14:00 , a fost îngropat şi un văr de-al bunicii mele ..

Tot în această zi , a fost soare într-o parte a zilei , ploaie într-o parte a zilei ..


Iar la ora 14:00 , dacă şi unde a fost îngropat 2Nice , a plouat .. a însemnat că s-a dus în rai ( asta ce am mai auzit de la ora de Religie ) ..

Îmi pare rău pentru el şi pentru familia lui ..

O altă întrebare : Câţi ani avea ?
 

DeletedUser

Guest
Condoleante 2nice !
Nu l'am cunoscut insa cred ca a fost un om bun si nu va fi uitat . Ca omagiu am schimbat numele aliantei pe beta .

Dumnezeu sa il odihneasca !
 

DeletedUser

Guest
Acum numai se zice Odihneasca-se in pace ... se zice R.I.P , ne-am englezit si noi...
Nu l-am cunoscut pe respectivul dar imi pare foarte rau sa aud ca a s-a stins ...
Odihneasca-se in pace !

Este Ramai In Pace, nu ne-am englezit. Oricum, e inutila prima parte a comentariului tau.

Fruntea sus tuturor celor care azi ati putut fi alaturi de Alex pe acest ultim drum!
 

DeletedUser

Guest
Eu l-am cunoscut pe 2nice, am povestit cu el de multe ori. Cuvintele sunt puţine şi neajutorate dacă vreau să vorbesc despre el.
Odihească-se în pace!
 

DeletedUser3728

Guest
Dumnezeu sa-l odihneasca.

Cu respect:Cargo lumea Epsilon
 

DeletedUser5473

Guest
Dumnezeu sa-l odihneasca

Spre rusinea mea abea acum am auzit despre tragicul eveniment!
E mare pacat ca unii dintre noi "pleaca" asa devreme.
Dumnezeu sa-l odihneasca si sincere condoleante familiei si prietenilor apropiati!
:( :( :( (P)(P)(P)(P) :):):)(
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus