Pareri despre lumea UPSILON

  • Autor subiect AlexDanciu
  • Data de început

DeletedUser

Guest
cum vi se par setarile nooi lumi care urmeaza sa se deschida ? credeam ca ma pot baga si eu sa joc din nou.. dar viteza lumi ma dezamagit profund
 

DeletedUser

Guest
setarile is chiar foarte bune... durata de cucerire, cred ca e pe placul tuturor, moral inactiv, limita 120 membri, si viteza 2, e buna si asta.
cat despre dezamagirea ta, nu sunt curios, sa nu fii dezamagit de viata, ca atunci e mai grav.....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
:)) .. viteza 2 nu imi place.. pana facem cladirile, trupele.. oricum m-as baga durata cuceriri imi place mult
 

DeletedUser

Guest
toti vreti viteza supersonica, sa faceti puncte cat mai multe, si mai repede,
grepolis e un joc in care trebuie sa fii inarmat cu multa rabdare, daca nu aveti, jucatii age of emipres sau stronghold
 

DeletedUser

Guest
totusi viteza 3 era mai buna.. restul este totul oky.. o lume cu durata 10 ore si fara moral ce sa vrei mai mult decat viteza mai mare :))
 

DeletedUser9489

Guest
Tin sa felicit echipa pentru durata de cucerire 10h. Ceva nou, in tot grepolisul!
 

DeletedUser2673

Guest
Cand s-au cerut pareri pentru viteza aproape toti am spus 3.
Eu pe viteza asta am invatat sa joc,si nu ma deranjeaza :)
Restul de setari sunt bune.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
pe topicul cu propuneri s-a votat asa:
viteza 1: 1 vot
viteza 2: un vot
viteza 3 : 11 voturi
viteza 4: 5 voturi

daca se tinea cont de votul jucatorilor atunci lumea avea viteza 3 ...setarile lumii erau stiute de mult,dar ei voiau sa dea impresia ca parerea jucatorilor conteaza...abureala
personal nu ma intereseaza setarile lumii pt ca nu joc...dar spuneam asa ,ca fapt divers...ati facut mare tam-tam cu Grepolis United sau cum s-o numi ,in care cica parerea jucatorilor conteaza...
 

DeletedUser

Guest
Viteza de joc putea sa fie si 1 , daca stii sa joci , joci pe orice viteza , cred ca voi vreti viteze noi de 4-5 , unde intr-o luna faci 500k puncte .

la acest server ma dezamageste cel mai tare limita in alianta .
 

DeletedUser9489

Guest
pe topicul cu propuneri s-a votat asa:
viteza 1: 1 vot
viteza 2: un vot
viteza 3 : 11 voturi
viteza 4: 5 voturi

daca se tinea cont de votul jucatorilor atunci lumea avea viteza 3 ...setarile lumii erau stiute de mult,dar ei voiau sa dea impresia ca parerea jucatorilor conteaza...abureala
personal nu ma intereseaza setarile lumii pt ca nu joc...dar spuneam asa ,ca fapt divers...ati facut mare tam-tam cu Grepolis United sau cum s-o numi ,in care cica parerea jucatorilor conteaza...

Grepolis United este un proiect venit de la Hamburg, Germania, de la INNO, nicio tara (Server) nu poate sa refuze proiectuL. Ceea ce voiam sa spun e ca Grepolis United este un proiect international, pe cand topicul cu propuneri unul national. Deci Staff-ul romanesc raspunde, nu Grepolis United, sau mai-marii de la Hamburg.
 

DeletedUser

Guest
totusi viteza 3 era mai buna.. restul este totul oky.. o lume cu durata 10 ore si fara moral ce sa vrei mai mult decat viteza mai mare :))

ma, sti cum e, daca era viteza 3, erau prea perfecte setarile.
a trebuit sa fie cv acolo, care sa nemultumeasca pe multii playeri, asa suntem noi, vesnic nemultumiti, de tot ce avem.
eu zic sa fim multumiti, doar ca putem juca grepolis, multi alti nu au aceasta posibilitate.
ca tot a fost aseara mare meci, si a castigat romania, un lucru asemanator romanilor, ca si vesnica nemultumire, sunt calculele facute de noi la fiecare meci, e ceva de genu "pac, i batem pe aia, luam 3 pct, scoatem un egal cu aia, inca 1 punct, mai batem si pe aia si tac pac ne calificam" de cand ma stiu eu, aud vorbele astea de nenumarate ori la fiecare turneu de calificare sau turnee finale(din pacate prea putine in ultimu timp)
 
Ultima editare de un moderator:

Stil

Community Manager
Cu tot respectul, daca sunteti atenti, setarile de joc va apartin. Dar trebuie sa intelegeti ca nu putem avea doar lumi de joc cu viteza 3.

Sper ca ne intelegeti si va dorim un joc placut.

Echipa Grepolis
 

DeletedUser12104

Guest
Cu tot respectul, daca sunteti atenti, setarile de joc va apartin. Dar trebuie sa intelegeti ca nu putem avea doar lumi de joc cu viteza 3.

Sper ca ne intelegeti si va dorim un joc placut.

Echipa Grepolis
de fapt in mare parte seamana cu propunerea mea... :">
 

DeletedUser

Guest
Cu tot respectul, daca sunteti atenti, setarile de joc va apartin. Dar trebuie sa intelegeti ca nu putem avea doar lumi de joc cu viteza 3.

Sper ca ne intelegeti si va dorim un joc placut.

Echipa Grepolis
cu tot respectul,am fost atent,iar setarile de joc nu prea ne apartin.Daca nu putem avea doar lumi de joc cu viteza 3,atunci trebuia specificat de la inceput si propuneau oamenii altceva
 

Stil

Community Manager
cu tot respectul,am fost atent,iar setarile de joc nu prea ne apartin.Daca nu putem avea doar lumi de joc cu viteza 3,atunci trebuia specificat de la inceput si propuneau oamenii altceva

Daca doresti poti verifica tema deschisa. Ca sa te ajut iti atasez o imagine cu rezultatele.
 

Atașamente

  • ro22.jpg
    ro22.jpg
    70 KB · Vizualizări: 74

DeletedUser8998

Guest
Din punctul meu de vedere este ok,chiar foarte ok
Imi aduce aminte de lumea beta aceste setari cu mici diferente
Ceea ce m-a atras mai mult este cucerirea de 10 ore si moralul inactiv
Moralul inactiv face tot jocul pt ca sunt satul de toti viteji cu gura mare pe care i-am intalnit pe lumile cu moral si se ascundeau in spatele acestuia[moralul] cu mesaje aiurea cat serverul grepolis de mare care ii dezvaluia fatada de mare noob
Sincer felicitari stafului pt acesta lume.Pacat ca incepe scoala si viteji merg din nou sa invete niste cuvinte noi dar eu personal ii astept
HA-HA-HA-HA
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Cu tot respectul, daca sunteti atenti, setarile de joc va apartin. Dar trebuie sa intelegeti ca nu putem avea doar lumi de joc cu viteza 3.

Sper ca ne intelegeti si va dorim un joc placut.

Echipa Grepolis
putin imi pasa mie ca erau doar lumi cu viteza 3 daca jucatorii vor tot asta ar fi bine sa faceti ca ei nu cum vreti voi.
 

DeletedUser8240

Guest
Nu-mi place ca moralul este inactiv, dar merge, ma voi baga..
 
Sus