pace si razboi

DeletedUser

Guest
Am deschis acest topic in urma inchiderii celui referitor la minunile lumii Chi.

Mie, personal, nu imi place sa mi se puna pumnul in gura.

Draga, Odmm, nu este o solutie sa inchizi un topic pentru a gestiona un conflict.
Noi ne certam, noi ne impacam, dar macar animam forumul care timp de 10 luni a fost mort.

Accesul la forum este un privilegiu ?!? Sa fim...seriosi, era interesul dezvoltatorilor sa creeze posibilitatea accesului la forumul extern, iar daca ei au oferit acest "privilegiu", nu il pot ridica adminii/moderatorii, decat in urma aplicarii unei sanctiuni.
In ziua de azi sunt nshpe mii de jocuri on line, asa ca este un privilegiu pentru dezvoltatori sa le alegi un anumit joc si sa investesti in el.
Nu vreau ca aceasta postare sa fie considerata atac la persoana, ci o simpla exprimare a unei pareri. E democratie, nu?

In rest...ii salut pe toti care au postat si vor mai posta pe forumul lumii Chi.
Have fun !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Pan la urma e Pace si Razboi, sau Razboi si Pace? Gata stiu...stiu de ce ai numit asa topicul...ca lev tolstoi a bagat ca berila la scris...eu stiam de 1600 pagini aprox intr-o editie...:D deci topicu va fi stufos, lung ca o zi de vara, hahahaha
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
uite acum am vazut ca s-a furat mireasa :))))

mami, ai dreptate, a fost mort in partea cealalta pana sa aparem noi
 

DeletedUser

Guest
Haideti atunci, sa facem dragoste! Unii au mai sarit "calul", aici, dar e timpul sa ne vedem de problemele noastre in viata reala. Nu castigam nimic pe acest joc, cu toate ca unii bagam bani la greu, iar altii se plang ca-si fac treaba gratis pe acest joc.
Imi cer scuze, daca am deranjat sau alti jucatori s-au simtit jigniti prin postarile mele!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
:D..ups..a aparut si moldoveanca nr. 2...molcoma pana ii furi matura...dupa ,apriga ,de la Iasi sau Suceava??? Ai sange de Stefan cred.....Sa nu ii spuneti si sfant ca iar ma apuca nervii pe istorici si BOR.

- - - Actualizat - - -

Haideti atunci, sa facem dragoste! Unii au mai sarit "calul", aici, dar e timpul sa ne vedem de problemele noastre in viata reala. Nu castigam nimic pe acest joc, cu toate ca unii bagam bani la greu, iar altii se plang ca-si fac treaba gratis pe acest joc.
Imi cer scuze, daca am deranjat sau alti jucatori s-au simtit jigniti prin postarile mele!

Mai arkane,te-am vazut ca dadeai lectii de "istorie" mai devreme.....ghilimelele daca vrei sa le pui ,pune-le tata, dar asa"a sari calul"...la tine.. :) ,
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
nasol,in cazul asta e greu cu tine,esti de-a mea si na...../:)
pese...si eu sunt poli..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
ete ca a fost mutat topicul. unii tin sa arate ca au ultimul cuvant :)
pfff...nu da putere oricui, risti sa iei tzeapa.
In concluzie, iar a intrat forumul lumii Chi in moarte clinica?
 

DeletedUser

Guest
:D..ups..a aparut si moldoveanca nr. 2...molcoma pana ii furi matura...dupa ,apriga ,de la Iasi sau Suceava??? Ai sange de Stefan cred.....Sa nu ii spuneti si sfant ca iar ma apuca nervii pe istorici si BOR.

- - - Actualizat - - -



Mai arkane,te-am vazut ca dadeai lectii de "istorie" mai devreme.....ghilimelele daca vrei sa le pui ,pune-le tata, dar asa"a sari calul"...la tine.. :) ,

da, ai dreptate! toate cele bune!
 

DeletedUser1530

Guest
ete ca a fost mutat topicul. unii tin sa arate ca au ultimul cuvant :)
pfff...nu da putere oricui, risti sa iei tzeapa.
In concluzie, iar a intrat forumul lumii Chi in moarte clinica?

E forum pt " imparatii" ca pe vremea inchizitiei si e un drept al lor ,nu pt patura sociala , nu avem acest previligiu...:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
m-am indragostit de asta :) :) :) :)


7pG60cc.png


totusi, iti recomand sa lasi in pace blondele :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10719

Guest
Eu v-am spus sa nu va puneti cu frustrarile unor oameni platiti cu moneda virtuala.Complexul gardianului e real!!!
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser13911

Guest
:D,taci ca'i bine...o vor altii pe coaja.si scapam noi...negrii:B-)
Datii tare baieti........sapati adanc,nu o sa va mai scoata cutitul din spate nici popa:D
 
Ultima editare de un moderator:

Gymus

Membru activ
De acord cu ceea ce a spus domnisoara/doamna Doradea . Totusi avem dreptul la o opinie , fie pro sau contra .
 

DeletedUser13911

Guest
total deacord,abia astept sa le si exprimati...haideti ,sunt un bun ascultator si confident....
deci...despre ce vorbim?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
bun,eu inteleg ceea ce spui tu.....am sa iti raspund obiectiv..
Acum ceva timp in urma,subsemnatul si inca cativa crai,faceau ca si voi,dar de vre-o 10 ori mai puternic.
ideea e ca odmm,atunci a decis ca spamul pe lumile de joc sa fie cat mai "lite"..de aceea orice spam ,cearta sau alte porcarele sunt inchise iar subiectele sunt mutate aici la offtopic...acum e clara situatia?

PS:DDaca aceasta nu a fost mereu se datoreaza probabil faptului ca dansa a lipsit ceva vreme...acum o vad mereu on si cu geana pe noi...asa ca...
 
Ultima editare de un moderator:

Gymus

Membru activ
In fine ... tot nu mi se pare corect ... Pana la urma nu se cearta nimeni , sunt doar mici intepaturi.
 
Sus