Pagina clasament Mare

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
prin simplu fapt ca poti coordona atacuri comune mai simplu...
spui ca acesti jucatori de pe M35 sa se ocupe de orasele care ii apartiin mari 35.
jucotori M45 cu orasele M45..

ca asa daca le zici ce orase sa trimita le iese anapoda..un atac ajunge in 2 ore unu in 20 de ore:|

daca vrei sa faci o oraganizare pe forum o sa sti exact pe ce mari sunt orasele oamenilor din alianta ta si o sa iti fie mult mai usoara oraganizatia


1 Invata sa te folosesti de harta....poate te ajuta o busola
2 INUTILA PROPUNEREA
3 Aceasta propunere e pentru jucatorii care se uita la clasamentele de 2 bani cum ar fi cele in care iti arata suma tuturor punctelor.....de la orase

Singurul top care conteaza este cel al atacatorilor atat individual cat si ca alianta
 

DeletedUser

Guest
nu stiti cum trebuie sa fac sa mearga mai departe?o dati voi admini sau o propun printrun tichet si aia merge mai departe sau cum?

Adminii te vor trimite aici. :) Acesta e locul in care se discuta toate propunerile de pe serverul .ro.
 

DeletedUser

Guest
ok sunt pro eu am orase pe doua mari 56 57 e distanta de doua ore dar mai este un dezavantaj , eu am facut orasele in asa fel incat sa nu le atace pe amndoua derutand adversalul dar daca o sa scrie marea se strica planul
 

DeletedUser

Guest
Pro, de multe ori m'a incurcat acest lucru si eram nevoit sa ma uit pe harta la cate 20 de orase.
 

DeletedUser

Guest
3 Aceasta propunere e pentru jucatorii care se uita la clasamentele de 2 bani cum ar fi cele in care iti arata suma tuturor punctelor.....de la orase

Singurul top care conteaza este cel al atacatorilor atat individual cat si ca alianta

Rahat. Când m-am apucat de joc, am citit regulamentul şi wiki, pe tot. Undeva scria că scopul este să ajungi pe primul loc.

Aşadar, dacă pentru tine contează punctele de bătălie e ok. Dar nu jigni alţi jucători care nu sunt curioşi de punctele de bătălie ci de numărul de oraşe, respectiv numărul de puncte din clasamentul general.

Dacă era cum zici tu, că doar un top contează restul nu le făceau.
 

DeletedUser

Guest
Aşadar, dacă pentru tine contează punctele de bătălie e ok. Dar nu jigni alţi jucători care nu sunt curioşi de punctele de bătălie ci de numărul de oraşe, respectiv numărul de puncte din clasamentul general.

Dacă era cum zici tu, că doar un top contează restul nu le făceau.

Imi arati si mie unde jignesc pe cineva??????
Daca eu consider ca un clasament ca este de 2 bani nu cred ca jignesc pe cineva.
Nu voi da aici motivele pentru care eu consider asta dar......totusi daca eu zic ca avioanele din romania sunt de 2 bani nu cred ca jignesc pe cineva.
 

DeletedUser

Guest
Nu jigneşti direct. Când spui că avioanele sunt de doi bani îi jigneşti indirect pe cei care le-au făcut. Chiar şi dacă ai dreptate, tot îi jigneşti.


Nu ai încălcat regulamentul, nu la asta m-am referit.
 

DeletedUser4006

Guest
buna,
cum stiti exista optiunea sa vedem jucatori care sunt cu noi pe mare..
Cum jocu a avansat foarte mult multi jucatori acum sunt pe 2 mari ba chiar si 3..
EU propun ca pe langa sa vedem ce jucatori sunt cu noi pe mare sa vedem si orasele care apartin mari respective..Ori sa fie trecuta in clasament ori: http://img41.imageshack.us/i/klkty.png/- scz ca o iesit urat dar nu ma pricep la desen:(
Mda...pareprea mea! :mad:
sunt PRO:p :D

PS- La cate "PROURI" am vazut, ar merita 100% sa se inplementeze!;)
 

DeletedUser1530

Guest
Sunt contra .
Pe mine nu ma intereseaza ca dusmani mei sa-mi vada unde am orasele asa pe tava. Ce naiba nu suntem in stare sa ne tinem minte unde avem noi insine orasele??Mai ramane eventual sa punem si poza cu ce avem in oras ca sa vada tot din prima, de ce sa mai consume arginti pe noi, nu?
Este inutila propunerea.
 

DeletedUser

Guest
Am vrut sa fiu primul care sa fie Contra da na...:D
Modalitati usoare sa gasiti orase de atacat sunt deja,daca nu folosim Statisticile grepolis atunci pentru ce le mai avem?
Parerea mea este ca prea vreti sa usurati jocul,de ce sa se faca acest lucru,ganditi-va ca daca va usureaza voua munca le-o usureaza si adversarilor...
-Ma gandesc ca daca atacati stiti pe ce jucator il atacati,asa ca puteti vedea totul aici:http://ro.grepostats.com/world/ro1/player/4484/towns
-sau macar stiti alianta:http://ro.grepostats.com/world/ro1/alliance/233/towns
-Sau daca nu ,vedeti punctele rosii de pe harta,acelea toate sunt ale dusmanilor,alegeti de acolo!
Daca deja aveti la indemana modalitati pentru ceva,de ce sa fie mai multe?
E ca si cum ai avea statie de autobuz in fata blocului si ai depune cerere la primarie sa i-ti faca si metrou si firobuz...pe aceeasi ruta :)
Deci CONTRA
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus