Pentru alex . . . 2nice

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Cu mare durere in suflet…doresc sa va anunt ca in data de 07.04.2011 in jurul orei 17:59 – 18:00, dragul nostru coleg si prieten, Alex alias 2nice s-a stins din viata.

Atat eu, cat si familia acestuia, nu dorim sa intram in detalii, avand rugamintea expresa..si din tot sufletul…sa ne respectati aceasta decizie.

Acest anunt este scris in amintirea lui Alex…care ne va lipsi enorm..noua..celor dragi si apropiati lui…

Prin acest mesaj…doresc sa ne aducem aminte..de bune si de rele..de orice a impartit cineva candva impreuna cu el…

De asemenea, am rugamintea din tot sufletul, ca DUMINICA, in data de 10.04.2011, la ora 14:00, atunci cand Alex va pasi pe ultimul drum …ca fiecare dintre voi..care simte sa faca acest lucru…sa aprinda o lumanare, fix la aceasta ora.

DUMNEZEU SA TE ODIHNEASCA IN PACE, ALEX !

IMI VEI LIPSI ENORM !
 

DeletedUser2795

Guest
DUMNEZEU SA-L ODIHNEASCA!

images
 

DeletedUser

Guest
Dumnezeu sa-l odihneasca!

//Edit: fără jigniri, măcar întrun astfel de topic
 

DeletedUser

Guest
:((((

Dumnezeu sa-l ierte

Sunt profunda indurerata. Cuvintele nu imi sunt de nici un ajutor in a-mi exprima durerea pe care o simt in acest moment.
Cu lacrimi în ochi şi suflete pline de durere ne despărţim de bunul noştru prieten. Chipul blând şi căldura sufletească cu care ne-a înconjurat va rămâne veşnic în amintirea noastră.
R.I.P.
ALEX
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Dumnezeu sa-l odihneasca
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
R.I.P. Alex

Ptr a se intelege...aici mi-a fost editat postul...Imi exprimam nemultumirea asupra unei afirmatii pe care sunt sigur ca cel care a postat-o ,acum regreta...
................................
Cat despre colegul nostru Alex....cuvintele nu pot exprima ce simt acum....
Odihneasca-se in pace
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5706

Guest
.....

............
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5710

Guest
Dumnezeu sa-l odihneasca si sa-i lumineze ultimu drum lui 2nice-Alex
nu am cuvinte sunt prea trist sa mai pot scrie ceva mi-a fost coleg pe acest joc si era un om minunat.
NU TE VOM UITA NICIODATA 2NICE-ALEX!
 

DeletedUser2541

Guest
Dumnezeu sa te odihneasca in pace!

cuvintele sunt inutile...cu durere in suflet , condoleante familiei si tuturor celor care l-am cunoscut, asa cum a fost, este si va ramane in inimile noastre!
nu te vom uita niciodata!!
 

DeletedUser

Guest
Always together

a friend like no other!


"Live for today, Dream for tomorrow, Learn from yesterday "


We all gonna miss you - Alex :(:(:(
 

DeletedUser5719

Guest
am avut onoarea sa il cunosc personal. ce pot sa zic sunt trist ca un om asa de tanar sa stins asa devreme .am vazut si latura lui ca om nu numai ca jucator si pot sa afirm ca in cele citeva ore am avut o impresie excelenta despre el . in ciuda caracterului razboinic din joc era o persoana calma ,deschisa si zambitoare.pacat ca sa stins timpuriu , sper ca dumnezeu sa ii gaseasca un loc linga el .nu are rost sa intrebam de ce a murit ca nu ne va incalzi cu nimic sufletele intristate de pierderea lui eu unul as dori sa imi ramina in amintire asa cum lam cunoscut : zambitor,calm si distractiv. restul e tacere.......odihneasca-se in pace .Amin !
 

DeletedUser4219

Guest
regret...

Imi pare rau pentru el - nu l-am cunoscut, dar e pacat cand se stinge o viata de om... Sper sa fie linistit acolo unde a plecat...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus