Pacte si Razboie ale lumii Chi

  • Autor subiect DeletedUser12126
  • Data de început

DeletedUser

Guest
nu prea este fair ce se intampla pe chi
in top 10 sunt 2 aliante care lupta impotriva a 4(toate cu familiile implicite) respectiv Los Banditos&DELETE vs FRIENDS&Yamabushi&Legio Dacorum si Legio Dacorum.(care nu sunt aceeasi familie).
atunci cand top2 au un parteneriat serios si foarte multi jucatori premium clar ei detin monopolul
Rusinica!!!
 

DeletedUser12126

Guest
LEGIO DACORUM nu sunt aliati cu Yamabushi...ei au pct doar cu Friends
 

DeletedUser13636

Guest
LEGIO DACORUM nu sunt aliati cu Yamabushi...ei au pct doar cu Friends

Poti sa dovedesti ca au pact cu friends?
Ca de povesti e plin podul
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
 
Ultima editare de un moderator:

slash26ro

Membru
De unde pana unde este razboi??
Va rog sa va documentati inainte... ceea ce se intampla pe marea 44 este doar o actiune de crestere si supravietuire... Aliantele nu au nici un conflict real, si faptul ca se cuceresc orase din ambele parti este doar pentru dezvoltare. Liderii dintre aliante se inteleg foarte bine si nu exista nici un motiv pentru care am avea un razboi. Oricand aliantele pot deveni partenere de lupta...

Acesta tema de discutii decat creeaza impresia in mintea unora ca ar exista asemenea lupte, si are o influenta negativa asupra impresiei pe care si-o fac liderii aliantelor unii despre altii, aceasta provocand probabil pe viitor conflicte reale nefavorabile pentru nimeni.
Mai bine lasati pe cei care "se afla in aceasta lupta" sa isi spuna impresiile si sa nu creem mai multe probleme decat sunt.

Noi nu avem nici o treaba cu Yamabushi si nici ei cu noi. Doar s-a intamplat sa jucam pe aceeasi mare!! Va dati seama ca nu am avea nici o sansa sa purtam acest razboi care defapt nu exista. Ar fi o lasitate pentru o alianta care este prima pe lume, sa lupte cu o alianta pe locul 13 in clasament. Orice alianta are prestigiul ei si ca sa fie respectata trebuie sa aiba in primul rand onoare in joc. Nu ar fi o lupta dreapta...

Prin aceste afirmatii apar ambele parti prin ofensele care au fost aduse:
- Pe Yamabushi pentru ca dupa parerea mea prin aceste discutii i-am afectat prestigiul;
- Pe Revolution pentru ca au fost aduse acuzatii care nu sunt benefice in situatia prezenta - aceasta idee ar putea distruge rapid chiar si ce ne-a mai ramas. Noi nu vrem decat sa avem un loc unde sa jucam, un loc unde ne putem distra alaturi de prieteni...

Asa ca va rog nu inrautatiti situatia, pentru ca si asa este destul de greu si nu stiu cat vom mai juca pe aceasta lume. Ca orice alianta nu dorim decat liniste :)

Multumesc de intelegere!!

Cu stima,
gladiatoris - fondator al aliantei Revolution

văleu........
sa mor dacă am înţeles ceva:-O
 
Ultima editare:

DeletedUser

Guest
pe m43 sunt doar aliante mici, ma indoiesc ca sunt aliante care se razboiesc pe acolo..
 
Sus