Pareri despre lumea UPSILON

  • Autor subiect AlexDanciu
  • Data de început

DeletedUser12145

Guest
"Moral: Inactiv
Durata de cucerire: 10 de ore
Bonus de noapte: între ora 00:00 și 08:00"

Banuiesc ca stiti ce inseamna asta nu? vreau sa vad aici ce fac jucatorii aia care se cred buni de pe Tau :) fac pariu ca nu rezista o luna de zile , o sa tina dupa ajutoaree pana raman fara glas:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12145

Guest
ce anume inseamna ??

fata de tau

Lumea tau: Moral activ, Durata cucerire:18 ore
bonus de noapte: intre ora 00:00 si 08:00

gandestete ca aici e moral inactiv si durata de 10 ore la cucerire, lumea asta in special e pentru jucatori activi ca sa faci fata,

pai pe tau, eu fac un drum de la baia mare la cluj ma si intorc beau si vreo 10 beri si iti scot nava in cele 18 ore,
cu moralul inactiv nu mai ascundeti voi trupe in orasele mici sau sa bagati nava cu conturi mici ptr moral mic, pricepi?
 

DeletedUser9098

Guest
aceasta lume o sa fie perfecta
nu va mai plangeti de viteza mica ca nu este chiar asa. eu pe viteza asta am inceput jocul si e ok + ca o cucerire dura 24 de ore..
era distractiv jucai de placere nu ca acum "12 ore dureaza cucerirea poate il prind offline si ii iau orasul"
iar celor care nu le place sa nu joace
 

DeletedUser12741

Guest
Deci ce alianta va intra prima dupa ce se deschide lumea?:-/
 

DeletedUser9404

Guest
care-i faza cu cucerit fantome??? Nu mai merge???

Ma refer inainte sa ai cercetata cucerirea... :-/
 

DeletedUser

Guest
se cuceresc ca un oras normal numa ca nu e al nimanui si exista mai multe riscuri sa fi "deranjat la cucerire :)
nu cred ca merge fara cucerire cercetata...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9404

Guest
se cuceresc ca un oras normal numa ca nu e al nimanui si exista mai multe riscuri sa fi "deranjat la cucerire :)
nu cred ca merge fara cucerire cercetata...

Parca se putea sa le cuceresti si inainte de "cucerire"... cel putin pe straini era asha..

Pe Grepolis Franta nu merge ..:(
 

DeletedUser

Guest
ma rog.. te doare mana sa dai sa cercetezi cucerirea? :D de ce sa risti sa faci drumu degeaba cand poti sa dai la sigur ;)
 

DeletedUser2039

Guest
Manta Cristinel azi am vazut ca pe forumul lumii Pi Korlik te-a laudat, ai un prieten de nasejde!
 
Sus