Pagina clasament Mare

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1888

Guest
buna,
cum stiti exista optiunea sa vedem jucatori care sunt cu noi pe mare..
Cum jocu a avansat foarte mult multi jucatori acum sunt pe 2 mari ba chiar si 3..
EU propun ca pe langa sa vedem ce jucatori sunt cu noi pe mare sa vedem si orasele care apartin mari respective..Ori sa fie trecuta in clasament ori: http://img41.imageshack.us/i/klkty.png/- scz ca o iesit urat dar nu ma pricep la desen:(
 

DeletedUser

Guest
clar, asta ar fi foarte util! motivele sunt evidente. PRO
 

DeletedUser

Guest
http://img41.imageshack.us/i/klkty.png/- scz ca o iesit urat dar nu ma pricep la desen:(

Da-mi voie sa te ajut cu o imagine mai clara :

clasamentl.png



Sunt pro, acest lucru ar fi foarte folositor. Am avut de nenumarate ori dificultati din aceasta cauza.
 

DeletedUser

Guest
Nu înţeleg utilitatea acestei propuneri. Eventual dacă ar fi coordonatele, dar la ce-mi foloseşte să ştiu pee ce mare sunt anumite oraşe?
 

DeletedUser1888

Guest
prin simplu fapt ca poti coordona atacuri comune mai simplu...
spui ca acesti jucatori de pe M35 sa se ocupe de orasele care ii apartiin mari 35.
jucotori M45 cu orasele M45..

ca asa daca le zici ce orase sa trimita le iese anapoda..un atac ajunge in 2 ore unu in 20 de ore:|

daca vrei sa faci o oraganizare pe forum o sa sti exact pe ce mari sunt orasele oamenilor din alianta ta si o sa iti fie mult mai usoara oraganizatia
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
E bună propunerea în cazul în care un jucător are multe oraşe, altfel nu se merită. Pentru 5 oraşe nu se merită, dar pe Beta deja e cam normal să ai 30-40-50 de oraşe.
 

DeletedUser1888

Guest
ai 20 orase.. si ai pe unu langa tine de 45 orase ( ipotetic vorbint ) , vrei sa iti faci orase mai departe de el ca sa nu te mai atace..dai la profilul lui vezi pe ce fel de mari ii extins si iti faci un oras pe alta mare unde el nu ii..si teai facut cu o polita de asigurare:|
 

DeletedUser

Guest
Este o idee utilă şi ajută la o orientare mai bună . Sunt Pro.
 

DeletedUser

Guest
Bun, într-un timp aşa scrut s-au adunat atâtea voturi PRO.
Se poate trimite mai departe, vă rugăm? E o propunere utilă, uşor de implementat.
 

DeletedUser

Guest
De putut se poate.. Dar nu m-as astepta la functii noi momentan. Cel putin nu pana cand se termina Grepolis 2.0 (ce nu cred, cel putin in stadiul actual, ca are si o asemenea functie implementata).
 

DeletedUser1888

Guest
daca sunt puse coordonatele multi nu o sa aiba timp sa le bage pe harta sa vada marea..
nu multi cunosc marea respectiva dupa coordonate..si daca se intampla sa fie chiar foarte aproape de o granita
 

DeletedUser1888

Guest
nu stiti cum trebuie sa fac sa mearga mai departe?o dati voi admini sau o propun printrun tichet si aia merge mai departe sau cum?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus