Pacte si Razboie ale lumii Chi

  • Autor subiect DeletedUser12126
  • Data de început

DeletedUser12126

Guest
Cre ca ar fi interesant sa discutam un asemenea subiect despre razboaie si pacte dintre aliante pe lumea Chi :)

- - - Actualizat - - -

Deocamdata pe marea care joc eu (m44) se anunta un razboi destul de frumos:
Se vor confrunta aliantele : Best Legion + Revolutin si Revolution I + Regatul Romaniei conta Yamabushi...

Se pare ca va fi cev activitate aici!
 

DeletedUser

Guest
???

Cre ca ar fi interesant sa discutam un asemenea subiect despre razboaie si pacte dintre aliante pe lumea Chi :)

- - - Actualizat - - -

Deocamdata pe marea care joc eu (m44) se anunta un razboi destul de frumos:
Se vor confrunta aliantele : Best Legion + Revolutin si Revolution I + Regatul Romaniei conta Yamabushi...

Se pare ca va fi cev activitate aici!

da alianta aia Regatul Romaniei unde este? nu de alta da pana acuma nu prea i-am vazut pe M44.
da daca-i gasim, va fi razboi mare de tot ;)
 

DeletedUser

Guest
Regatul Romaniei sa alaturat familiei Revolution ,
Deci Best Legion + Revolution familia contra Yamabushi .
 

DeletedUser

Guest
Lupi ar trebui sa inteleaga caci pe lumile unde exista sistem vechi ei nu au treaba , adica cum sa il inveti pe lup carte ? el tot un lup ramane , vorbesc in general .
El stie sa bage revolta si sa fuga sa manance , dar carte ceea ce inseamna sistemu vechi atacuri / sprijinuri la secunda nu prea stie .
 

DeletedUser13231

Guest
1. ce are sula cu prefectura?

aici se vorbeste de yamabushi si alte chestii si te-ai trezit si tu cu lupii

2. tu vorbesti de carte?

textul postat de tine este atat de varza incat ma face sa ma gandesc daca nu a fost postat de un semi-analfabet

3. te dadeai mare jucator pe alpha si te plangeai ca se inchide lumea aceea

ca sa concluzionez: "n'ai tu treaba" cu acest joc doar dai din 'gura' in rest gol, nimic, ...., bea o cana de varza si te culca
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12126

Guest
1. ce are sula cu prefectura?

aici se vorbeste de yamabushi si alte chestii si te-ai trezit si tu cu lupii

2. tu vorbesti de carte?

textul postat de tine este atat de varza incat ma face sa ma gandesc daca nu a fost postat de un semi-analfabet

3. te dadeai mare jucator pe alpha si te plangeai ca se inchide lumea aceea

ca sa concluzionez: "n'ai tu treaba" cu acest joc doar dai din 'gura' in rest gol, nimic, ...., bea o cana de varza si te culca

scuze ca ma bag dar deviem de la subiect:">..am creeat acest topic ca sa discutam despre razboaie si pacte de pe lumea chi ca sa fie mai interesanta.


cine mai stie pacte si razboaie de pe alte mari ca sa le dicutam?:)
 

DeletedUser13911

Guest
friends & yamabushi & vikingdom vs delete & los bandidos & legio dacorum & legio gemina
 

DeletedUser

Guest
1. ce are sula cu prefectura?

aici se vorbeste de yamabushi si alte chestii si te-ai trezit si tu cu lupii

2. tu vorbesti de carte?

textul postat de tine este atat de varza incat ma face sa ma gandesc daca nu a fost postat de un semi-analfabet

3. te dadeai mare jucator pe alpha si te plangeai ca se inchide lumea aceea

ca sa concluzionez: "n'ai tu treaba" cu acest joc doar dai din 'gura' in rest gol, nimic, ...., bea o cana de varza si te culca
Inteleg esti un lup , prin concluzie nu prea ai treaba cu lumile cu sistem vechi , am dreptate?
 

DeletedUser

Guest
friends & yamabushi & vikingdom vs delete & los bandidos & legio dacorum & legio gemina

nu stiu cum ai ajuns sa faci aceste asocieri..nu stiu cu cn are yamabushi pact, insa pe los banditos iti spun sigur ca nu i-ai nimerit ;)
nu mai faceti afirmatii nefondate!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12126

Guest
Oare e vreo sansa ca alianta The LOrds de pe m44 sa reuseasca un pct cu Yamabushi?:">
 

DeletedUser13911

Guest
nu stiu cum ai ajuns sa faci aceste asocieri..nu stiu cu cn are yamabushi pact, insa pe los banditos iti spun sigur ca nu i-ai nimerit ;)
nu mai faceti afirmatii nefondate!!!

pfaiiiii..tre sa merg la doctor..cred ca sunt discromat...B-)
 

DeletedUser13911

Guest
sigur, toate sansele...am vazut eu in horoscop ca astazi e ziua favorabila. profitati ;)

- - - Actualizat - - -



Cuvântul «discromat» nu a fost găsit conform dex online
mai bine mergi la scoala ;)
Maaaaaa..lasa gogu cu online si pune mana pe carte....
te referi la acel "'op".?.lol
 

DeletedUser12126

Guest
Culmea ironiei pe lumea Chi:
Am creat o alianta pe lumea chi alaturi de un prieten iar acum sunt in razboi cu alianta creata de mn si urmeaza sa fiu cucerit de omaneii carew i-am adus in aly...Ce lume!:-s :(
 

DeletedUser7354

Guest
Deocamdata pe marea care joc eu (m44) se anunta un razboi destul de frumos:
Se vor confrunta aliantele : Best Legion + Revolutin si Revolution I + Regatul Romaniei conta Yamabushi...

Se pare ca va fi cev activitate aici!

De unde pana unde este razboi??
Va rog sa va documentati inainte... ceea ce se intampla pe marea 44 este doar o actiune de crestere si supravietuire... Aliantele nu au nici un conflict real, si faptul ca se cuceresc orase din ambele parti este doar pentru dezvoltare. Liderii dintre aliante se inteleg foarte bine si nu exista nici un motiv pentru care am avea un razboi. Oricand aliantele pot deveni partenere de lupta...

Acesta tema de discutii decat creeaza impresia in mintea unora ca ar exista asemenea lupte, si are o influenta negativa asupra impresiei pe care si-o fac liderii aliantelor unii despre altii, aceasta provocand probabil pe viitor conflicte reale nefavorabile pentru nimeni.
Mai bine lasati pe cei care "se afla in aceasta lupta" sa isi spuna impresiile si sa nu creem mai multe probleme decat sunt.

Noi nu avem nici o treaba cu Yamabushi si nici ei cu noi. Doar s-a intamplat sa jucam pe aceeasi mare!! Va dati seama ca nu am avea nici o sansa sa purtam acest razboi care defapt nu exista. Ar fi o lasitate pentru o alianta care este prima pe lume, sa lupte cu o alianta pe locul 13 in clasament. Orice alianta are prestigiul ei si ca sa fie respectata trebuie sa aiba in primul rand onoare in joc. Nu ar fi o lupta dreapta...

Prin aceste afirmatii apar ambele parti prin ofensele care au fost aduse:
- Pe Yamabushi pentru ca dupa parerea mea prin aceste discutii i-am afectat prestigiul;
- Pe Revolution pentru ca au fost aduse acuzatii care nu sunt benefice in situatia prezenta - aceasta idee ar putea distruge rapid chiar si ce ne-a mai ramas. Noi nu vrem decat sa avem un loc unde sa jucam, un loc unde ne putem distra alaturi de prieteni...

Asa ca va rog nu inrautatiti situatia, pentru ca si asa este destul de greu si nu stiu cat vom mai juca pe aceasta lume. Ca orice alianta nu dorim decat liniste :)

Multumesc de intelegere!!

Cu stima,
gladiatoris - fondator al aliantei Revolution
 

DeletedUser12126

Guest
De unde pana unde este razboi??
Va rog sa va documentati inainte... ceea ce se intampla pe marea 44 este doar o actiune de crestere si supravietuire... Aliantele nu au nici un conflict real, si faptul ca se cuceresc orase din ambele parti este doar pentru dezvoltare. Liderii dintre aliante se inteleg foarte bine si nu exista nici un motiv pentru care am avea un razboi. Oricand aliantele pot deveni partenere de lupta...

Acesta tema de discutii decat creeaza impresia in mintea unora ca ar exista asemenea lupte, si are o influenta negativa asupra impresiei pe care si-o fac liderii aliantelor unii despre altii, aceasta provocand probabil pe viitor conflicte reale nefavorabile pentru nimeni.
Mai bine lasati pe cei care "se afla in aceasta lupta" sa isi spuna impresiile si sa nu creem mai multe probleme decat sunt.

Noi nu avem nici o treaba cu Yamabushi si nici ei cu noi. Doar s-a intamplat sa jucam pe aceeasi mare!! Va dati seama ca nu am avea nici o sansa sa purtam acest razboi care defapt nu exista. Ar fi o lasitate pentru o alianta care este prima pe lume, sa lupte cu o alianta pe locul 13 in clasament. Orice alianta are prestigiul ei si ca sa fie respectata trebuie sa aiba in primul rand onoare in joc. Nu ar fi o lupta dreapta...

Prin aceste afirmatii apar ambele parti prin ofensele care au fost aduse:
- Pe Yamabushi pentru ca dupa parerea mea prin aceste discutii i-am afectat prestigiul;
- Pe Revolution pentru ca au fost aduse acuzatii care nu sunt benefice in situatia prezenta - aceasta idee ar putea distruge rapid chiar si ce ne-a mai ramas. Noi nu vrem decat sa avem un loc unde sa jucam, un loc unde ne putem distra alaturi de prieteni...

Asa ca va rog nu inrautatiti situatia, pentru ca si asa este destul de greu si nu stiu cat vom mai juca pe aceasta lume. Ca orice alianta nu dorim decat liniste :)

Multumesc de intelegere!!

Cu stima,
gladiatoris - fondator al aliantei Revolution

Pai atunci scuze:">Se pare ca nu am fost destul de informat despre actiunile din m44
 

DeletedUser7354

Guest
E bine totusi ca ai adus in discutie sa clarificam pentru toti situatia reala! ;)
 
Sus