pace si razboi

DeletedUser13911

Guest
In fine ... tot nu mi se pare corect ... Pana la urma nu se cearta nimeni , sunt doar mici intepaturi.
Foarte adevarat,acestea sunt mici..insa pe masura ce inainteaza discutia iti fac aparitia si recidivistii(se stiu ei care),si eu fac parte din ei,o consider o masura preventiva la ceva scandaluri monstruoase.Imi fac mea culpa ,pentru situatie...mai sunt si alti incriminati...

- - - Actualizat - - -

Eu am o intrebare pt "turisti" cu experienta: In Caracal e flora si fauna interesanta si pt fete? :x

- - - Actualizat - - -


mai bine mi-ai spune unde ai roscovanele asa vrea sa le fac o vizita :D
Flora..la ce ti-e de folos...fauna ..acolo e miezul povestii!!!
roscovanele...oauuuu....da ce-i asta eunuc,pazeste haremul cuiva?:DHari,am un frend acolo,mi-a promis ca e un barosan cu tine daca te duci pe la Caracal.Mi-a trimis si o poza,de prezentare,cica sa-i fac vorbele ,:D
YuFPgOTkqsn9Kizx26DE.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
nu faceti asa ceva, abstinenta creeaza probleme medicale....:">spuneti ce aveti pe sufletB-)
 

DeletedUser13911

Guest
barcutele alea rosii..cred ca la ele se referea.....alintandu-se evident:D
 

DeletedUser1530

Guest
vai de mama mea, NU MA DUC !!! aici stau, nu0mi trebuie vacanta
smiley_emoticons_irre4.gif


- - - Actualizat - - -

Sa nu va puna dracu, sau amicii lui, sa aspirati, voi fetele la vacanta finantata de staff...florile scumpe nu au ce cauta acolo, deci nu vb nici de flora, ca se poate isca revolta intre flori, si nici de fauna, ca poti fi strivita de mamifere salbatice...:D


stau cuminte cumintica:|
 

DeletedUser

Guest
buna dimineata, e nasol azi, sunt valuri mari, se clatina farul =)))))))))))))))))))))))))))

ia-ti die hard ziua buna, de la far de la minuni, oooof, ador melodia asta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3337

Guest
daca e furtuna, bagati repejor corabiile la adapost, nu le lasati ancorate in larg...:D
daca e sa cada ditamai Faru din alexandria in apele inspumate de furtuna, cred ca se va genera un tsunami de toata frumusetea...poate asa or sa faca unii baie, si cum sapunu fericirii a fost lansat pe piata de catre alpha...hahahaha

ale mele sunt sanatoase nu se scufunda decat cand vreau eu :))
 

DeletedUser3337

Guest
nu stiu unde sa mai postez ca vad ca mi se sterge postu
adevaru doare
intreb cum se face ca se baneaza un om care nu are nici o treba cu lumea Chi si face caterinca pe forum ca de asa e firea lui si asta sie sa faca cel mai bine
si incep sa pun unele intrebari celor din Die care se tot vaita ca li sa spart contu si daia au pierdut Farul
Dar tot nu inteleg cum acum ceva tim a iest 1-2 jucatori de la iei si au stricat minunile tot cont spart a fost??deci chiar nu inteleg care e treaba.aveti pile la moderatori si i-ati pus sa stearga ce nu va convine pt niste amarate greseli gramaticle??
asta e nu toti au 20 de clase ca voi,poate uni au doar 4.De ce faceti discriminare??
sau aici e vorba de prietenii si alte treburi??Ma faceti sa regret ca mi0am pretecut mai mult de 1 an de zile pe sv-rele romanesti.mai bine ramaneam pe cele externe si nu aveam parte de astfel de oameni care nu stiu sa piarda sau sa inerce sa isi repare o greseala facuta de ei/el,si cauta sa dea vina pe oameni nevinovati
ma bucur sa vad ca aveti prieteni sus pusi si care va fac jocul
Marea alianta Die hard uauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ma faceti sa rad
nici nepotu meu de 2 ani nu crede ce spuneti voi de cateva zile rad cand vad ca va plangeti ca niste fetite ca vi sa spart contu si aruncati pe primu care va iese in cale
Sa va fie rusine si aici ma refer la cei care au o varsta si apelaza la lucruri josnice ca sa se scoata ei
sigur o sa se stearga si acest post dar o sa ma asigur ca o sa ajunga si al toata lumea Chi sa inteleaga si ei cum sta treaba
In ziua de azi nu mai ai voie sa iti spui parerea sau sa ceri unele explicatii pentru ca esti "CENZURAT" pentru bihele altora
Ma simt ca in regimu Comunist unde cenzura era la ordinea zilei
Ai multumesc adminului care a sters postul anterior si mi-a dat PM in care sa imi spuna sa imi corectez greselile gramaticale.Prin acest post scriu cum am scris si in raspunsul la PM. "domnu moderator/admin am doar 4 clase si nu stie eu sa srie corect gramaticale te roage eu frumos sa nu ma banezi tata meu este tigan si nu ma lasat la scoala,imi cere scuze daca am deranjat pe maria ta,doar am spus si eu ce cred si simt"
Asta nu e motiv sa stergi un post pentru ca am mici greseli gramaticale la care nici nu mi-a am dat interesul sa el corectez.important este ce am scris in acel mesaj dar de nu a apucat sa vada toata lumea pentru ca a fost sters.in 5 ani de zile de cand am acest cont pe form nu mi-a sters nici un post dar acum cand am pus punctul ep "I" imediat teai auto sesizat si ai sters postul
De ce oare???
Ai cumva prieteni in acea alianta dubioasa???
Nu inteleg
Va astept cu ban ca stiu ca in ziua de azi daca in Romania iti spui parerea esti cenzurat si dupa haituit de CNA pentru ca nu pica bine unor persoane ce scri sau spui
Cu asta am incheiat as mai avea ce scrie dar cu me proverbul romanesc "Vorba multa saracia omuli
by by
 

DeletedUser14188

Guest
(...) "domnu moderator/admin am doar 4 clase si nu stie eu sa srie corect gramaticale (...)

ca sa vezi.... exact in alea 4 clase primare se invata gramatica de baza a limbii romane.... de exemplu, cum se face acordul subiectului cu predicatul, acordul de gen si numar, cand se foloseste "î" si cand "â", cand si cum se utilizeaza cratima etc ... chestii de-astea inutile :D

in rest, intreaga ta tirada e o lamentare patetica - atat ca forma, cat si continut -, ce ar face sa intre in pamant de rusine pe orice om cu un minim respect pentru tara si limba materna

sa te declari semianalfabet si sa mai fii si mandru de asta, e sub puterea de intelegere a oricarui om normal...
 

DeletedUser

Guest
Intreb si eu: Cum e mai bine? Sa urle foamea in tine ,sa fi destept si sa o faci pe salahorul la vreun aprozar de cartier sau sa fi exmatriculat din scoala din cauza absentelor, pe diploma ta de scolarizare sa scrie 4 clase neterminate si sa ai bani cacalau? Sa iti permiti sa angajezi academicieni ca sa-ti vanda zarzavat in piata ?! Pt ca asta-i de fapt realitatea . Langa blocul meu este un non stop.Una din angajate este mai tinerica ,absolventa de facultate ,fata cu studii superioare si munceste pe 1000ron plus niste amarate de bonuri de masa.Cu totul nu depaseste 1200 ron, cred. Celelalte 2 sunt mai purisane ,nu cred ca au studii mai mari de liceu sau profesionala . Intro seara coborasem pe la 1 noaptea sa-mi iau tigari si pepsi .In magazin o persoana de etnie cu 2 de RR care cumpara tigari .Din greseala am apucat sa arunc o privire in portofelul lui cand platea tigarile . Ce studiii avea ala de tinea in portofel ,la o simpla aruncare de privire ,vreo 10-12 hartii numai de 100 de euro? Facuse doctoratul pe undeva pe la Codlea ,din cate am inteles eu . Nu l-am invidiat pe Cearli cu euroii din portofel ,nu aveam de ce . Bravo lui pana la urma,prostul ala nu era chiar asa de prost devreme ce conducea un Q7 :D
 

DeletedUser

Guest
Nu cumva cu litera Q se noteaza inteligenta?? hhahahahaha unii au ramas numai cu Q-ul de la aichiu (IQ)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2039

Guest
Tre sa se cupleze cate 2 sinapse si sa nasca un neuron in plus ca sa umplii portofelul indiferent de "coper(RR)tile" in care esti imbracat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
fiecare intelege ce vrea din ce am scris

baubau, ce sa fac, sa dau alarma pe planeta maimutelor sa invadam lumea CHI? daca tu zici da, suflu in goarna si dau alarma la manastire...sa vezi cum cad dracii!!! hahahahaa
 
Ultima editare de un moderator:
Sus